reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

To dobrze ;) A pytałaś czy tarczyca może być przyczyną wczesnych poronień?
To tylko rodzinny więc za dużo mi nie powiedział.
Mówił że faktycznie objętość tarczycy jest bardzo malutka i w niej może tkwić problem.
Dostałam pilne skierowanie do endo więc niedługo będę wiedziec na czym stoje
 
reklama
Dziewczyny jak chodzicie prywatnie na wizyty to recepty też dostajecie na 100% ? Mam przepisaną clexane i jej koszt to ok 130 zł. A są refundowane i kosztują ok 30 zł. Zastanawiam się jak to zrobić i czy lekarz który pracuje też w szpitalu może mi wystawić receptę refundowaną na to samo będąc u niego na wizycie prywatnej.
 
Dziewczyny jak chodzicie prywatnie na wizyty to recepty też dostajecie na 100% ? Mam przepisaną clexane i jej koszt to ok 130 zł. A są refundowane i kosztują ok 30 zł. Zastanawiam się jak to zrobić i czy lekarz który pracuje też w szpitalu może mi wystawić receptę refundowaną na to samo będąc u niego na wizycie prywatnej.
A nie wszedł ten program ciąża +?
I pytanie czy jestes w ciąży bo to tylko ciężarne ma obejmowac
 

Załączniki

  • Screenshot_20200731-145901_Preglife.jpg
    Screenshot_20200731-145901_Preglife.jpg
    136 KB · Wyświetleń: 67
Dziewczyny czy któraś z Was ma bądź miała tak , że leciała jej " siara " z sutkow ??
Na jutro termin @ myślałam że może to ciąża, bo ostatni raz tak miałam właśnie jak zaszłam w ciąży z córką , ale zrobiłam test i negatywny i teraz sama nie wiem :(

Ogólnie to ten test jakiś dziwny był. Ten pasek testowy był oddzielony od płytki jakby jakiś uszkodzony no nie wiem [emoji848]
20200731_133400.jpeg
 
reklama
Dziewczyny jak chodzicie prywatnie na wizyty to recepty też dostajecie na 100% ? Mam przepisaną clexane i jej koszt to ok 130 zł. A są refundowane i kosztują ok 30 zł. Zastanawiam się jak to zrobić i czy lekarz który pracuje też w szpitalu może mi wystawić receptę refundowaną na to samo będąc u niego na wizycie prywatnej.
Prywatnie to chyba zawsze w 100% płatne są tak mi się wydaje 🤷🏼‍♀️
 
Do góry