reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Chciałam tez powiedzieć ze mam objawy tego co widać na teście. Badam sobie szyjkę i zauważyłam, ze jest bardzo nisko i zamknięta ale ściany pochwy są mięciutkie jak poduszki, nie da się włożyć palca praktycznie - tak mięciutko jest w srodku. Mam jasna karnację a od niedzieli moje sutki z rozowiutkich zrobiły się fioletowe jak śliwki prawie 🙈 to samo z wargami sromowymi, bardzo się zrobiły ciemne. Mdłości z rana to wiadomo ale dziwny objaw to to, ze cały czas mam usta pełne śliny. Nie nadążam połykać 😳 No i lekkie bóle brzucha od samej owu praktycznie. Piersi tez bolą ale nie bardziej niż na pms tyle ze zamiast się robić twardsze to są bardzo miękkie i duże.
No, a teraz żeby się tylko utrzymało 🙏🏻 Bo wiem, ze różnie może być. Mam dwójkę dzieci a byłam w ciąży 5 razy :( ... to jest szósty...
 
Chciałam tez powiedzieć ze mam objawy tego co widać na teście. Badam sobie szyjkę i zauważyłam, ze jest bardzo nisko i zamknięta ale ściany pochwy są mięciutkie jak poduszki, nie da się włożyć palca praktycznie - tak mięciutko jest w srodku. Mam jasna karnację a od niedzieli moje sutki z rozowiutkich zrobiły się fioletowe jak śliwki prawie 🙈 to samo z wargami sromowymi, bardzo się zrobiły ciemne. Mdłości z rana to wiadomo ale dziwny objaw to to, ze cały czas mam usta pełne śliny. Nie nadążam połykać 😳 No i lekkie bóle brzucha od samej owu praktycznie. Piersi tez bolą ale nie bardziej niż na pms tyle ze zamiast się robić twardsze to są bardzo miękkie i duże.
No, a teraz żeby się tylko utrzymało 🙏🏻 Bo wiem, ze różnie może być. Mam dwójkę dzieci a byłam w ciąży 5 razy :( ... to jest szósty...
trzymam kciuki za ciebie, ślinotog to jeden z dziwniejszych objawów ciąży moja siostra miała cala ciążę gromadziła jej się ślina a na sama myśl że ma tyle przełknąć powodowała wymioty i ciągle i wszędzie pluła 😂 wyglądało to zabawnie, ale było okropne dla niej.
 
Chciałam tez powiedzieć ze mam objawy tego co widać na teście. Badam sobie szyjkę i zauważyłam, ze jest bardzo nisko i zamknięta ale ściany pochwy są mięciutkie jak poduszki, nie da się włożyć palca praktycznie - tak mięciutko jest w srodku. Mam jasna karnację a od niedzieli moje sutki z rozowiutkich zrobiły się fioletowe jak śliwki prawie 🙈 to samo z wargami sromowymi, bardzo się zrobiły ciemne. Mdłości z rana to wiadomo ale dziwny objaw to to, ze cały czas mam usta pełne śliny. Nie nadążam połykać 😳 No i lekkie bóle brzucha od samej owu praktycznie. Piersi tez bolą ale nie bardziej niż na pms tyle ze zamiast się robić twardsze to są bardzo miękkie i duże.
No, a teraz żeby się tylko utrzymało 🙏🏻 Bo wiem, ze różnie może być. Mam dwójkę dzieci a byłam w ciąży 5 razy :( ... to jest szósty...
Ja wkładam sobie luteine. No to właśnie tam praktycznie nie ma miejsca. Mieciutko jest ale bardzo ciasno 😂
 
trzymam kciuki za ciebie, ślinotog to jeden z dziwniejszych objawów ciąży moja siostra miała cala ciążę gromadziła jej się ślina a na sama myśl że ma tyle przełknąć powodowała wymioty i ciągle i wszędzie pluła 😂 wyglądało to zabawnie, ale było okropne dla niej.
Tylko mi nie mow ze tak będzie do porodu 😱ja tez właśnie mam problem żeby to połknąć i dyskretnie wypluwam ale to dla mnie nowość. Nie miałam tak wcześniej...
 
Dzień dobry dziewczyny :)
U mnie 11 dni po zastrzyku i krechy ciemnieją! W sumie byłam pewna ze to to... dziś udało mi się zrobić test z porannego moczu. Czułość 50 wiec to nie będą krechy jak na 10 ale chyba mogę po cichu mieć nadzieje :)

Gratuluje [emoji3590][emoji3590][emoji3590] obyś szczęśliwie i spokojnie donosiła te ciąże [emoji110] trzymam kciuki! [emoji8][emoji3590]
 
reklama
No właśnie, tak ciasno i mięciutko ^^ mąż ma ochotę na seksy ale jak się nie zmieści? :D
Ja po wizycie w 8tyg z synem miałam zakaz seksu, nie mogłam oglądać filmów gdzie był seks bo miałam później erotyczne sny i orgazmy nie takie mocne jak normalnie, ale były, śnili mi się aktorzy jak jakiejś nastolatce, czułam się winna bo mam ta niewydolność szyjki jeju co hormony z nami robią 🤦‍♀️
 
Do góry