reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
A ja witam sie w 2 dc 😭 wczoraj pojawiła się @ czyli to pewnie była biochemiczna 😭😭😭
@Milusia34 skoro testy były negatywne może to wcale nie biochemiczna tylko nic nie było. Zbadaj betę będziesz miała pewność. U mnie przy małej becie zeszła do 0 dopiero jakoś tydzień po krwawieniu. Trzymaj sie ❤️
 
Hey, ja się przeniosłam z I połowy teraz tutaj niestety ;)
Mam 3 cykl na stymulacji clo i pregnylem, miałam owulację, wczoraj byłam na monitoringu i pęcherzyki pękły. Dzisiaj znowu rano robiłam test owu i miałam piękne, grube kreski, temp, rośnie mi codziennie o 0,1 stopień. I mam pytanie, ile dni testy owu wychodzą pozytywne? Bo jak znowu dzisiaj męża zagonię do roboty, to mnie na strychu zamknie.🤣
 
Ja nie ogarniam... We wtorek rano ok 10dpo test z bladziutką kreseczką, a nawet mąż widział. Środa biel, dzisiaj rano biel, a że testów pod dostatkiem to zrobiłam i teraz i takie cudo wyszło...ja widzę.. Bobo test czułość 25... Czy one mają kreskę fabryczną? Zobacz załącznik 1156139Zobacz załącznik 1156140

Na tym teście nic nie ma. Poczekaj przynajmniej do terminu @. Niestety codzienne robienie testów nie pomoże.
 
@Mimi94 jak dla mnie, po raz kolejny, nic tam nie ma. A obrabianie zdjęć, zwiększanie kontrastu - nie bardzo rozumiem sens, choć oczywiście nie muszę. Może na tym kontraście widać kreskę fabryczną? 🤷

@Milusia34 przykro mi.
Otóż to. Widzisz biały test, to nic nie ma i nie ma sensu dorabiać do tego ideologi i dopatrywać się niczego.
niestety kiedy tak żyjemy w przekonaniu, ze na teście coś „przebija” wiec to na pewno ciąża to nasza głowa tez zaczyna pracować inaczej... stad te spóźnione @ i wtedy jeszcze większa nadzieja na ciąże. A na koniec największe rozczarowanie.
jak test jest biały to trzeba już myśleć tylko o @ i Wypatrywać kolejnej owulacji. A jeśli @ nie przyjdzie to wtedy jest dopiero meeega zaskoczenie i radość! 😉
 
Otóż to. Widzisz biały test, to nic nie ma i nie ma sensu dorabiać do tego ideologi i dopatrywać się niczego.
niestety kiedy tak żyjemy w przekonaniu, ze na teście coś „przebija” wiec to na pewno ciąża to nasza głowa tez zaczyna pracować inaczej... stad te spóźnione @ i wtedy jeszcze większa nadzieja na ciąże. A na koniec największe rozczarowanie.
jak test jest biały to trzeba już myśleć tylko o @ i Wypatrywać kolejnej owulacji. A jeśli @ nie przyjdzie to wtedy jest dopiero meeega zaskoczenie i radość! 😉

Dlatego ja cały czas kompletnie nie widzę sensu w robieniu testów przed @, doszukiwanie się i wyliczanie dni po owulacji nie przyspieszy ani nie pomoże A tylko negatywnie wpływa na psychikę. Samoistne się nakręcamy.
 
reklama
Jestem jakaś powalona 😅 tyle tu było w ostatnim czasie kreseczek podwójnych, że ja też choć raz chciałam zobaczyć swoje i wiecie co zrobiłam? Dziś 3d po zastrzyku, wiedząc że fałszuje wynik sikacza siknełam na testa i są 2 kreski 😂 fajnie zobaczyć takie cudo 😛 choć to fałszywy wynik. No i przynajmniej wiem, że testy kupiłam okay i jak ciąży nie będzie, to nie będę szukać bladziochów 😎 ovitrelle podobno powoduje stężenie na granicy 3-10 mIU, więc dobry ten superczuły test 😅
Ale powiedzcie, czy ja zwariowałam?
 
Do góry