reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Kreska ciemnieje:)
 

Załączniki

  • 20200731_161411.jpg
    20200731_161411.jpg
    454,2 KB · Wyświetleń: 96
Przykro mi. W takim razie będziemy testować razem w sierpniu :) co teraz z tą torbielą? Wchłonie się samo?
Kazał brać duphaston 2x1 przez 10 dni i ma się wchlonąć... Powiedział wprost, że zmartwiła go taka reakcja na zastrzyk. Niedaleko tego pęcherzyka w prawym jajniku była endometrioma z poprzednich cykli, ale już mała, prawie wchłonięta.. Na lewym duży pęcherzyk też nie pęknięty już 28mm.. Powiedział, że jeśli w przyszłym cyklu sytuacja się powtórzy, to będziemy myśleć o laparoskopii.. Ogólnie jestem załamana.
 
14 cykl, 4dc i powiem Wam mam dobry humor, bo mam cel w tym miesiącu na zdiagnozowanie problemu[emoji123] po takim czasie coś musi być nie tak, progesteron po owu idealny, przytulanki były na maksa, więc jakas przyczyna musi byc, w niedzielę mam nadzieję że uda mi się znaleźć labo które będzie czynne i zrobię te badania tarczycy i zobaczymy. Testów owu nie kupuje, ciążowy mam jeden[emoji1303] sierpień na spokojnie[emoji3284] będzie co będzie, choć już od początku się nie nastawiam, bo myślę że coś z tą tarczyca wyjdzie i trzeba będzie to ogarnąć
A sprawdzaliscie nasienie?
 
Cześć dziewczyny. Zaglądam tu zaglądam. Termin @ mam na 1/2 sierpnia a od tygodnia prawie boli mnie już jak na okres i od około trzech dni odczuwam bardziej piersi są bardziej tkliwe,ale nie większe nic więcej, cały czas mam uczucie jakbym miała dostać @ już tak od prawie tygodnia, dawno tak nie miałam i do tego ten ból głowy straszny od dwóch dni , testy na razie pokazują się na biało. Także zobaczymy, mam nadzieję że po weekendzie wszystko się już wyjaśni w którą to stronę czy się udało trafić czy nie . Ostatnia @ 1 lipca (wieczorem więc to tak jakby 2 lipca ) cykle zwykle 30-32 dni. Trochę się stresuję. Mąż też bo przy synku jak się staraliśmy to chyba z dwa dni przed @ testowałam i wyszły dwie kreseczki ... Trzymam kciuki za nas wszystkie staraczki z miesiąca lipca 😁
 
reklama
Do góry