reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Myślę że stres też wpływa na mnie nie wątpię. Ale też zapalenie tarczycy leczona tylko witamina. Po nowym roku ponowie komplet tarczycowy i sprawdzę u endo.
Przykro mi, trzymam kciuki oby samo sie unormował 🤞ale jak takie cuda sie dzieje to może właśnie lepiej jest wziąść sprawy we własne ręce i nie czekać.
 
reklama
Z tego co wiem Castagnusa się bierze przez cały cykl pod rząd 90 dni i pierwszy cykl z nim potrafi być rozregulowany. Może dlatego Ci się skróciła.

Ja od siebie bardzo polecam ćwiczenia mięśni dna miednicy. Ja doceniłam to dopiero po porodzie i jest mi teraz z tym o niebo lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Naprawdę warto, nawet jeśli wszystko jest ok, to mięsień się zmienia i doznania zdecydowanie intensywniejsze.
proszę rozwin temat ćwiczeń, albo jakiś link z ćwiczeniami jakie stosujesz 😁
 
A na twoim wyniku nie.ma norm? tam obok cos jest ze miedzy 5 a 26, normą dla pierwszego cyklu jest poniżej 20 lub 25 zależne od norm laboratorium, ty masz 13 to chyba dobrze, a gin pewnie będzie wiedział najlepiej 🙃
Są normy, ale kiedyś gin mi powiedziała, że te normy są ogólne, często bez uwzględnienia wieku itp. Dlatego nie do końca się sugeruję. A wiem, że Wy tutaj dużo wiecie o wynikach i dlatego pytam 😄 Tak miałam z TSH, niby w normie, ale ta norma jest za wysoka dla młodych kobiet starających się o dziecko i dostałam leki 🙂
 
Są normy, ale kiedyś gin mi powiedziała, że te normy są ogólne, często bez uwzględnienia wieku itp. Dlatego nie do końca się sugeruję. A wiem, że Wy tutaj dużo wiecie o wynikach i dlatego pytam 😄 Tak miałam z TSH, niby w normie, ale ta norma jest za wysoka dla młodych kobiet starających się o dziecko i dostałam leki 🙂
To znalazłam, ale najlepiej Gina zapytać
 

Załączniki

  • Screenshot_20201205-205018_Chrome.jpg
    Screenshot_20201205-205018_Chrome.jpg
    120,5 KB · Wyświetleń: 66
U mnie zaczynają się dni płodne i libido tak skoczyło że aż się boję sama siebie 🙈 A wiadomo co za dużo to nie zdrowo 😜 Byłam dziś w Rossmanie ale testy ciazowe były tylko Pinki lub Bobo. Pinki lubią oszukiwać a Bobo były od 25 to nie kupiłam. Poszukam jeszcze w aptekach 10. Tak by mieć na po świętach chyba że @ mnie wcześniej odwiedzi. Od kiedy pracuje zdalnie to rzadko wychodzę do sklepów a na mojej wsi ciężko dostać te o czułości 10 😔
 
U mnie zaczynają się dni płodne i libido tak skoczyło że aż się boję sama siebie [emoji85] A wiadomo co za dużo to nie zdrowo [emoji12] Byłam dziś w Rossmanie ale testy ciazowe były tylko Pinki lub Bobo. Pinki lubią oszukiwać a Bobo były od 25 to nie kupiłam. Poszukam jeszcze w aptekach 10. Tak by mieć na po świętach chyba że @ mnie wcześniej odwiedzi. Od kiedy pracuje zdalnie to rzadko wychodzę do sklepów a na mojej wsi ciężko dostać te o czułości 10 [emoji17]
W mojej miejscowości są 3 apteki. Od pewnego czasu, do której bym nie weszła to wszędzie tylko same pinki mają. Szuflady po brzegi wypchane pinkami i ciężko dostać jakiś inny test. Nie wiem, co się to stało, że tak nagle te pinki zasypaly apteki[emoji2370][emoji2358] jeszcze jakieś pół roku temu w tych aptekach w ogóle nie było pinków, ani jednego, zamiast tego było mnóstwo innych testów różnych firm. A teraz...[emoji2358]nie wiem co się to podziało[emoji2370]
 
W mojej miejscowości są 3 apteki. Od pewnego czasu, do której bym nie weszła to wszędzie tylko same pinki mają. Szuflady po brzegi wypchane pinkami i ciężko dostać jakiś inny test. Nie wiem, co się to stało, że tak nagle te pinki zasypaly apteki[emoji2370][emoji2358] jeszcze jakieś pół roku temu w tych aptekach w ogóle nie było pinków, ani jednego, zamiast tego było mnóstwo innych testów różnych firm. A teraz...[emoji2358]nie wiem co się to podziało[emoji2370]
U mnie to samo. W poprzednim cyklu kupiłam norttest o czułości 10 ale też mi pokazał dwa razy cień drugiej kreski a beta 0.2 była 🙈 Ale testowałam przed @. W tym cyklu mam plan testować dwa dni po terminie @ chyba że będzie pierwsza 😜
 
reklama
Hey dziewczyny mam pytanie bo jestem zdezorientowana, od półtora roku staramy się o dziecko ale nic z tego nie wychodziło więc zaczęłam od wizyty u ginekologa oprócz badań zalecił mi także badanie nasienia no i ginekolog podała mi numer telefonu gdzie mogę się zgłosić żeby takie badanie mąż zrobił. Zadzwoniłam, umówiłam się i dziś jechaliśmy z próbką do miejsca docelowego ale no właśnie okazało się że to prywatne mieszkanie w bloku i ja nie mam pojęcia co o tym myśleć. Starsza kobieta wzięła nasienie zrobiła z nami krótki wywiad wzięła kasę i kazała przyjechać w przyszłym tygodniu po wyniki. Czy ktoś miał podobną sytuację? Czy może wgl takie coś funkcjonować? Nie mam pojęcia co myśleć.
 
Do góry