reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

A ja spotkałam się z sytuacjami, że owu był pozytywny a ciąży nie było. Gdyby tak się to sprawdzało to nie byłyby potrzebne dwa rodzaje testów. Po prostu byłby test owulacyjno ciążowy 🤷‍♀️ taki test zupełnie nic nie pokazuje. Kiedyś czytałam, że można zrobić domowy test ciążowy z pasty do zębów, i co ciekawe niektórym dziewczynom potwierdziło ciążę. Ale czy to jest sposób, który powinno się stosować i szukać znaku? Nie sądzę 💁‍♀️
Rozumiem , ale czuję tutaj trochę taką złośliwą odpowiedź ja tylko się zapytałam po to jest to forum żeby się poradzić. Jest to zrozumiałe ale różne są przypadki . Nie wiem czy przeszłaś to co ja , żadnej kobiecie tego nie życzę myśl że wkrótce byłabym mamą . . . I każdy głupi objaw jest jakąś taką małą nadzieją dla mnie .
 
reklama
Według medycznych przesłanek wahania takie są w normie. Poza tym jak się mierzy w ustach to wahania są częstsze i mocniejsze 🤷‍♀️ a i tak kilka z tych temp można pominąć 😊
O kurcze, a u mnie jak pod linijkę, stara i nudna juz jestem dlatego 🤪😂 a tak na.powaznie jak prowadziłam wykresy na 28dni to widzialam podobne do swoich dlatego ten mnie zaskoczył
 
Zrob jutro koniecznie ciążowy :-) Mi owulacyjne nie wychodziły a jak bylam w ciąży to zrobiłam dla fanu owulacyjny i też piękne dwie kreski były :-D Patrz na to z przymrużeniem oka bo tak jak dziewczyny piszą owulacyjny nie jest do wyznaczania ciąży a jak się za szybko ucieszysz to potem gorzej się znosi negatywny ciążowy.
Trzymam kciuki

Zrob jutro koniecznie ciążowy :-) Mi owulacyjne nie wychodziły a jak bylam w ciąży to zrobiłam dla fanu owulacyjny i też piękne dwie kreski były :-D Patrz na to z przymrużeniem oka bo tak jak dziewczyny piszą owulacyjny nie jest do wyznaczania ciąży a jak się za szybko ucieszysz to potem gorzej się znosi negatywny ciążowy.
Trzymam kciuki za jutrzejszy test ciążowy! :-)
Jesli @ nie nadejdzie to pewnie zrobię 😊 a jak nie jutro to w środę, wiesz dla mnie głupi objaw to jest nadzieja. Po poronieniu mi się tak wydaje że zajście w ciążę to najlepsze co może być bo za niecałe 2 tyg mogłabym być mamą i te 8 miesięcy nieudanych cykli to już każdy inny objaw czyni jakąś małą nadzieje 💋
 
Rozumiem , ale czuję tutaj trochę taką złośliwą odpowiedź ja tylko się zapytałam po to jest to forum żeby się poradzić. Jest to zrozumiałe ale różne są przypadki . Nie wiem czy przeszłaś to co ja , żadnej kobiecie tego nie życzę myśl że wkrótce byłabym mamą . . . I każdy głupi objaw jest jakąś taką małą nadzieją dla mnie .
No trochę się nie dziw, pokazujesz nam zdjecie testu owu i pytasz czy jestes w ciąży, tu na forum są różne historie ja sama poroniłam 5 razy miedzy 6ty a 18 tyg ciąży. Spokojnie, zrób po prostu test ciążowy i nie rób wiecej owulacyjnych bo daje ci złudna nadzieje byc może, ale życzę Ci zeby było inaczej, złudna nadzieja tylko poglebi cie w smutku i żalu
 
Rozumiem , ale czuję tutaj trochę taką złośliwą odpowiedź ja tylko się zapytałam po to jest to forum żeby się poradzić. Jest to zrozumiałe ale różne są przypadki . Nie wiem czy przeszłaś to co ja , żadnej kobiecie tego nie życzę myśl że wkrótce byłabym mamą . . . I każdy głupi objaw jest jakąś taką małą nadzieją dla mnie .
Staram się od 40 cykli. Gdybym miała szukać we wszystkim każdego objawu to byłabym już w zakładzie zamkniętym. I odpowiedziałam Ci zupełnie normalnie. Bo taka jest prawda, test owulacyjny to test owulacyjny. A jako dodatkowy przykład innych metod wykrywania wczesnej ciąży podałam Ci inny, który też można znaleźć w sieci. Co nie znaczy, że jak komuś wykrył to działa 🤷‍♀️
 
