reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ja mam wyżej tuż przed okresem czasami.


Ja od 3dc czuje prawy jajnik, i mnie kłuje, a wczoraj na wizycie u Gin to na lewym jest pęcherzyk, a prawy dopiero zaczyna pracować. Więc kłucie nic nie znaczy jak się okazuje 😅
a jak na wizycie? mówiłaś o tym krwawieniu po seksie, wszystko okej nie ma cysty? tak się dopytuje bo pamiętam że we dwie troche myślałyśmy o tych torbielach.
 
Cześć dziewczyny ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ . Jak nastroje? Czytałam wstecz i już na spokojnie widzę choć wywołano mnie do tablicy 😁 daruję sobie już bo to nie na moje nerwy, normalnie inaczej załatwiłabym to.
Miłego dnia kochane 🥰😘
Miłego dnia 😊
Moja @dzisiaj już rozkręcona na maksa, wczoraj plamienie tylko a dziś morze czerwone oby tylko za mocno nie dokuczało po 49 dniach może być wszystko.
 
Chciałabym umieć nie myśleć o staraniach[emoji19] ale to się nie da[emoji849] nawet jak robię 10 rzeczy na raz żeby zająć myśli to i tak te wszystkie pytania siedzą gdzieś z tyłu głowy. Mówi się, że jak się odpuści to często się udaje, tylko jak odpuścić? Może przychodzi jakis etap zrezygnowania i jest już wszystko jedno [emoji848] nie wiem[emoji2370]
Można sobie uciekać od tych wszystkich myśli ale to i tak siedzi głęboko w podświadomości i to ona nas tak blokuje. Czasem myślę, że bardziej w staraniach pomoglaby mi psychoterapia zamiast tych wszystkich witamin[emoji85]
ja przez te lata tez różnie podchodziłam do starań raz postanowiłam tez zrobić coś innego akupunktura i zioła, akupunktura na nerwy żebym się odprężyła i zioła na pierwsza fazę cyklu i drugą, wierzyłam tak w to wszystko średnio efekt mega ❤
 
Cześć dziewczyny [emoji3590] [emoji3590] [emoji3590] [emoji3590] . Jak nastroje? Czytałam wstecz i już na spokojnie widzę choć wywołano mnie do tablicy [emoji16] daruję sobie już bo to nie na moje nerwy, normalnie inaczej załatwiłabym to.
Miłego dnia kochane [emoji3059][emoji8]
U mnie nastrój w miarę ok. Aktualnie 4dc. Znów zaczął mi dokuczac ból glowy[emoji19] muszę się chyba wybrać do okulisty na badanie wzroku bo te bóle głowy męczą mnie już jakiś czas. Przynajmniej raz w tygodniu głowa boli a czasem nawet 2-3 razy[emoji849]
 
Cześć dziewczyny! Witam się w 1dc. Wyjątkowo bez płaczu to przyjęłam bo już od kilku dni czułam się okresowo + przestały bolec piersi, zawsze dzień przed przestają jak spada progesteron. Zastanawiam się czy iść po jutrze na badania hormonów czy poczekać do stycznia i poprosić lekarza o skierowanie żeby zrobić w ramach ubezpieczenia. Rozum podpowiada żeby poczekać i niech sobie te kilka stówek siedzi w portfelu, ale serce krzyczy idź i zrób, bo może kolejny stracony miesiąc. Jeszcze jakbym miała pewność, że mi lekarz to faktycznie na 100% zleci, a w sumie nie mam. A jak bym zrobiła w tym to w przyszłym mogę iść na drożność, bo bez nie chce iść. Najpierw chce wykluczyć jakieś problemy hormonalne a dopiero potem iść ewentualnie na zabieg. Ehh co byście zrobiły ?
 
U mnie nastrój w miarę ok. Aktualnie 4dc. Znów zaczął mi dokuczac ból glowy[emoji19] muszę się chyba wybrać do okulisty na badanie wzroku bo te bóle głowy męczą mnie już jakiś czas. Przynajmniej raz w tygodniu głowa boli a czasem nawet 2-3 razy[emoji849]
Ja swego czasu jak pracowałam jako przedstawiciel i byłam w trasie często po 10-11h dziennie, wtedy miałam największe problemy w bólem głowy 😓 potrafiłam mieć po prostu dzień wyjęty z życia. Odkąd to rzuciłam to głowa boli mnie raz na jakiś czas no i jak pogoda się zmienia 😏 Warto drążyć skąd ten ból się bierze, bo inaczej potrafi dokuczać codziennie 😒
 
reklama
Cześć dziewczyny! Witam się w 1dc. Wyjątkowo bez płaczu to przyjęłam bo już od kilku dni czułam się okresowo + przestały bolec piersi, zawsze dzień przed przestają jak spada progesteron. Zastanawiam się czy iść po jutrze na badania hormonów czy poczekać do stycznia i poprosić lekarza o skierowanie żeby zrobić w ramach ubezpieczenia. Rozum podpowiada żeby poczekać i niech sobie te kilka stówek siedzi w portfelu, ale serce krzyczy idź i zrób, bo może kolejny stracony miesiąc. Jeszcze jakbym miała pewność, że mi lekarz to faktycznie na 100% zleci, a w sumie nie mam. A jak bym zrobiła w tym to w przyszłym mogę iść na drożność, bo bez nie chce iść. Najpierw chce wykluczyć jakieś problemy hormonalne a dopiero potem iść ewentualnie na zabieg. Ehh co byście zrobiły ?
Ja jestem niecierpliwa pod tym względem, pewnie od razu robiłabym badania hormonalne i po konsultacji z lekarzem decydowała co dalej 🧐
 
Do góry