reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Test owu wyszedł pozytywny 06.12 a na drugi i dzień już blada kreska. Problem pewnie w czymś tkwi. Wykres z poprzedniego cyklu. Też nie było skoku
Niestety ale testy owu nie gwarantują owulacji. Test owu zapowiada, że owulacja może wystąpić. Patrząc na Twoje wykresy ja widzę problem z hormonami, ciałkiem żółtym (skoro masz peak na testach owu) i problem z relacja podwzgórze - hormony. Robiłaś już jakieś badania? Mialas monitoring cyklu? Bo dla mnie możesz nie mieć owulacji
 
reklama
@Magd.a a test owulacyjny wyszedł pozytywny. W poprzednim cyklu też słaby wykres był. W dniu owulacji 36,40 a skok 36,47. Kończę z tą temperatura 😤😡
Mój wykres z tego cyklu też nie wskazywał na owulacje. Miałam peak, śluz płodny, szyjkę wysoko i tylko temperatura się nie zgadzała... U Ciebie też nie widzę jeszcze skoku. Ale skok może być do trzech dni od owu 😊
 
Niestety ale testy owu nie gwarantują owulacji. Test owu zapowiada, że owulacja może wystąpić. Patrząc na Twoje wykresy ja widzę problem z hormonami, ciałkiem żółtym (skoro masz peak na testach owu) i problem z relacja podwzgórze - hormony. Robiłaś już jakieś badania? Mialas monitoring cyklu? Bo dla mnie możesz nie mieć owulacji
No się załamałam teraz. Za tydzień pójdę zbadać proga, monitoringu nie chcieli mi zrobić, bo roku nie ma a druga, że nie wykonuje. Nie robilam żadnych badań, bo nawet nie wiem jakie należy zrobić. Porażka
Dla mnie to bezowulacyjny cykl. Gdybys usunela ten pozytywny test ( o ile on byl pozytywny! ) to OF nie wyznaczyloby Ci owulacji.
Z prawej z 9rano a drugi 14 Chyba. Na moje oko to jest pozytywny. Usunęłam test pozytywny z aplikacji odświeżyłam i dalej zaznaczone jest, że 06.12 była owu
 

Załączniki

  • IMG_20201206_131932.jpg
    IMG_20201206_131932.jpg
    596,2 KB · Wyświetleń: 63
No się załamałam teraz. Za tydzień pójdę zbadać proga, monitoringu nie chcieli mi zrobić, bo roku nie ma a druga, że nie wykonuje. Nie robilam żadnych badań, bo nawet nie wiem jakie należy zrobić. Porażka

Z prawej z 9rano a drugi 14 Chyba. Na moje oko to jest pozytywny. Usunęłam test pozytywny z aplikacji odświeżyłam i dalej zaznaczone jest, że 06.12 była owu
Ja bym się uparła na ten monitoring i koniec. Powiedzieć, że podejrzewasz cykle bezowulacyjne. A badania podstawowe to progesteron, estradiol, testosteron, Lh, FSH razem z f3 i f4, prolaktyna🤷‍♀️
 
No się załamałam teraz. Za tydzień pójdę zbadać proga, monitoringu nie chcieli mi zrobić, bo roku nie ma a druga, że nie wykonuje. Nie robilam żadnych badań, bo nawet nie wiem jakie należy zrobić. Porażka

Z prawej z 9rano a drugi 14 Chyba. Na moje oko to jest pozytywny. Usunęłam test pozytywny z aplikacji odświeżyłam i dalej zaznaczone jest, że 06.12 była owu
Ja tylko tak poglądowo Ci wrzucę, bo mam te same testy. U mnie pozytyw wyglądał tak.
20201128_110043.jpeg
 
@Magd.a a test owulacyjny wyszedł pozytywny. W poprzednim cyklu też słaby wykres był. W dniu owulacji 36,40 a skok 36,47. Kończę z tą temperatura [emoji36][emoji35]
No się załamałam teraz. Za tydzień pójdę zbadać proga, monitoringu nie chcieli mi zrobić, bo roku nie ma a druga, że nie wykonuje. Nie robilam żadnych badań, bo nawet nie wiem jakie należy zrobić. Porażka

Z prawej z 9rano a drugi 14 Chyba. Na moje oko to jest pozytywny. Usunęłam test pozytywny z aplikacji odświeżyłam i dalej zaznaczone jest, że 06.12 była owu
Też bym pokusiła się o monitoring, mi to też wygląda na cykle bezowulacjyne.
Pokaż lekarzowi twoje wykresy, 2 cykle z rzędu bez owu są niepokojace.
 
reklama
Do góry