reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Teraz to Ci te temperatury za dużo nie powiedzą, bo nie będziesz miała pomiaru całego cyklu (jakie masz niższe, jakie wyższe, jaki skok), ale nie szkodzi już zacząć i wyrobić sobie nawyk mierzenia po przebudzeniu [emoji3526] ja tez zaczęłam kiedyś w połowie cyklu bo tak do mnie przyszedł. Mówi się, ze trzeba kilka cyklu mierzyć, żeby moc z tego coś wyciągnąć, ale ja już po 2-3 cyklach zauważam pewne schematy u siebie [emoji16] niektóre dziewczyny mówią, ze je te mierzenie temp stresuje, a mnie akurat w ogóle nie stresuje, a mam za to ładny pogląd na cykl.

Pamiętaj tez ze wiele czynników może zaburzyć pomiar, jestem świetnym przykładem jak stres podnosi temperaturę! Pod koniec ubiegłego cyklu miałam bardzo stresujących kilka dni, temp wskoczyła na drugie wyższe, przez ułamek sekundy zrobiłam sobie nadzieje na udany cykl, ale później na trzeźwo to przeanalizowalam i już wiedziałam ze to objaw stresu [emoji6] wszystkie takie zaburzenia sobie zapisuj (za mało snu, stres, przeziębienie, cokolwiek), łatwiej Ci będzie analizować to co się dzieje [emoji3526]


Przy mierzeniu w ustach pomiary mogą być mniej dokładne, wykresy bardziej „górzyste”, pamiętaj aby dobrze zakryć termometr językiem i mierzyć zawsze w tym samym miejscu, nie poruszać termometrem i sobą w trakcie pomiaru [emoji16][emoji16] trzymam kciuki aby było to dla Ciebie zabawa i informacja, a nie źródłem kolejnej frustracji [emoji110][emoji16]

Zobacz załącznik 1213737
Namówiłyście mnie, zamawiam termometr owulacyjny!
 
reklama
Haaa... Mamy winowajcę (chyba) spóźniającej się miesiączki... Śluz z grudkami taki serowaty... Infekcja 🤦‍♀️ jak można pozbyć się bez leków? Nie chce do gina bo on w tym roku już dość zarobił na mnie....


Dziewczyny serio nie bierzcie informacji z neta na serio(niektórych) czytam sobie jak można samemu wyleczyć tą infekcje a tam pisze żeby główkę czosnku wlozyc do pochwyć bo ma działanie antybakteryjne lub wstrzyknąć sobie jogurt lub kefir do piczki no śmiech na sali ciekawe kto próbował 🤣🤣🤣🤣🤦‍♀️
 
Haaa... Mamy winowajcę (chyba) spóźniającej się miesiączki... Śluz z grudkami taki serowaty... Infekcja [emoji2356] jak można pozbyć się bez leków? Nie chce do gina bo on w tym roku już dość zarobił na mnie....


Dziewczyny serio nie bierzcie informacji z neta na serio(niektórych) czytam sobie jak można samemu wyleczyć tą infekcje a tam pisze żeby główkę czosnku wlozyc do pochwyć bo ma działanie antybakteryjne lub wstrzyknąć sobie jogurt lub kefir do piczki no śmiech na sali ciekawe kto próbował [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji2356]

No trzeba wiedzieć jaka to infekcja. Nie wiem czy to grzybek czy bakteryjna, a działanie leków jest zwykle kierunkowane. Ja bym wolała jednak zrobić wymaz z wrażliwością na leki i wszystko w temacie [emoji6] sama to nie wiem, napewno są dostępne bez recepty preparaty, nie wiem na ile są skuteczne, ja infekcje zawsze leczyłam u gina. Możesz jeszcze próbować jakimś dobrym probiotykiem poprawić florę bakteryjna ale czy to wyleczy infekcje [emoji2368]
 
Haaa... Mamy winowajcę (chyba) spóźniającej się miesiączki... Śluz z grudkami taki serowaty... Infekcja 🤦‍♀️ jak można pozbyć się bez leków? Nie chce do gina bo on w tym roku już dość zarobił na mnie....


Dziewczyny serio nie bierzcie informacji z neta na serio(niektórych) czytam sobie jak można samemu wyleczyć tą infekcje a tam pisze żeby główkę czosnku wlozyc do pochwyć bo ma działanie antybakteryjne lub wstrzyknąć sobie jogurt lub kefir do piczki no śmiech na sali ciekawe kto próbował 🤣🤣🤣🤣🤦‍♀️
A nie masz w domu clotrimazolu? Nie to żebym byla ekspertem, tu w uk to taki pierwszy ratunek jedna globulka i krem clortimazol i jeszcze taki paradoks u nas na receptę jest ten zestaw droższy niż bez recepty, u nas za leki sie nie placi tylko za receptę
 
Dodam ze to był mój drugi cykl z potwierdzona owulacja na gonadotropinach, ale w lipcu miałam robiona drożność jajowodów i myśle ze to ułatwiło sprawę, wiec polecam! W udanym cyklu poza lekami od gina brałam inofem i wapń z
Magnezem z wit D3 w płynie i to tyle. Śluzu było pełno po zastrzykach z gonala. Trzymam kciuki za każda z was, nie traćcie nadziei! Jak nie ma problemu z drożnością i macie owulacje to na pewno kiedyś się uda ❤️ Dziękuje Wam za wsparcie!
Gratulacje ❤️❤️ Dajesz mi nadzieje 😍 Rośnijcie zdrowo i daj znać co jakiś czas co u Waszej dwójeczki ☺️☺️
 
Dziś zrobiłam test z pierwszego moczu i nie ma wątpliwości :) uciekam na grudniowe kreseczki ale będę tu zaglądać! Zżyłam się z Wami, dziewczyny ❤️ Co do wątku 2021 to może zostańcie tutaj po prostu? W takim gronie jakim jesteście.... nowe laski pojda na nowy wątek i się będą użerać ;)
Piękne kreski! Gratuluję ❤️
 
Jesteście takie kochane ❤️ Będę tu zaglądać, bo zawsze tak zaczynałam swój dzień od dwóch lat :) trzymam bardzo mocno za was kciuki. Idziecie po nowym roku na nowy wątek czy tu zostajecie? ;)
Ja mam nadzieję, że nie będę musiała 🙊 a jeśli jednak to pójdę na ten wątek co już jest, jedna laska która robi dramy mnie nie powstrzyma, żeby się tam dobrze czuć i poznawać nowe staraczki 😉
 
Jesteście takie kochane ❤️ Będę tu zaglądać, bo zawsze tak zaczynałam swój dzień od dwóch lat :) trzymam bardzo mocno za was kciuki. Idziecie po nowym roku na nowy wątek czy tu zostajecie? ;)
Ja zrobię to, co Dziewczyny... Nie chcę stracić z nimi kontaktu, a mam nadzieję, że nie jestem dla nich bardzo męcząca. 🙈
Gratuluję Ci serdecznie!! ♥️♥️
 
reklama
Do góry