reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dziewczyny ja już się poddałam z moją owulacją bo dziś 24 dc, a tu tak wygląda jakby coś jednak chciało się wydarzyć [emoji41]
IMG_20201213_215924.jpeg
 
reklama
Aurorah, po peaku, owulacja może być do 36 h. Więc ja bym w tym czasie albo codziennie albo co dwa dni działała. Na pewno nie poprzestawalabym na dniu, w którym był peak, ale jeszcze co najmniej 2 dni później bym ostro działała i 4 na wszelki wypadek też. 🤣
Mnie za to od tego lekkiego krwawienia dwa dni po skończonej @ cały czas pobolewa brzuch jak przed @. 🤷🏼‍♀️ Początkowo myślałam, że sobie coś wkręcam 🙈, ale chyba nie. Boli mnie w dole brzucha albo kłuje jajnik albo tak pulsuje. 🤦🏼‍♀️ Nie wiem, czy to dobrze, bo "coś tam pracuje" i powinnam się pozytywnie na ten cykl nastawić, czy od razu go z góry skreślić, bo taką mam ochotę. 🤦🏼‍♀️ A może mam problemy z jelitami w tym cyklu i to one. 🤣 Powiem Wam, że kobiety to mają mega skomplikowane organizmy! Jedna rzecz wiele może oznaczać. I weź tu bądź mądry...
 
A ja chyba znowu przegapiłam peak 🙁 Ostatnie dwa testy z dzisiaj. Jeden z 13:00 a drugi 21:00. W zeszłym miesiącu to samo było.
 

Załączniki

  • IMG_20201213_220603.jpg
    IMG_20201213_220603.jpg
    604,8 KB · Wyświetleń: 59
A może dopiero peak będzie w nocy albo jutro rano?
Może. Ale wydaje mi się, że ten wieczorny jest słabszy niż z południa. Może w nocy był już peak. Robię testy drugi miesiąc i w zeszłym było to samo, już prawie było, ale takiego mega pozytywu nie złapałam. Chyba nie umiem w te testy 😕 Przytulanki uskuteczniamy od wczoraj, to może coś z tego wyjdzie 😁
Jutro rano jeszcze powtórzę test chyba.
 
Może. Ale wydaje mi się, że ten wieczorny jest słabszy niż z południa. Może w nocy był już peak. Robię testy drugi miesiąc i w zeszłym było to samo, już prawie było, ale takiego mega pozytywu nie złapałam. Chyba nie umiem w te testy 😕 Przytulanki uskuteczniamy od wczoraj, to może coś z tego wyjdzie 😁
Jutro rano jeszcze powtórzę test chyba.
Ja tych testów paskowych też nie ogarniam i podziwiam te kobiety, które umieją je odczytać. Dlatego ja używam clearblue z buźką, która pokazuje peak. Jeśli działacie od wczoraj to możliwe że się uda :) trzymam kciuki :)
 
Ja tych testów paskowych też nie ogarniam i podziwiam te kobiety, które umieją je odczytać. Dlatego ja używam clearblue z buźką, która pokazuje peak. Jeśli działacie od wczoraj to możliwe że się uda :) trzymam kciuki :)
Idę w środę do gina i może się dowiem kiedy była owulacja i czy to faktycznie dziś był peak. Ale w tym miesiącu obiecałam sobie, że go uchwycę i d..a blada. Nie jest mi dane 😄 Kiedyś któraś dziewczyna pisala, że u jednych ten wyrzut lh się krótko utrzymuje i ciężko złapać, a u innych nawet dobę. Może to jest odpowiedź.
 
reklama
Idę w środę do gina i może się dowiem kiedy była owulacja i czy to faktycznie dziś był peak. Ale w tym miesiącu obiecałam sobie, że go uchwycę i d..a blada. Nie jest mi dane 😄 Kiedyś któraś dziewczyna pisala, że u jednych ten wyrzut lh się krótko utrzymuje i ciężko złapać, a u innych nawet dobę. Może to jest odpowiedź.
masakra z tą owulacją :D przychodzi bez ostrzeżenia i bądź tu mądry kiedy to ma być? żeby to chociaż jakiś sygnał był jak na okres, a tu nawet kłucie jajników nie zawsze pokazuje moment owu bo czasem to jest chwilę przed a czasem chwila po :D jak ja czytam ile rzeczy po kolei musi się zgrać żeby powstało dziecko to się zastanawiam kto to wymyślił i czy to faktycznie da się zajść w ciążę :D
 
Do góry