reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ja swego czasu jak pracowałam jako przedstawiciel i byłam w trasie często po 10-11h dziennie, wtedy miałam największe problemy w bólem głowy [emoji29] potrafiłam mieć po prostu dzień wyjęty z życia. Odkąd to rzuciłam to głowa boli mnie raz na jakiś czas no i jak pogoda się zmienia [emoji57] Warto drążyć skąd ten ból się bierze, bo inaczej potrafi dokuczać codziennie [emoji19]
Robiłam już badania, nawet rezonans magnetyczny i wszystko ok. Jedynie co to u okulisty jeszcze nie byłam z tymi bólami więc trzeba sie zabrać za to. Strasznie tego okuliste odwlekam w czasie [emoji2358]
 
Miłego dnia 😊
Moja @dzisiaj już rozkręcona na maksa, wczoraj plamienie tylko a dziś morze czerwone oby tylko za mocno nie dokuczało po 49 dniach może być wszystko.
kurczę długo 49 dni,ja czekałam maksymalnie 37 ale okazało się ,że torbiel wtedy była. No nic,trzymam mocno zaciśnięte kciuki za nowy rok lepszy rok i II kreseczki 🥰
 
U mnie nastrój w miarę ok. Aktualnie 4dc. Znów zaczął mi dokuczac ból glowy[emoji19] muszę się chyba wybrać do okulisty na badanie wzroku bo te bóle głowy męczą mnie już jakiś czas. Przynajmniej raz w tygodniu głowa boli a czasem nawet 2-3 razy[emoji849]
Obstawiam bóle migrenowe. Ja to przechodzę i wiem co czujesz. Napady masz tych bóli ?
 
Ja jestem niecierpliwa pod tym względem, pewnie od razu robiłabym badania hormonalne i po konsultacji z lekarzem decydowała co dalej 🧐
No właśnie ja tez w gorącej wodzie kąpana. Zazwyczaj mąż mnie trochę stopuje z moim narwaniem, ale jeśli chodzi o sprawy ciążowe, to mam wolną rękę, nie śmiałby się sprzeciwić 😂😂
 
O jakich ziołach piszesz? Jakie brałaś na konkretne fazy cyklu? [emoji846]
ja przez te lata tez różnie podchodziłam do starań raz postanowiłam tez zrobić coś innego akupunktura i zioła, akupunktura na nerwy żebym się odprężyła i zioła na pierwsza fazę cyklu i drugą, wierzyłam tak w to wszystko średnio efekt mega [emoji173]
 
Obstawiam bóle migrenowe. Ja to przechodzę i wiem co czujesz. Napady masz tych bóli ?
Też tak myślę, że to mogą być bóle migrenowe, często boli tak że aż wymiotować mi się chce. Co do napadów to ja zwykle już budzę się z tym bolem i najczęściej towarzyszy mi on do końca dnia. Aczkolwiek ten wzrok wypada mi już w końcu zbadać, czuje że się pogorszył.
 
U mnie nastrój w miarę ok. Aktualnie 4dc. Znów zaczął mi dokuczac ból glowy[emoji19] muszę się chyba wybrać do okulisty na badanie wzroku bo te bóle głowy męczą mnie już jakiś czas. Przynajmniej raz w tygodniu głowa boli a czasem nawet 2-3 razy[emoji849]
A morfologię robiłaś? Mnie w 2019 ból głowy męczył przez bity miesiąc i okazało się ze mam jakieś bakterie. Dostałam antybiotyk j jak ręką odjął.
 
reklama
Też tak myślę, że to mogą być bóle migrenowe, często boli tak że aż wymiotować mi się chce. Co do napadów to ja zwykle już budzę się z tym bolem i najczęściej towarzyszy mi on do końca dnia. Aczkolwiek ten wzrok wypada mi już w końcu zbadać, czuje że się pogorszył.
Byłam z tymi bólami u lekarza dostałam jakieś proszki do picia i kazała zażywać kwas foliowy do tego bo niedobór prowadzi do takowych migren🤷‍♀️ u okulisty też z tym byłam bo oczu nie mogłam ''podnieść do góry'' sprawiało mi to silny ból. Radzę czym prędzej się udać do lekarza :)
 
Do góry