reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Był u Was Mikołaj? U nas był i dzieci bardzo się cieszyły. Ja mam czekać na Mikołaja w nocy ponoć ma cały worek prezentów do rozpakowania 🤣 Ale coś się doczekać nie mogę. W środę idę na monitoring cyklu. Jakas słaba dziś jestem tylko bym spała. Mam nadzieję że to chwilowy spadek formy. Kiedyś cierpiałam na nawracające stany depresyjne i obawiam się że po kilku latach przerwy mi to wraca. Choć liczę że to nie to bo wtedy trzeba będzie wdrożyć leczenie i zaprzestać chwilowo starań.
 
reklama
Hej! Do terminu @ zostało 7dni, ale nie przewiduje miłego zaskoczenia. Pms pełną gębą a do tego całą rodziną się przeziębiliśmy. Od kilku dni już mnie głowa bolała, a to źle wróżyło bo mnie nigdy nie boli 😓 ja i tak siedzę w domu więc teraz posiedzę z synkiem, ale już mnie rzuca na myśl o przeżywaniu choroby przez mojego męża 🤬 on będzie walczył o żucie z tym katarem 😓
 
Dzien dobry dziewczyny 😊
U nas mikołaj był skończyło się to płaczem oczywiście, jeszcze wieczorem maly ostrożnie wchodził do innych pomieszczeń, bo biedy myslal że jest tam Mikołaj.
Wczoraj czytałam sobie o testach owu z Clear blue i tam pod spodem byly rozne pytania jedno dotyczyło podwójnej owulacji i exper odpowiedzial że oczywiście jest to możliwe z jednego lub z dwóch jajników do max 48 godzin to sie dzieje, ciekawe czy mozna cos takiego wyłapać np. mierząc temp. bo testami owu to raczej nie, bo tak jak piszecie to po pierwszym pozytywie juz sie nie robi, zaciekawiło mnie to trochę, moj mąż jest z takiej ciąży ma siostrę bliźniaczkę 💑 a mało tego zaczelam czytać inne pytania i w ciąży bliźniaczej możliwe jest że testy ciążowe mogą nie wyjść bo hormonu jest tak dużo, że wychodzą negatywne nazywa się to "efekt haka wysokiej dawki", dziwne to wszystko 🤪 nie to żebym sobie bliźniaczej ciąży życzyła bo z moja szyjką ledwo jedno utrzymuje, ale ciekawe bylo to co przeczytałam, pomyślałam że się podzielę 😊
 
Dzien dobry dziewczyny 😊
U nas mikołaj był skończyło się to płaczem oczywiście, jeszcze wieczorem maly ostrożnie wchodził do innych pomieszczeń, bo biedy myslal że jest tam Mikołaj.
Wczoraj czytałam sobie o testach owu z Clear blue i tam pod spodem byly rozne pytania jedno dotyczyło podwójnej owulacji i exper odpowiedzial że oczywiście jest to możliwe z jednego lub z dwóch jajników do max 48 godzin to sie dzieje, ciekawe czy mozna cos takiego wyłapać np. mierząc temp. bo testami owu to raczej nie, bo tak jak piszecie to po pierwszym pozytywie juz sie nie robi, zaciekawiło mnie to trochę, moj mąż jest z takiej ciąży ma siostrę bliźniaczkę 💑 a mało tego zaczelam czytać inne pytania i w ciąży bliźniaczej możliwe jest że testy ciążowe mogą nie wyjść bo hormonu jest tak dużo, że wychodzą negatywne nazywa się to "efekt haka wysokiej dawki", dziwne to wszystko 🤪 nie to żebym sobie bliźniaczej ciąży życzyła bo z moja szyjką ledwo jedno utrzymuje, ale ciekawe bylo to co przeczytałam, pomyślałam że się podzielę 😊
Podwójnej owulacji temp nie wyłapie 🤷‍♀️
 
Witam się z Wami w 1dc 🙃 więc ja już powoli przenoszę się na wątek 2021 😉
a jednak, kolejny cykl, kolejna szansa 😉 ja jestem na lekach wywołujących @ a wiec zanim je skończę i zanim dostane @ i dojdzie do owu to ja też przechodzę na 2021. Proszę przypomnij mi od którego dnia po @ zaczęłaś z borowina? Ja wczoraj rozmawialam z mamą moja ona nie uzyla tej borowiny co jej kupiłam i mi wyśle, ale termin minął w 2018 🤦‍♀️ ciekawe czy jeszcze działa, na razie sproboje tej, a jak coś to moja mama mówiła że może pojechać do Połczyna Zdrój ma niecala godzinkę od Drawska. A tak na marginesie 2 razy w tym roku tam byłam bardzo urokliwe miejsce, parasolki na deptaku, piękny park, zalew, cudo 😊
 
reklama
a jednak, kolejny cykl, kolejna szansa 😉 ja jestem na lekach wywołujących @ a wiec zanim je skończę i zanim dostane @ i dojdzie do owu to ja też przechodzę na 2021. Proszę przypomnij mi od którego dnia po @ zaczęłaś z borowina? Ja wczoraj rozmawialam z mamą moja ona nie uzyla tej borowiny co jej kupiłam i mi wyśle, ale termin minął w 2018 🤦‍♀️ ciekawe czy jeszcze działa, na razie sproboje tej, a jak coś to moja mama mówiła że może pojechać do Połczyna Zdrój ma niecala godzinkę od Drawska. A tak na marginesie 2 razy w tym roku tam byłam bardzo urokliwe miejsce, parasolki na deptaku, piękny park, zalew, cudo 😊
No to być może nic dziwnego, że kobiety tam w ciążę zachodzą 😁
 
Do góry