reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dzien dobry, zmieniłam awatara na parasolki z Połczyna Zdrój, może jakieś dobre fluidy tu do nas ściągnę na nas, to prawie cos w stylu pasty, ale grunt to wierzyć😁
Mam swój plan na nowy cykl jak się uda wszystko po kolekcjonować, chciałabym zastosować borowinę po okresie, dla męża mace i moja mama była u gina mojego powiedziała że zaczęliśmy się strać i wypisał mi duphaston, powinnam brać ze względu na te moje wczesne poronienia no i akard . Chce tez wrócić do biegania to mi dobrze robi na głowę bo ta jesienna melancholia mi nie służy nie wiem czy nagle wtrącenie biegania nie zaburzy cyklu, ale trudno przyzwyczaji sie organizm najgorzej ze ten usg mam dopiero na 26 stycznia sprawdzające czemu mam takie okresy ale tak naprawdę moze nic nie wyjaśnić, wiecie jak po konsultacji on-line doktor zadzwonił zapytałam się czemu zdarzają się takie zaburzenia no to oczywiście możliwe mięśniaki ale jak to w uk usłyszałam że tak po prostu bywa. Dobrze że nie wspomnieniała o "pij duzo wody, jak boli to weź paracetamol" bo trafil by mnie szlak na miejscu.
 
Hej dziewczyny 8.5 miesiąca temu poroniłam🥺 Jak na razie nie udaje mi się zajść w ciążę badania zrobione i są w normie.
Ale mam pytanie do was o testy owulacyjne, jestem jeden dzień przed terminem @ i tak jakoś ostatnimi dniami gorzej się czułam i zrobiłam dzisiaj wieczorem test owulacyjny bo nie miałam już ciążowego i tak mi się wydaje pozytywny co o tym myśleć?
Nie nakręcam się bo to w niczym nie pomaga ale tak chciałam się poradzić 😊

Pozytywny test owulacyjny przed terminem okresu może zwiastować zwyczajnie okres. Gdzieś czytałam, że przed okresem poziom LH się podnosi i stąd może być pozytyw. ;)
Jakie badania robiłaś? Ja też jestem po poronieniu.
 
Dzien dobry, zmieniłam awatara na parasolki z Połczyna Zdrój, może jakieś dobre fluidy tu do nas ściągnę na nas, to prawie cos w stylu pasty, ale grunt to wierzyć😁
Mam swój plan na nowy cykl jak się uda wszystko po kolekcjonować, chciałabym zastosować borowinę po okresie, dla męża mace i moja mama była u gina mojego powiedziała że zaczęliśmy się strać i wypisał mi duphaston, powinnam brać ze względu na te moje wczesne poronienia no i akard . Chce tez wrócić do biegania to mi dobrze robi na głowę bo ta jesienna melancholia mi nie służy nie wiem czy nagle wtrącenie biegania nie zaburzy cyklu, ale trudno przyzwyczaji sie organizm najgorzej ze ten usg mam dopiero na 26 stycznia sprawdzające czemu mam takie okresy ale tak naprawdę moze nic nie wyjaśnić, wiecie jak po konsultacji on-line doktor zadzwonił zapytałam się czemu zdarzają się takie zaburzenia no to oczywiście możliwe mięśniaki ale jak to w uk usłyszałam że tak po prostu bywa. Dobrze że nie wspomnieniała o "pij duzo wody, jak boli to weź paracetamol" bo trafil by mnie szlak na miejscu.

Dzień dobre, wierzę w te dobre fluidy z Połczyna i liczę, że pomogą 😁

Fakt faktem aktywność może czasem zaburzać cykl, nie zawsze ale czasem tak. Jeśli chcesz do tego wrócić to na pewno nie polecam zaczynać od razu z grubej rury, tylko bardzo stopniowo i powoli tą aktywność wdrażać i też utrzymywać ją na umiarkowanym poziomie. Pewnie to wiesz ale warto też wtedy spożywać trochę więcej kalorii, żeby nie doszło do niedoborów i osłabienia organizmu. No chyba, że chcesz schudnąć to inna kwestia 🙃

Ja dzisiaj jestem tylko kilka godzin w pracy i śmigam na monitoring, zobaczymy czy wszystko poszło zgodnie z planem i w ubiegłym tygodniu Pregnyl zadziałał, liczę na piękne ciałko żółte 😇

Miłego dnia moje Panie 💕
 
reklama
Dzień dobre, wierzę w te dobre fluidy z Połczyna i liczę, że pomogą 😁

Fakt faktem aktywność może czasem zaburzać cykl, nie zawsze ale czasem tak. Jeśli chcesz do tego wrócić to na pewno nie polecam zaczynać od razu z grubej rury, tylko bardzo stopniowo i powoli tą aktywność wdrażać i też utrzymywać ją na umiarkowanym poziomie. Pewnie to wiesz ale warto też wtedy spożywać trochę więcej kalorii, żeby nie doszło do niedoborów i osłabienia organizmu. No chyba, że chcesz schudnąć to inna kwestia 🙃

Ja dzisiaj jestem tylko kilka godzin w pracy i śmigam na monitoring, zobaczymy czy wszystko poszło zgodnie z planem i w ubiegłym tygodniu Pregnyl zadziałał, liczę na piękne ciałko żółte 😇

Miłego dnia moje Panie 💕
trzymam kciuki 🤞
to nie czas aby teraz chudnąć i nie zamierzam wyciskac 7 potów, nie mam nic przeciwko żeby ciało sie ładnie zwarło, tylko biegać bede mogła wieczorami dopiero, a ja uwielbiam rano np. 5 rano na pustym żołądku, wieczorami to dla mnie mało naturalne, to raczej czas wyciszenia.
 
Do góry