reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Z tego co pamiętam, to to był jakiś przypadkowy lekarz, bo @Milusia34 chyba mówiła, że u niej nikt nie przyjmuje i jest problem - dobrze kojarzę?

U Was też taki problem z ginekologiem? Mój prywatny przyjmuje normalnie, oczywiście z zachowaniem ostrożności. Ona jakieś pilne przypadki to przyjmowała nawet w czasie ścisłego zamknięcia, jeszcze w marcu. Wiem, że inne prywatne gabinety w moim mieście też działają, w sumie nie wiem jak z NFZ'em 🤔

Ja chodzę prywatnie i przyjmuje cały czas. Zresztą ja zaszłam w ciążę w marcu i też były normalne wizyty, badania itp. Nie miał w ogóle zamkniętego gabinetu. Potem tylko jak w maju szlam na zabieg to testy na koronę miałam.

Na NFZ to nie wiem, ale u mnie w miejscowości to nawet lekarz rodzinny nie przyjmuje śmiech na sali po prostu. 🤬
 
Dzień dobry dziewczyny 😊 Sprawdzałam sobie rano moja szyjkę macicy i jest miękka, wysoko i w dodatku wydaje mi się, ze zamknięta 🤔 a @ powinna przyjść za 8 dni. Z tego co wyczytałam powinna być nisko i lekko otwarta. Może jest cień nadziei 😻
 
Ja czuję się trochę niesprawiedliwie, mam taką jedną w rodzinie, pije piwo od rana więcej nawet od swojego chłopa, dzieci kolejno 19l,11l,7l,6l,3l i rok, dzieci się same wychowują ale czuję taka złość, że ona się raz nie zabezpieczy i już jest w ciąży, palenia nie rzuca wogole, wypala prawie 2 paczki czerwonych dziennie, zamiast jedzenia woli się napić piwa, z utrzymaniem ciąży niema problemów, na szczęście dzieciaki zdrowe, piersią karmić nie będzie bo dla niej to uciążliwe, chłop w nocy wstaje z butelka, przez dzień to wsadzi butelkę do buzi i nawet jej nie trzyma, tak oprze żeby nie spadła, jak wypadnie to poprawi, do odbicia nie bierze, sześciolatka ma krzywa główkę bo na boku leżała ciągle do telewizora, ten 3latek tył głowy płaski bo ciągle na plecach leżał, wyć się chce, jest mi żal dzieci że rodzą się w takich rodzinach, a tam gdzie miały by miłość i opiekę to te pary nie mogą mieć dzieciątka😔a tam to wygląda tak jakby te dzieci wiecznie im przeszkadzały
Tak już właśnie jest...
Wczoraj będąc na spacerze tez widziałam "rodzinkę". Piątka dzieci, matka była bo była, Krzyki, nie ogarniała niczego....
Szkoda się czasem robi tych dzieci ale nie mi oceniać bo może były szczęśliwe.
Tylko nie lubię jak dzieci są wiecie takie obojętne rodzicom. Bawią się same, wołają a matki nie słyszą albo nie chcą słyszeć.... Aaaa szkoda gadac
 
Dzień dobry dziewczyny 😊 Sprawdzałam sobie rano moja szyjkę macicy i jest miękka, wysoko i w dodatku wydaje mi się, ze zamknięta 🤔 a @ powinna przyjść za 8 dni. Z tego co wyczytałam powinna być nisko i lekko otwarta. Może jest cień nadziei 😻

Kurcze, ja to gdzieś czytałam, żeby już po owulacji nie badać szyjki, bo w razie ciąży można sobie zaszkodzić 🤔 do tego tu czytałam o bakteriach, grzybicach, a ja to podatna na takie rzeczy. Więc ja na razie odpuściłam badanie szyjki. Może zacznę od nowego cyklu, aż do owu.
 
Z rodzinnym u nas to samo! Już ludzie psioczą, co mnie nie dziwi .... Jaśnie państwo nagle zapomnieli chyba, po co są 🤷 paranoja!
Ja miesiąc temu z rodzinnym rozmawiałam przez telefon. Pozlecał mi badania. Diagnostyka normalnie przyjmuje, usg też zrobiłam bardzo szybko bo dwa dni od otrzymania skierowania.
Robiłam też ekg i lekarz przyjął mnie w gabinecie jeszcze tego samego dnia.
Czyli u mnie z lekarzami rewelka widzę...
 
Kurcze, ja to gdzieś czytałam, żeby już po owulacji nie badać szyjki, bo w razie ciąży można sobie zaszkodzić 🤔 do tego tu czytałam o bakteriach, grzybicach, a ja to podatna na takie rzeczy. Więc ja na razie odpuściłam badanie szyjki. Może zacznę od nowego cyklu, aż do owu.

O kurczę nie wiedziałam 😱 Na przyszłość będę pamiętać, chociaż mam wielka nadzieje ze już nie będę musiała 😊
 
reklama
Jak tam u Was dziewczyny? Ja wczoraj powinnam dostać @, dzisiaj rano robiłam test i tak jak się spodziewałam po wczorajszej i dzisiejszej temperaturze zobaczyłam biel. Niby już wczoraj wiedziałam, że tak będzie, ale mimo to mi przykro... Zostało czekać na @ i pozniej znowu odliczać 20dni...
Rzucił mi się w oczy ostatnio test owulacyjny ze śliny. Próbowała któraś? Działa taka metoda? Mikroskop zwykły mam, a żadnego aktywatora tam się nie dodaje, więc powinno i na takim działać. W najbliższym cyklu będę próbować jako pomoc do testów owu i zobaczymy co to da...
U mnie to samo. Dziś biel na teście a @ nie ma
 
Do góry