reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Witajcie :) jestem tu nowa chociaż czytam to forum od kilku miesięcy. Nurtuje mnie jedna sprawa i może ktoś tutaj umie rozwiać wątpliwości. Czy jeśli wykonany test owulacyjny popołudniowy był pozytywny to czy współżycie w danym dniu, ale rano czyli przed wykonaniem testu można uznać za to we właściwym czasie? :)

Właściwy czas na seks w celu poczęcia to ten w okresie płodnym, wiec tak [emoji16]
 
reklama
Pokaż wykres to może każda coś mądrego doda od siebie [emoji2]

Nie tyle o sam wykres chodzi [emoji16] takie mi się dziwne ustrojstwo pojawiło, ze skoczyła mi dziś temp jakbym była świeżo po owu, ale test pozytywny wyszedł dopiero dziś wieczorem. Dotychczas wszystko ładnie współgrało i się zastanawiam czy temp może skoczyć tuż PRZED owu, albo czy test może wyjść pozytywny dopiero po [emoji848] trochę to drugie bez sensu, a o pierwszym nie mam pojęcia [emoji2368]
 
Cześć dziewczyny 🖐️ Nadrobiłam cały dzień Waszego pisania 🤪
U mnie dziś w południe test owu już prawie prawie pozytywny. Zrobię jeszcze za godzinę drugi, bo ciągle kawki, herbatki i nie miałam dwóch godzin bez picia. Wczoraj wieczorem były bobosexy i dzisiaj też planuję. Jakoś jestem mega pozytywnie nastawiona dzisiaj. Dwa dni temu sobie popłakałam i może przez to mi jakoś ulżyło. Miałam kryzys chyba, bo to już 5 cykl. A może dopiero piąty. No ale już jest lepiej 😉 W środę mam wizytę i czekam z niecierpliwością.
W tym tygodniu chyba będzie kilka teścików u Was. Oby pozytywnych 🥰
 
Nie tyle o sam wykres chodzi [emoji16] takie mi się dziwne ustrojstwo pojawiło, ze skoczyła mi dziś temp jakbym była świeżo po owu, ale test pozytywny wyszedł dopiero dziś wieczorem. Dotychczas wszystko ładnie współgrało i się zastanawiam czy temp może skoczyć tuż PRZED owu, albo czy test może wyjść pozytywny dopiero po [emoji848] trochę to drugie bez sensu, a o pierwszym nie mam pojęcia [emoji2368]
Pierwsze jest jak najbardziej możliwe. Temp może spać, bądź skoczyć przed owu. Bądź w ogóle się nie ruszyć i skoczyć dopiero po owu 😊
 
reklama
Ej dziewczyny takie pytanie mam do tego zdjęcia usg. To jest zdjęcie usg macicy w 27 dc, co to jest ta plama? W tym miejscu jest grubsza macica? Nigdy tak nie miałam a nie dopytałam ginekologa 🤷‍♀️
 

Załączniki

  • IMG_20201213_194400.jpg
    IMG_20201213_194400.jpg
    356,6 KB · Wyświetleń: 43
  • IMG_20201213_194414.jpg
    IMG_20201213_194414.jpg
    360,5 KB · Wyświetleń: 43
Do góry