reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
U mnie nastrój w miarę ok. Aktualnie 4dc. Znów zaczął mi dokuczac ból glowy[emoji19] muszę się chyba wybrać do okulisty na badanie wzroku bo te bóle głowy męczą mnie już jakiś czas. Przynajmniej raz w tygodniu głowa boli a czasem nawet 2-3 razy[emoji849]
Kiedyś cierpialam mega na bóle głowy, były to coś w rodzaju migrenowych, bolą włosy, ból nieprzeciętny na ruch, brało na wymioty, działały tylko tabletki polopiryna c rozpuszczalna ostatecznie aspiryna. Prawdopodobnie tabletki te rozrzedzaly krew. Ale częstotliwość kilka razy w miesiącu choć nie zawsze. Standard 1 dzień przed okresem. Byłam tym tak dobita że jeden z klientów wygadał się jeździł na "czary Mary" pojechałam wychodząc z założenia że nic nie da. Facet jest z Torunia, zrobił nad głową czary Mary, nie wiem dał znać o moich zabiegach wcześniejszych, byłam 2 razy. Po roku skumalam że nie mam bólu głowy, zdarza się bardzo rzadko, raczej związane z sobotnimi drinkami 😁
 
Dziewczyny, też tak macie, że śluz płodny jest taki mega gęsty i ciągnie się jak glut przy korzystaniu z toalety (sorry za dosłowność)? Od wczoraj taki zaobserwowałam, a już dawno tak nie miałam. Nie wiem czy to na dobre czy złe oznaka. Owu jakoś tak wczoraj powinna być.
 
Nie mówiłam, ale sam się postanowił zaciekawić wbrew mojej woli [emoji2368] dopytywal podniecony jak rolnik dotacją, a jak przyszło co do czego to piórka opadły [emoji1787]
Trudno, będzie dziś molestowany[emoji2368]
.
Ja mojemu nigdy nie mówię, kiedy mam płodne. Po prostu uprawiamy seks [emoji6] co z głowy to z serca. Nie będę mu stresów dostarczać [emoji4]
 
Dziewczyny, też tak macie, że śluz płodny jest taki mega gęsty i ciągnie się jak glut przy korzystaniu z toalety (sorry za dosłowność)? Od wczoraj taki zaobserwowałam, a już dawno tak nie miałam. Nie wiem czy to na dobre czy złe oznaka. Owu jakoś tak wczoraj powinna być.
Ja tak mam😁 ginekolog mi mówiła, że to może wypadać z szyjki, bo wcale nie muszę zauważać go w pochwie😉 bardzo dobra oznaka ❤️
 
Dziewczyny, też tak macie, że śluz płodny jest taki mega gęsty i ciągnie się jak glut przy korzystaniu z toalety (sorry za dosłowność)? Od wczoraj taki zaobserwowałam, a już dawno tak nie miałam. Nie wiem czy to na dobre czy złe oznaka. Owu jakoś tak wczoraj powinna być.
Ja miałam takiego gluta w tym cyklu. Wykres temperatur wskazuje na cykl bezowulacyjny. Ale dla jednej taki glut może być normą i prawidłowym cyklem a dla drugiej odchyłem 😊
 
No może jak już wszystkie tam przejdziemy to będzie lepiej[emoji4] Ale strasznie depresyjnie się tam ostatnio zrobilo. Boję się zachodzić w ciążę jak to czytam [emoji27][emoji849] po to jest forum żeby się ze wszystkiego wygadać i dostać wsparcie ale ja omijam te posty z tymi wszystkimi tragediami, śmiercią dzieci itd bo jeszcze zrezygnuje ze starań jak to wszystko będę czytać
No to przykro mi że musiałaś czytać moje posty, lub właśnie nie, ale takie jest życie czy to moje czy innych dziewczyn, częste pisanie czy mówienie o tych utraconych dzieciach daje ukojenie, bo nikt o nich nie wspomina, a bardzo często chcemy o nich rozmawiać,mówić,wspominać, a poprostu czasami mówimy czy piszemy bo to że były i umarły to po prostu fakt i jest to częścią naszego życia, a my mamy to juz za nami przepracowane, gdyby był wątek dla staraczek poturbowanych przez życie to pewnie tam bym była żeby nie zadręczać swoją historia was, a może właśnie tak powinno być 😉
 
reklama
Ja miałam takiego gluta w tym cyklu. Wykres temperatur wskazuje na cykl bezowulacyjny. Ale dla jednej taki glut może być normą i prawidłowym cyklem a dla drugiej odchyłem 😊
To ja sobie wybiorę odpowiedź @HeraUnique bo mi bardziej odpowiada 😁 Prawda jest taka, że odkąd się staramy to nie miałam aż takiego gluta, a raczej glutów. Może jednak ten cykl jest inny i się uda. Jestem bardzo pozytywnie w tym miesiącu nastawiona i oby to było to.
 
Do góry