reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dzień dobre, wierzę w te dobre fluidy z Połczyna i liczę, że pomogą 😁

Fakt faktem aktywność może czasem zaburzać cykl, nie zawsze ale czasem tak. Jeśli chcesz do tego wrócić to na pewno nie polecam zaczynać od razu z grubej rury, tylko bardzo stopniowo i powoli tą aktywność wdrażać i też utrzymywać ją na umiarkowanym poziomie. Pewnie to wiesz ale warto też wtedy spożywać trochę więcej kalorii, żeby nie doszło do niedoborów i osłabienia organizmu. No chyba, że chcesz schudnąć to inna kwestia 🙃

Ja dzisiaj jestem tylko kilka godzin w pracy i śmigam na monitoring, zobaczymy czy wszystko poszło zgodnie z planem i w ubiegłym tygodniu Pregnyl zadziałał, liczę na piękne ciałko żółte 😇

Miłego dnia moje Panie 💕
Noo ja tak z grubej rury się załatwiłam i cykl pyyyk 60dni🤷‍♀️ także nie polecam🤣
 
Cześć dziewczyny, to już nasz 3 cykl starań prawdopodobnie bezoowocny. Przyczyną jest PCOS. Usg w 13dc brak pęcherzyka dominujacego, w 21 dc progesteron 0,86. Usg w 27 dc pęcherzyki dalej takie same i ginekolog stwierdził że prawdopodobnie tej owulacji nie było 😔
Dziś 28 dc w oczekiwaniu na @, następny cykl monitorowany
 
Ja już w środę idę na monit bo jestem w dniach płodnych teoretycznie 🙈
Dobrej nocy i pięknych kresek rano 😘

Hehe jeszcze był test z sodą oczyszczona co się sika i jak jest piana to ciąża 🙈 nie żebym to robiła ale przy moich 24 cyklach starań o pierwsze dziecko dużo internetów czytałam 🤣
Domyślam się że głupie pomysły przychodzą do głowy żeby sprawdzić 🤣
 
Pozytywny test owulacyjny przed terminem okresu może zwiastować zwyczajnie okres. Gdzieś czytałam, że przed okresem poziom LH się podnosi i stąd może być pozytyw. ;)
Jakie badania robiłaś? Ja też jestem po poronieniu.
Zobaczymy co pokaże dzisiejszy lub jutrzejszy dzień 🙈 ja robiłam pakiet hormonalny nie robiłam nie wiadomo jeszcze jakiś badań bo bym się nakręcała 🙈 tsh,FSH, Lh,estradiol,prolaktyna,dhea s04, testosteron , glukoza i kwas foliowy 😊 taki miałam pakiet tylko dokupiłam sobie dwa ostatnie tak dla siebie :)
 
Ja wracam jak bumerang z tematem testów owu [emoji28] jak bardzo można im ufać?
Dziś zaczyna mi się już zmieniać śluz i powoli nie jest całkiem wodnistu i na papierze widać już takie nitki jak białko. Dziś spadek temperatury o 0,3 a testy jak zwykle nic... Koło 14 zrobię następny żeby zachować duży odstęp od ewentualnego jedzenia i picia, ale zastanawiam się czy jest szansa na owu mimo, że testu twierdzą inaczej?
 
Zobaczymy co pokaże dzisiejszy lub jutrzejszy dzień 🙈 ja robiłam pakiet hormonalny nie robiłam nie wiadomo jeszcze jakiś badań bo bym się nakręcała 🙈 tsh,FSH, Lh,estradiol,prolaktyna,dhea s04, testosteron , glukoza i kwas foliowy 😊 taki miałam pakiet tylko dokupiłam sobie dwa ostatnie tak dla siebie :)

No pewnie najlepiej zrobić po prostu test ciążowy i będzie jasne :) powodzenia!
 
reklama
Do góry