.
O kurcze, a u mnie jak pod linijkę, stara i nudna juz jestem dlatego 🤪😂 a tak na.powaznie jak prowadziłam wykresy na 28dni to widzialam podobne do swoich dlatego ten mnie zaskoczył
Niestety u każdego inaczej reaguje przysadka na hormony 😉 ja teraz miałam wyjątkowo równy cykl, aż mnie przerażał 🤣 i moja Gin mówi, że mierzenie jest tylko dla mnie, bo dla niej potwierdzeniem owu jest monitoring i ciąża 🤷‍♀️ a wahania 0,2 są zupełnie normalne 😉 a patrząc na moje wykresy to bywają równe, a bywają góry i doliny. W flo widać bardziej każde wahnięcie a np w ovufriend zupełnie płasko ledwo widać 🤷‍♀️
 
No trochę się nie dziw, pokazujesz nam zdjecie testu owu i pytasz czy jestes w ciąży, tu na forum są różne historie ja sama poroniłam 5 razy miedzy 6ty a 18 tyg ciąży. Spokojnie, zrób po prostu test ciążowy i nie rób wiecej owulacyjnych bo daje ci złudna nadzieje byc może, ale życzę Ci zeby było inaczej, złudna nadzieja tylko poglebi cie w smutku i żalu
Ja to rozumiem , tylko zadałam pytanie co oznacza pozytywny test owulacyjny przed @ . Tylko i wyłącznie.
Staram się od 40 cykli. Gdybym miała szukać we wszystkim każdego objawu to byłabym już w zakładzie zamkniętym. I odpowiedziałam Ci zupełnie normalnie. Bo taka jest prawda, test owulacyjny to test owulacyjny. A jako dodatkowy przykład innych metod wykrywania wczesnej ciąży podałam Ci inny, który też można znaleźć w sieci. Co nie znaczy, że jak komuś wykrył to działa 🤷‍♀️
Ja starałam się ponad 2 lata zaszłam i były to święta wielkanocne kiedy zrobiłam test cieszyłam się jak małe dziecko i poroniłam w 8 tyg, 3 dni po wizycie u ginekologa gdzie wszystko było idealnie. Ja tylko zapytałam się z czystej ciekawości co to oznacza . Bo różne rzeczy piszą w internecie 😊
 
Ja to rozumiem , tylko zadałam pytanie co oznacza pozytywny test owulacyjny przed @ . Tylko i wyłącznie.

Ja starałam się ponad 2 lata zaszłam i były to święta wielkanocne kiedy zrobiłam test cieszyłam się jak małe dziecko i poroniłam w 8 tyg, 3 dni po wizycie u ginekologa gdzie wszystko było idealnie. Ja tylko zapytałam się z czystej ciekawości co to oznacza . Bo różne rzeczy piszą w internecie 😊
No to odpowiedzia krótką jest: nie oznacza to nic :) co nie zmienia faktu, że trzymamy tu za Ciebie kciuki. Jak za każdą z nas. Wszystkie mamy tu nadzieję, że zaciazymy. ;)
 
reklama
Jesli @ nie nadejdzie to pewnie zrobię 😊 a jak nie jutro to w środę, wiesz dla mnie głupi objaw to jest nadzieja. Po poronieniu mi się tak wydaje że zajście w ciążę to najlepsze co może być bo za niecałe 2 tyg mogłabym być mamą i te 8 miesięcy nieudanych cykli to już każdy inny objaw czyni jakąś małą nadzieje 💋
Ja też jestem po poronieniu i miałam trzy cykle przerwy i teraz drugi cykl starań. Pierwszy cykl miałam wszystkie objawy ciąży łącznie z cieniami na dwóch testach przed terminem @ ale beta była 0.2. W ciąży synkiem też taka była więc myślałam że się udało a później to rozczarowanie i okres.
W tym cyklu już na chłodno podchodzę i za testuje w dniu @ lub po. Zależy ile wytrzymam chyba że @ mnie wyprzedzi.
Teraz byłabym w 6 miesiącu trzeciej ciąży i często o tym myślę ale to nic nie zmienia. Liczę że kolejna ciąża będzie szczęśliwa. Tobie też tego życzę 😘
 
Do góry