reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Powiem wam, że mi nigdy testy owulacyjne nie wychodziły - zawsze kreska testowa była jaśniejsza. Z ciekawości w następnym cyklu sobie zrobię i będę mieć porównanie z monitoringiem.
U mnie 9 dc i powoli zaczynamy działać :D W poniedziałek idę do gina podpatrzeć czy jest szansa na owulację po tabletkach :) Póki co do tego wszystkiego podchodzę pozytywnie - zobaczymy po ilu cyklach mi to przejdzie ;)
 
Ja bym po 1wszym pozytywnym teście poszła oznaczyć hcg zamiast robić kolejne 🤷‍♀️ podsumowując wszystkie sikacze, to na bete by się uzbierało, a i pewność czarno na białym... A teraz biedna masz mętlik w głowie i domysły czy to biochem, czy pomyłka 🙄 i jeszcze ginekolog śmieszny wg mnie - na bank bym go zmieniła.
Ale tutaj nie chodzi o pieniądze tylko nie miałam możliwości zrobienia bety A ginekologa zmienie napewno 😊
 
Z tego co pamiętam, to to był jakiś przypadkowy lekarz, bo @Milusia34 chyba mówiła, że u niej nikt nie przyjmuje i jest problem - dobrze kojarzę?

U Was też taki problem z ginekologiem? Mój prywatny przyjmuje normalnie, oczywiście z zachowaniem ostrożności. Ona jakieś pilne przypadki to przyjmowała nawet w czasie ścisłego zamknięcia, jeszcze w marcu. Wiem, że inne prywatne gabinety w moim mieście też działają, w sumie nie wiem jak z NFZ'em 🤔
Dobrze kojarzysz był przypadkowy no mój jest na urlopie
 
Ja chodzę prywatnie i przyjmuje cały czas. Zresztą ja zaszłam w ciążę w marcu i też były normalne wizyty, badania itp. Nie miał w ogóle zamkniętego gabinetu. Potem tylko jak w maju szlam na zabieg to testy na koronę miałam.

Na NFZ to nie wiem, ale u mnie w miejscowości to nawet lekarz rodzinny nie przyjmuje śmiech na sali po prostu. 🤬
Ja w marcu ,kwietniu i w maju byłam u ginekologa na NFZ i u mnie normalnie przyjmował.
 
Rodzinny u nas to samo, teleporada 🤦‍♀️ i erecepta bez badania, porażka. Jaka oni odpowiedzialność poniosą jak źle dobiorą lek telefonicznie??
Ginekolodzy na NFZ przyjmują tylko kobiety w ciąży, dlatego ja chodzę prywatnie od marca, na NFZ mi wizyte na teleporada zmienili 😅 po 1 telefonie podziękowałam 🙅
Nie wiem jak z innymi specjalnościami, całe szczęście nie muszę mieć wizyt, ale mama mojego ma cukrzycę, to chyba mailowo wysyłała wyniki i dostawała erecepty. Porażka to wszystko.
A panie w sklepach przyjmują każdego 😁 bez mierzenia temp 😅
 
A ja Wam powiem że jestem bardziej zadowolona z tych wizyt u rodzinnego niż wcześniej
Mam problem z czyrakami, miała być teleporada ale zadzwoniłam i kazał przyjść. Weszłam bez kolejek i 2 h opoznien. Super sprawa ! :)
No tak, to teraz plus, że bez kolejek się na ogół obywa, jeśli już gdzieś przyjmą ;) ja ogólnie jestem też zadowolona z tych teleporad. Czasem to przydatne, jak ktoś może się obyć bez wizyty osobistej. Ja tak miałam ostatnio u Endo i byłam zadowolona - w sumie to była tylko kwestia sprawdzenia wyników i zmiany dawki, a tak to musiałabym jechać do drugiego miasta i osiedzieć się jeszcze w poczekalni ;) myślę, że te teleporady powinny być częściowo zachowane, nawet po covidzie, bo to wygodna sprawa. No ale są rzeczy, których się nie załatwi telefonicznie 🤷

Zmieniając temat - powoli się robię niecierpliwa ;) mam jeszcze tydzień do okresu, już bym chciałam zacząć nowy cykl na świeżo. Choć nie narzekam, jak czytam tu czasem o waszych 50ciu dniach 😯
 
reklama
Rodzinny u nas to samo, teleporada [emoji2356] i erecepta bez badania, porażka. Jaka oni odpowiedzialność poniosą jak źle dobiorą lek telefonicznie??
Ginekolodzy na NFZ przyjmują tylko kobiety w ciąży, dlatego ja chodzę prywatnie od marca, na NFZ mi wizyte na teleporada zmienili [emoji28] po 1 telefonie podziękowałam [emoji135]
Nie wiem jak z innymi specjalnościami, całe szczęście nie muszę mieć wizyt, ale mama mojego ma cukrzycę, to chyba mailowo wysyłała wyniki i dostawała erecepty. Porażka to wszystko.
A panie w sklepach przyjmują każdego [emoji16] bez mierzenia temp [emoji28]
Ja mam cukrzycę ciążowa i teleporada tylko ale to akurat jest ok bo tylko dzwonię z wynikami pomiarów cukru i ewentualnie recepta [emoji2368]
 
Do góry