reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Jestem jakaś powalona 😅 tyle tu było w ostatnim czasie kreseczek podwójnych, że ja też choć raz chciałam zobaczyć swoje i wiecie co zrobiłam? Dziś 3d po zastrzyku, wiedząc że fałszuje wynik sikacza siknełam na testa i są 2 kreski 😂 fajnie zobaczyć takie cudo 😛 choć to fałszywy wynik. No i przynajmniej wiem, że testy kupiłam okay i jak ciąży nie będzie, to nie będę szukać bladziochów 😎 ovitrelle podobno powoduje stężenie na granicy 3-10 mIU, więc dobry ten superczuły test 😅
Ale powiedzcie, czy ja zwariowałam?
Nie! Też bym tak zrobiła hahaha, pokazałabym mężowi jak wyglądają prawdziwe kreski a nie cień cieni cienia cieni 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
 
reklama
Jestem jakaś powalona 😅 tyle tu było w ostatnim czasie kreseczek podwójnych, że ja też choć raz chciałam zobaczyć swoje i wiecie co zrobiłam? Dziś 3d po zastrzyku, wiedząc że fałszuje wynik sikacza siknełam na testa i są 2 kreski 😂 fajnie zobaczyć takie cudo 😛 choć to fałszywy wynik. No i przynajmniej wiem, że testy kupiłam okay i jak ciąży nie będzie, to nie będę szukać bladziochów 😎 ovitrelle podobno powoduje stężenie na granicy 3-10 mIU, więc dobry ten superczuły test 😅
Ale powiedzcie, czy ja zwariowałam?

No może trochę ... 😂
 
Jak tam u Was dziewczyny? Ja wczoraj powinnam dostać @, dzisiaj rano robiłam test i tak jak się spodziewałam po wczorajszej i dzisiejszej temperaturze zobaczyłam biel. Niby już wczoraj wiedziałam, że tak będzie, ale mimo to mi przykro... Zostało czekać na @ i pozniej znowu odliczać 20dni...
Rzucił mi się w oczy ostatnio test owulacyjny ze śliny. Próbowała któraś? Działa taka metoda? Mikroskop zwykły mam, a żadnego aktywatora tam się nie dodaje, więc powinno i na takim działać. W najbliższym cyklu będę próbować jako pomoc do testów owu i zobaczymy co to da...
 
@Upadła ja tam się już szykuję na majówki ;) i kilka innych dziewczyn też, będzie spoko 👌
Ja również u mnie 19 dc i chyba owulacji nie było i chyba nie będzie, oczywiście nie wytrzymałam i zakupiłam testy owu. Wychodzą słabe :( przy PCOS właśnie powinny wychodzić pozytywne mimo, że nie ma owu a tu całkiem w druga stronę..
 
@Milusia34 skoro testy były negatywne może to wcale nie biochemiczna tylko nic nie było. Zbadaj betę będziesz miała pewność. U mnie przy małej becie zeszła do 0 dopiero jakoś tydzień po krwawieniu. Trzymaj sie ❤️
W dniu spodziewanej @ czyli 34 dc pierwszy test był pozytywny po dwóch dniach powtórzyłam test pozytywny nawet kreski ciemniejsze A może to testu były jakieś wadliwe sama nie wiem 🤷‍♀️
 
W dniu spodziewanej @ czyli 34 dc pierwszy test był pozytywny po dwóch dniach powtórzyłam test pozytywny nawet kreski ciemniejsze A może to testu były jakieś wadliwe sama nie wiem 🤷‍♀️
Ja bym po 1wszym pozytywnym teście poszła oznaczyć hcg zamiast robić kolejne 🤷‍♀️ podsumowując wszystkie sikacze, to na bete by się uzbierało, a i pewność czarno na białym... A teraz biedna masz mętlik w głowie i domysły czy to biochem, czy pomyłka 🙄 i jeszcze ginekolog śmieszny wg mnie - na bank bym go zmieniła.
 
reklama
Ja bym po 1wszym pozytywnym teście poszła oznaczyć hcg zamiast robić kolejne 🤷‍♀️ podsumowując wszystkie sikacze, to na bete by się uzbierało, a i pewność czarno na białym... A teraz biedna masz mętlik w głowie i domysły czy to biochem, czy pomyłka 🙄 i jeszcze ginekolog śmieszny wg mnie - na bank bym go zmieniła.

Z tego co pamiętam, to to był jakiś przypadkowy lekarz, bo @Milusia34 chyba mówiła, że u niej nikt nie przyjmuje i jest problem - dobrze kojarzę?

U Was też taki problem z ginekologiem? Mój prywatny przyjmuje normalnie, oczywiście z zachowaniem ostrożności. Ona jakieś pilne przypadki to przyjmowała nawet w czasie ścisłego zamknięcia, jeszcze w marcu. Wiem, że inne prywatne gabinety w moim mieście też działają, w sumie nie wiem jak z NFZ'em 🤔
 
Do góry