reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ale tutaj dzisiaj spokojnie 😀 A ja 12 dpo i dzisiaj znowu kłuje mnie prawy jajniki i od popołudnia mnie mdli (chyba z nerw 😀) no masakra mój facet stwierdził że zaciażyłam ale ja jakoś w to nie wierzę 🤷‍♀️ A to jeszcze 2 dni czekania 🤦‍♀️🙆‍♀️
 
Ale tutaj dzisiaj spokojnie 😀 A ja 12 dpo i dzisiaj znowu kłuje mnie prawy jajniki i od popołudnia mnie mdli (chyba z nerw 😀) no masakra mój facet stwierdził że zaciażyłam ale ja jakoś w to nie wierzę 🤷‍♀️ A to jeszcze 2 dni czekania 🤦‍♀️🙆‍♀️
Trzymam kciuki! Kto wie, może się rzeczywiście udało. :)
Też własnie myślalam przed chwilą o tym, jaki tu dziwny dziś spokój. haha. Zawsze jak zajrzałam po godzinie czy kilku to było kilka-kilkanaście nowych stron. A dziś cisza. :)
 
Ale tutaj dzisiaj spokojnie 😀 A ja 12 dpo i dzisiaj znowu kłuje mnie prawy jajniki i od popołudnia mnie mdli (chyba z nerw 😀) no masakra mój facet stwierdził że zaciażyłam ale ja jakoś w to nie wierzę 🤷‍♀️ A to jeszcze 2 dni czekania 🤦‍♀️🙆‍♀️
to tak jak mój. „Mam nadzieje, że jesteś w tej ciąży, a nie zrobiłaś się nagle taka wredna” 😂 i weź się teraz przyznaj że czujesz się już na okres 😂🙈
 
Skoro jednorazowy wybryk z tym skrzepem to bym się jeszcze nie martwila. Nie wiem jak ty ale ja mam zamiar ten rok zakończyć jeszcze 2 kreskami [emoji23] teraz kolejna @ wypada mi na 31 grudnia także idealo [emoji23] może chociaż jeden konkurs w życiu wygram [emoji23][emoji23][emoji23][emoji85]
@MinnieMaja gratulacje! [emoji3531][emoji3531]
@Mecenasowa27 a ja idę Twoim śladem... Powinnam mieć @ 8, miałam nadzieję, że nie dostanę oczywiście. Ale dziś rano jak wstałam to miałam plamkę z krwi na wkładce, potem bardzo jasny różowy śluz i niedawno mały czerwony skrzep. Teraz zaczynam brudzić lekko na brązowo... Czyli najpóźniej jutro @ się rozkręci... Nie będzie prezentu na święta. :(
Pierwszy raz miałam skrzep z krwi, jak jeszcze krew w ogóle ze mnie nie leci. [emoji848] Mam nadzieję, że to nie zły znak? Nigdy nie miałam żadnej torbieli, polipów, mięśniaków czy coś takiego... Mam nadzieję, że taki skrzep o niczym nie świadczy. :)
Też dołączę w takim razie do staraczek w 2021.
 
Skoro jednorazowy wybryk z tym skrzepem to bym się jeszcze nie martwila. Nie wiem jak ty ale ja mam zamiar ten rok zakończyć jeszcze 2 kreskami [emoji23] teraz kolejna @ wypada mi na 31 grudnia także idealo [emoji23] może chociaż jeden konkurs w życiu wygram [emoji23][emoji23][emoji23][emoji85]
Haha, taki miałam plan, ale nic z tego! Ja cykle mam 30-dniowe, także kolejny termin @ mam dopiero w styczniu :) Ale trzymam kciuki, że Tobie się uda. To by było coś! :) U mnie póki co nic się nie rozkręciło, to może rzeczywiście się rozkręci jutro albo pojutrze i będzie @ w terminie. 🤷🏼‍♀️ Na razie nawet plamić przestałam (od tamtego czasu, co pisałam poprzedni post). Ale brzuch czuje cały czas... Przed okresem mam taki lekko jakby wzdęty brzuch, nie umiem tego opisać. Jakby chciało mi się ciągle siusiu. :D Takie mam uczucie. Zazwyczaj 1 dzień przed. Także pewnie jutro na dobre się rozkręci... 🙄 Z tymi skrzepami, to w czasie @ mam ich zawsze ogrom 😱, ale nigdy nie miałam przed @. Zazwyczaj dopiero od drugiego dnia mi lecą. A tu jakoś dziwnie. Przerazilam się, że to może znaczy, że coś mi tam rosło, rośnie czy coś i może powinnam iść do lekarza. 🙈 Ale google trochę mnie uspokoiło, że ponoć niektóre kobiety mają skrzepy nawet ot tak w środku cyklu, jeśli w czasie @ się dobrze nie oczyściło i wypada coś, co zalegało. :) Także chyba nie mam się czego bać. 👍
Mocno trzymam za Ciebie kciuki, umowa jest taka, że 30.12 masz być w ciąży, nie zawiedź mnie 🤣🤣🤣
 
Skoro jednorazowy wybryk z tym skrzepem to bym się jeszcze nie martwila. Nie wiem jak ty ale ja mam zamiar ten rok zakończyć jeszcze 2 kreskami [emoji23] teraz kolejna @ wypada mi na 31 grudnia także idealo [emoji23] może chociaż jeden konkurs w życiu wygram [emoji23][emoji23][emoji23][emoji85]
To razem będziemy przez święta siedzieć jak na szpilkach i czekać na koniec miesiąca 🥰
 
reklama
Haha, taki miałam plan, ale nic z tego! Ja cykle mam 30-dniowe, także kolejny termin @ mam dopiero w styczniu :) Ale trzymam kciuki, że Tobie się uda. To by było coś! :) U mnie póki co nic się nie rozkręciło, to może rzeczywiście się rozkręci jutro albo pojutrze i będzie @ w terminie. 🤷🏼‍♀️ Na razie nawet plamić przestałam (od tamtego czasu, co pisałam poprzedni post). Ale brzuch czuje cały czas... Przed okresem mam taki lekko jakby wzdęty brzuch, nie umiem tego opisać. Jakby chciało mi się ciągle siusiu. :D Takie mam uczucie. Zazwyczaj 1 dzień przed. Także pewnie jutro na dobre się rozkręci... 🙄 Z tymi skrzepami, to w czasie @ mam ich zawsze ogrom 😱, ale nigdy nie miałam przed @. Zazwyczaj dopiero od drugiego dnia mi lecą. A tu jakoś dziwnie. Przerazilam się, że to może znaczy, że coś mi tam rosło, rośnie czy coś i może powinnam iść do lekarza. 🙈 Ale google trochę mnie uspokoiło, że ponoć niektóre kobiety mają skrzepy nawet ot tak w środku cyklu, jeśli w czasie @ się dobrze nie oczyściło i wypada coś, co zalegało. :) Także chyba nie mam się czego bać. 👍
Mocno trzymam za Ciebie kciuki, umowa jest taka, że 30.12 masz być w ciąży, nie zawiedź mnie 🤣🤣🤣
Ja właśnie należę do takich osób które mają co jakiś czas skrzepy w trakcie 🙈 jak byłam u lekarza z tym to powiedział mi, że niektóre kobiety tak mają i nie ma się czym przejmować 😉
 
Do góry