reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny czy któraś z Was ma bądź miała tak , że leciała jej " siara " z sutkow ??
Na jutro termin @ myślałam że może to ciąża, bo ostatni raz tak miałam właśnie jak zaszłam w ciąży z córką , ale zrobiłam test i negatywny i teraz sama nie wiem :(

Ogólnie to ten test jakiś dziwny był. Ten pasek testowy był oddzielony od płytki jakby jakiś uszkodzony no nie wiem [emoji848]Zobacz załącznik 1156417
Może masz za wysoką prolaktynę? Nie powinno coś takiego dziać się bez ciąży, a nawet i w ciąży nie zawsze wycieka z piersi.
 
Dziewczyny jak chodzicie prywatnie na wizyty to recepty też dostajecie na 100% ? Mam przepisaną clexane i jej koszt to ok 130 zł. A są refundowane i kosztują ok 30 zł. Zastanawiam się jak to zrobić i czy lekarz który pracuje też w szpitalu może mi wystawić receptę refundowaną na to samo będąc u niego na wizycie prywatnej.

Ogólnie to mi lekarz powiedział, że dostanę heparyne też pełnopłatna, bo podobno mutacje same w sobie nawet te zakrzepowe nie są podstawą do refundacji. Ale wiem, że czasami lekarze wypisują na refundację chyba z dobrej woli.
 
14 cykl, 4dc i powiem Wam mam dobry humor, bo mam cel w tym miesiącu na zdiagnozowanie problemu💪 po takim czasie coś musi być nie tak, progesteron po owu idealny, przytulanki były na maksa, więc jakas przyczyna musi byc, w niedzielę mam nadzieję że uda mi się znaleźć labo które będzie czynne i zrobię te badania tarczycy i zobaczymy. Testów owu nie kupuje, ciążowy mam jeden👍🏻 sierpień na spokojnie🧘‍♀️ będzie co będzie, choć już od początku się nie nastawiam, bo myślę że coś z tą tarczyca wyjdzie i trzeba będzie to ogarnąć
 
Dziewczyny czy któraś z Was ma bądź miała tak , że leciała jej " siara " z sutkow ??
Na jutro termin @ myślałam że może to ciąża, bo ostatni raz tak miałam właśnie jak zaszłam w ciąży z córką , ale zrobiłam test i negatywny i teraz sama nie wiem :(

Ogólnie to ten test jakiś dziwny był. Ten pasek testowy był oddzielony od płytki jakby jakiś uszkodzony no nie wiem [emoji848]Zobacz załącznik 1156417
Ja tak zawsze mam przed@ już któraś ostatnio o to pytała ale nie pamiętam która dziewczyna to byla
 
reklama
@Marta97 inaczej, mi nie leci, tylko jak przed @ czasem scisnelam sutki to troszkę wyleciało, lekarz mi wtedy powiedział, żeby nie ściskać sutkow i że wszystko jest ok, ale ja to mialam kropelkę i nic więcej, już dawno nie ściskałam sutkow to niewiem w sumie czy dalej tak się robi, w każdym razie samo nie wylatuje
 
Do góry