reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

No właśnie teraz się zastanawiam 23 listopada dostałam zastrzyk ovitelle 24 wyszedł mi test owu pozytywny był to mój 15 dc więc teoretycznie owu mogła być 27 listopada to dzisiaj było by 13 dpo jak dobrze liczę 🤷‍♀️ A betę będę mogła zrobić dopiero w poniedziałek o ile się uda 🤷‍♀️
Edit: Wczoraj pokazało mi się małe plamienie lekko różowe ☹
Teoretycznie plamienie różowe może być implantacją, choć jest mega rzadka... Dopóki nie ma @, jest nadzieja! Trzymam kciuki, że już @ nie dostaniesz w tym roku i przez najbliższy dłuuugi czas!
 
reklama
Zazwyczaj nie widać różnicy. Ale może być bardziej skąpa i krótsza 🤷‍♀️
Też te pytanie zadałam swojemu gin mówi że może być dłuższą i skąpa itp ale nie musi tak jak wyżej koleżanka pisała zazwyczaj nie ma roznicy
Dzięki za odpowiedzi, Dziewczyny. 🧐 Wiecie, ja jestem zadaniowcem... Zamiast czekać, wolę znaleźć problem i go rozwiązywać. :D To zajmuje mi głowę. Inaczej mam tendencję do pogrążania się w rozpaczy i "na pewno się nie uda". ;)
 
Dziewczyny. Minął tydzień. I znów krwawienie. Na szczęście dziś nie takie mocne. Wcześniej sprawdzałam detektorem i serduszko bije. Później znów spróbuję poszukać. A myślałam że to już mi nie krwawien 🤦‍♀️
 
Dziewczyny. Minął tydzień. I znów krwawienie. Na szczęście dziś nie takie mocne. Wcześniej sprawdzałam detektorem i serduszko bije. Później znów spróbuję poszukać. A myślałam że to już mi nie krwawien 🤦‍♀️
Kurcze, a nie chcieli ci zostawić w szpitalu? jak mi pękł to położyli do szpitala luteine dopochwowa zmienili na pod język i ten zastrzyk z progesteronu gin wypisał mąż kupił w aptece podali mi parę dni i śladu nie było po krwiaku. Pamiętam taka żenującą sytuację jak luteine pod język zmienili mi znowu na dopochwową a ja rano taka zaspana pach pod język, glupio było się przyznać, poszłam do położnych a one w śmiech, trzeba pamiętać i nic nie zrobiły to ja do lekarza na obchodzie kazał iść po kolejna dawkę 🤦‍♀️ ciąża 😂
 
Kurcze, a nie chcieli ci zostawić w szpitalu? jak mi pękł to położyli do szpitala luteine dopochwowa zmienili na pod język i ten zastrzyk z progesteronu gin wypisał mąż kupił w aptece podali mi parę dni i śladu nie było po krwiaku. Pamiętam taka żenującą sytuację jak luteine pod język zmienili mi znowu na dopochwową a ja rano taka zaspana pach pod język, glupio było się przyznać, poszłam do położnych a one w śmiech, trzeba pamiętać i nic nie zrobiły to ja do lekarza na obchodzie kazał iść po kolejna dawkę 🤦‍♀️ ciąża 😂
Leżałam w szpitalu 4 dni. Później karetka zawiozla mnie do innego. Nie przyjęli. Tydzień temu nie jechałam nigdzie tylko poszłam do lekarza na drugi dzień. I dziś też nie mam zamiaru jechać. Podejdę rano. Jie na moje nerwy takie jeżdżenie i nie wiadomo czy przyjmą
 
Leżałam w szpitalu 4 dni. Później karetka zawiozla mnie do innego. Nie przyjęli. Tydzień temu nie jechałam nigdzie tylko poszłam do lekarza na drugi dzień. I dziś też nie mam zamiaru jechać. Podejdę rano. Jie na moje nerwy takie jeżdżenie i nie wiadomo czy przyjmą
kurcze no, a nie jest to twoj czas @ bo ja od gina usłyszałam w tej samej ciąży że do 12-13 tyg często zdarzają się plamienia w okresie @ bo macica nie jest jeszcze cała wypełniona, ja myślałam że takie tezy to można sobie w miedzy bajki wsadzić, ale on tak powiedział i to naprawdę dobry Szczeciński ginekolog
 
kurcze no, a nie jest to twoj czas @ bo ja od gina usłyszałam w tej samej ciąży że do 12-13 tyg często zdarzają się plamienia w okresie @ bo macica nie jest jeszcze cała wypełniona, ja myślałam że takie tezy to można sobie w miedzy bajki wsadzić, ale on tak powiedział i to naprawdę dobry Szczeciński ginekolog
Mam tak co tydzień. Jak zaczyna się kolejny tydzien ciąży. To już 4 raz 😭🤷‍♀️
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny :)
U mnie 11 dni po zastrzyku i krechy ciemnieją! W sumie byłam pewna ze to to... dziś udało mi się zrobić test z porannego moczu. Czułość 50 wiec to nie będą krechy jak na 10 ale chyba mogę po cichu mieć nadzieje :)
 

Załączniki

  • A3D1F23A-00C1-40B0-A34B-8919DF38EE6A.jpeg
    A3D1F23A-00C1-40B0-A34B-8919DF38EE6A.jpeg
    656,9 KB · Wyświetleń: 93
Do góry