reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

O jakich ziołach piszesz? Jakie brałaś na konkretne fazy cyklu? [emoji846]
ja poszłam do pani która razem z mężem zajmuje się akupunktura w różnych kierunkach zioła dostałam właśnie od niej granulowane na każdy dzień plus raz w tygodniu akupunktura ja próbowałam googlować składy tych ziół ale nic za bardzo mi to nie dało. Zdecydowałam się tam pójść bo sama znam parę ktora nie mogła przez około 10lat zajść w ciążę byli przygotowani to i vitro ze względu na parametry męża, a tu w uk często ludzie decydują się na akupunkture przy ivf bo daje to 15% wiecej szans, w skrócie nie potrzebowali ivf, a ja pomimo że pani powiedziała że muszę się nastawić na 3m-ce takiej terapii zaszłam w pierwszym cyklu jak 10dp owu czułam że jestem test pozytywny zmieniła zioła na ciążowe od początku słyszałam że jest piękne ciałko żółte że ciąża jest zdrowa bardzo, nigdy wcześniej czy później tego nie usłyszałam niestety przez szyjkę straciłam córkę ale dla porównania wczesniejsza córkę straciłam w 18tyg ważyła około 150gram a druga na ziołach w 18tyg 250 gram, uważam że mają moc naprawde
 
reklama
Byłam z tymi bólami u lekarza dostałam jakieś proszki do picia i kazała zażywać kwas foliowy do tego bo niedobór prowadzi do takowych migren[emoji2368] u okulisty też z tym byłam bo oczu nie mogłam ''podnieść do góry'' sprawiało mi to silny ból. Radzę czym prędzej się udać do lekarza :)
Byłam u lekarza, porobilam badania. Lekarz powiedział "do okulisty wzrok zbadać". Także taki lekarz mnie teraz czeka. Lekarz powiedział, że po ciąży i porodzie SN wzrok często się pogarsza więc kazał koniecznie sprawdzić wzrok. Pamiętam jak rodzilam to nawet położna mi mówiła, że mam przy parciu zamknąć oczy bo naczynka popekaja i będe mieć zalane krwią. Pamiętam, że sie mi trochę wtedy przykro zrobiło bo chciałam widzieć wszystko co sie tam na dole dzieje [emoji28][emoji85]
 
Byłam u lekarza, porobilam badania. Lekarz powiedział "do okulisty wzrok zbadać". Także taki lekarz mnie teraz czeka. Lekarz powiedział, że po ciąży i porodzie SN wzrok często się pogarsza więc kazał koniecznie sprawdzić wzrok. Pamiętam jak rodzilam to nawet położna mi mówiła, że mam przy parciu zamknąć oczy bo naczynka popekaja i będe mieć zalane krwią. Pamiętam, że sie mi trochę wtedy przykro zrobiło bo chciałam widzieć wszystko co sie tam na dole dzieje [emoji28][emoji85]
no to do okulisty się wybierz faktycznie . Nie ma co czekać :).
I tak niedojrzałabyś raczej co tam na dole :D ja zamknęłam oczy i zaraz po wszystkim było też SN 🙃
 
no to do okulisty się wybierz faktycznie . Nie ma co czekać :).
I tak niedojrzałabyś raczej co tam na dole :D ja zamknęłam oczy i zaraz po wszystkim było też SN [emoji854]
Ja rodzilam prawie na siedząco, mąż tak swietnie podtrzymywal mi plecy, że super mi się parlo i z początku widziałam jak główka wychodzi ale potem położna kazała zamknąć oczy i dupa[emoji849] ale i tak jak się skurcz skończył to patrzyłam [emoji57]
 
Cześć dziewczyny! Witam się w 1dc. Wyjątkowo bez płaczu to przyjęłam bo już od kilku dni czułam się okresowo + przestały bolec piersi, zawsze dzień przed przestają jak spada progesteron. Zastanawiam się czy iść po jutrze na badania hormonów czy poczekać do stycznia i poprosić lekarza o skierowanie żeby zrobić w ramach ubezpieczenia. Rozum podpowiada żeby poczekać i niech sobie te kilka stówek siedzi w portfelu, ale serce krzyczy idź i zrób, bo może kolejny stracony miesiąc. Jeszcze jakbym miała pewność, że mi lekarz to faktycznie na 100% zleci, a w sumie nie mam. A jak bym zrobiła w tym to w przyszłym mogę iść na drożność, bo bez nie chce iść. Najpierw chce wykluczyć jakieś problemy hormonalne a dopiero potem iść ewentualnie na zabieg. Ehh co byście zrobiły ?
Ja postanowiłam, że zrobię prywatnie i pójdę w środę już z badaniami w ręce. Tak jak piszesz, myślę, że może miesiąc zaoszczędzę w ten sposób. Moja gin na pewno by mi dała skierowanie, ale to kolejny miesiąc do tyłu. Jeśli możesz sobie finansowo na to pozwolić to rób już badania.
 
Cześć Dziewczyny, witam i życzę miłego całego tygodnia. :) Też mam bóle głowy, do tego widzę cały czas podwójnie, miałam rezonans, byłam u okulisty i nic się nie dowiedziałam 🤣 Boję się iść na prawo jazdy, bo nie wiem, które samochody są prawdziwe, a które nie. 🤦🏼‍♀️ Mam problem z jazdą rowerem czy hulajnogą i muszę zamykać jedno oko, by oceniać co przede mną jest i w jakiej liczbie 🤦🏼‍♀️, a co dopiero prawo jazdy...
Jutro idę do ginekologa, u którego będę pierwszy raz i w dodatku pierwszy raz na NFZ, więc nie wiem nawet, czego się spodziewać. :)
 
Coś ten wątek 2021 zdycha[emoji57] zdawało się że stary wątek już długo nie pociągnie bo wszystkie przejdziemy na nowy a tu się okazuje, że stary rozkwita na nowo. [emoji4] mi na nowym jakoś ta atmosfera nie za bardzo siada
Każdy nowy źle siada 😉 ale niczym się nie będzie różnił bo dziewczyny będą te same, plus dojdzie parę nowych 😉 ja ogarniam oba wątki póki co😁 o tym wątku piszą tak samo te z I połowy także nie będę jak one 😁😁
 
Coś ten wątek 2021 zdycha[emoji57] zdawało się że stary wątek już długo nie pociągnie bo wszystkie przejdziemy na nowy a tu się okazuje, że stary rozkwita na nowo. [emoji4] mi na nowym jakoś ta atmosfera nie za bardzo siada

Jeszcze jest 2020[emoji16]


Spoko za kilka dni pozbędę się złudzeń i przeniosę się na 2021.
 
reklama
Każdy nowy źle siada [emoji6] ale niczym się nie będzie różnił bo dziewczyny będą te same, plus dojdzie parę nowych [emoji6] ja ogarniam oba wątki póki co[emoji16] o tym wątku piszą tak samo te z I połowy także nie będę jak one [emoji16][emoji16]
No może jak już wszystkie tam przejdziemy to będzie lepiej[emoji4] Ale strasznie depresyjnie się tam ostatnio zrobilo. Boję się zachodzić w ciążę jak to czytam [emoji27][emoji849] po to jest forum żeby się ze wszystkiego wygadać i dostać wsparcie ale ja omijam te posty z tymi wszystkimi tragediami, śmiercią dzieci itd bo jeszcze zrezygnuje ze starań jak to wszystko będę czytać
 
Do góry