reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dziś zrobiłam test z pierwszego moczu i nie ma wątpliwości :) uciekam na grudniowe kreseczki ale będę tu zaglądać! Zżyłam się z Wami, dziewczyny ❤️ Co do wątku 2021 to może zostańcie tutaj po prostu? W takim gronie jakim jesteście.... nowe laski pojda na nowy wątek i się będą użerać ;)
 

Załączniki

  • 1645B187-4E8E-4072-BBB0-AA6E112AB016.jpeg
    1645B187-4E8E-4072-BBB0-AA6E112AB016.jpeg
    676,5 KB · Wyświetleń: 84
reklama
Dodam ze to był mój drugi cykl z potwierdzona owulacja na gonadotropinach, ale w lipcu miałam robiona drożność jajowodów i myśle ze to ułatwiło sprawę, wiec polecam! W udanym cyklu poza lekami od gina brałam inofem i wapń z
Magnezem z wit D3 w płynie i to tyle. Śluzu było pełno po zastrzykach z gonala. Trzymam kciuki za każda z was, nie traćcie nadziei! Jak nie ma problemu z drożnością i macie owulacje to na pewno kiedyś się uda ❤️ Dziękuje Wam za wsparcie!
 
Dziś zrobiłam test z pierwszego moczu i nie ma wątpliwości :) uciekam na grudniowe kreseczki ale będę tu zaglądać! Zżyłam się z Wami, dziewczyny [emoji3590] Co do wątku 2021 to może zostańcie tutaj po prostu? W takim gronie jakim jesteście.... nowe laski pojda na nowy wątek i się będą użerać ;)

Oficjalnie gratuluje :) spokojnej ciąży
 
Gratulacje ![emoji4] Piękny prezent na święta....
Dziś zrobiłam test z pierwszego moczu i nie ma wątpliwości :) uciekam na grudniowe kreseczki ale będę tu zaglądać! Zżyłam się z Wami, dziewczyny [emoji3590] Co do wątku 2021 to może zostańcie tutaj po prostu? W takim gronie jakim jesteście.... nowe laski pojda na nowy wątek i się będą użerać ;)
 
Dziś zrobiłam test z pierwszego moczu i nie ma wątpliwości :) uciekam na grudniowe kreseczki ale będę tu zaglądać! Zżyłam się z Wami, dziewczyny [emoji3590] Co do wątku 2021 to może zostańcie tutaj po prostu? W takim gronie jakim jesteście.... nowe laski pojda na nowy wątek i się będą użerać ;)

Gratulacje ;) spokojnych 9 miesiecy ;)
 
Dziś zrobiłam test z pierwszego moczu i nie ma wątpliwości :) uciekam na grudniowe kreseczki ale będę tu zaglądać! Zżyłam się z Wami, dziewczyny ❤️ Co do wątku 2021 to może zostańcie tutaj po prostu? W takim gronie jakim jesteście.... nowe laski pojda na nowy wątek i się będą użerać ;)
Super!! Cudowna wiadomość ❤️❤️❤️ niech rośnie zdrowo ❤️
 
Dziś zrobiłam test z pierwszego moczu i nie ma wątpliwości :) uciekam na grudniowe kreseczki ale będę tu zaglądać! Zżyłam się z Wami, dziewczyny [emoji3590] Co do wątku 2021 to może zostańcie tutaj po prostu? W takim gronie jakim jesteście.... nowe laski pojda na nowy wątek i się będą użerać ;)

Gratuluje [emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590] spokojnej, zdrowej, nudnej ciąży [emoji3590][emoji3590]
 
Mam taki zwykły elektroniczny z dwoma miejscami po przecinku. W instrukcji jest, że można mierzyć pod pachą, w buzi i doodbytniczo [emoji86]. Wiec będę mierzyć w buzi [emoji3]. To od jutra zacznę mierzyć. Dziś test owu wyszedł pozytywny [emoji85].

Teraz to Ci te temperatury za dużo nie powiedzą, bo nie będziesz miała pomiaru całego cyklu (jakie masz niższe, jakie wyższe, jaki skok), ale nie szkodzi już zacząć i wyrobić sobie nawyk mierzenia po przebudzeniu [emoji3526] ja tez zaczęłam kiedyś w połowie cyklu bo tak do mnie przyszedł. Mówi się, ze trzeba kilka cyklu mierzyć, żeby moc z tego coś wyciągnąć, ale ja już po 2-3 cyklach zauważam pewne schematy u siebie [emoji16] niektóre dziewczyny mówią, ze je te mierzenie temp stresuje, a mnie akurat w ogóle nie stresuje, a mam za to ładny pogląd na cykl.

Pamiętaj tez ze wiele czynników może zaburzyć pomiar, jestem świetnym przykładem jak stres podnosi temperaturę! Pod koniec ubiegłego cyklu miałam bardzo stresujących kilka dni, temp wskoczyła na drugie wyższe, przez ułamek sekundy zrobiłam sobie nadzieje na udany cykl, ale później na trzeźwo to przeanalizowalam i już wiedziałam ze to objaw stresu [emoji6] wszystkie takie zaburzenia sobie zapisuj (za mało snu, stres, przeziębienie, cokolwiek), łatwiej Ci będzie analizować to co się dzieje [emoji3526]


Przy mierzeniu w ustach pomiary mogą być mniej dokładne, wykresy bardziej „górzyste”, pamiętaj aby dobrze zakryć termometr językiem i mierzyć zawsze w tym samym miejscu, nie poruszać termometrem i sobą w trakcie pomiaru [emoji16][emoji16] trzymam kciuki aby było to dla Ciebie zabawa i informacja, a nie źródłem kolejnej frustracji [emoji110][emoji16]

IMG_4564.jpg
 
reklama
Dziś zrobiłam test z pierwszego moczu i nie ma wątpliwości :) uciekam na grudniowe kreseczki ale będę tu zaglądać! Zżyłam się z Wami, dziewczyny ❤️ Co do wątku 2021 to może zostańcie tutaj po prostu? W takim gronie jakim jesteście.... nowe laski pojda na nowy wątek i się będą użerać ;)
Super, gratuluję ❤ spokojnej ciąży
 
Do góry