reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Pytanie do dziewczyn, które czasem mają cykle bezowulacyjne lub miały przed wdrożeniem leczenia:
Czy w przypadku cyklu bezowulacyjnego macie @ tak samo długą i obfitą jak przy cyklu z owulacją? Czy może jest @ wtedy krótsza albo bardziej skąpa?
Zazwyczaj nie widać różnicy. Ale może być bardziej skąpa i krótsza 🤷‍♀️
 
reklama
Co do drożności to ja robiłam sobie prywatnie, w ten sam dzień miałam pobierany wymaz i później badanie. Wizyta nie była konieczna.
kurczę ja dziś obdzwoniłam 3 kliniki i w każdej milion badań + wizyta kwalifikacyjna No i test na COVID. Robił ktoś w śląskim albo łódzkim i miał „ od ręki „?
 
Daj mi proszę znać na priv co ci powiedział lekarz. Mi w październiku wyszło, że mam i jak się umówiłam do immunologa bo tak mi gin kazała to dopiero 15.12 mam wizytę.. A to już po owu będzie więc jak trzeba leki a ja nie biorę jeszcze na to nic to kolejny cykl stracony
Z reguły podaje się sterydy na obniżenie receptywności układu immunologicznego, albo robi się inseminacje, bo ASA bytują s śluzie szyjkowym.
Dam znać co powiedział lekarz jeszcze. [emoji4]
 
Pytanie do dziewczyn, które czasem mają cykle bezowulacyjne lub miały przed wdrożeniem leczenia:
Czy w przypadku cyklu bezowulacyjnego macie @ tak samo długą i obfitą jak przy cyklu z owulacją? Czy może jest @ wtedy krótsza albo bardziej skąpa?
Też te pytanie zadałam swojemu gin mówi że może być dłuższą i skąpa itp ale nie musi tak jak wyżej koleżanka pisała zazwyczaj nie ma roznicy
 
o nie, to tutaj spoko, nawet można iść z partnerką i są jakieś specjalne prezerwatywy, ja generalnie jestem w szoku.
Mamy już wyniki, i jestem w szoku! Mój mąż który ma bardzo siedzący tryb życia, ogromną nadwagę i średnią dietę - nie złą, ale taką zwykłą tradycyjną, bez soczków z jarmużu itp. Ma naprawdę bardzo dobre wyniki ! Wszystko w normie, nic na pograniczu tylko duży zapas. Szok ale i ulga. Staramy się Dalej ! W przyszłym cyklu wybiorę się na badania hormonów ale wydaje mi się że tez wyjdą w normie, bo owulacja potwierdzona, faza lutealna w normie, nie ma żadnych plamień, ale dla świetego spokoju zrobię.

Gratuluję wyników. 👍😀 Mój mąż też nic nie robi sam z siebie i ma wyniki super i ogólne i nasienia, a ja się muszę nagimnastykowac, żeby w ogóle mieć owulację. Jakieś to niesprawiedliwe. 😜
 
Ja właśnie czekam jeszcze 4 dni do @, choć w tym miesiącu czuję się inaczej niż zwykle. 6 dni po owu kropelka krwi i zaczął mnie ponlnolewac nieznacznie jajnik prawy (dla odmiany się uaktywnił, bo zwykle lewy).nie mogę się doczekać wyniku.... Czekam już a może dopiero pół roku
🙃
 
Może Ci się opóźniła owulacja? Byłaś w końcu zrobić betę? Albo planujesz zrobić?
No właśnie teraz się zastanawiam 23 listopada dostałam zastrzyk ovitelle 24 wyszedł mi test owu pozytywny był to mój 15 dc więc teoretycznie owu mogła być 27 listopada to dzisiaj było by 13 dpo jak dobrze liczę 🤷‍♀️ A betę będę mogła zrobić dopiero w poniedziałek o ile się uda 🤷‍♀️
Edit: Wczoraj pokazało mi się małe plamienie lekko różowe ☹
 
reklama
kurczę ja dziś obdzwoniłam 3 kliniki i w każdej milion badań + wizyta kwalifikacyjna No i test na COVID. Robił ktoś w śląskim albo łódzkim i miał „ od ręki „?
Ja robiłam w Katowicach w prywatnym Szpitalu gin-pol Łubinowa. Nie miałam żadnych badań wcześniej ale to może temu że miałam robioną droznosc laparoskopowo. W trzecim cyklu po byłam w upragnionej ciąży 😍 Wydaje mi się że teraz wszędzie chcą test na covid
 
Do góry