reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Jak u was z piciem alko w trakcie starań ? Do tej pory akurat tak się składało, że wszystkie „okazje” przypadały na moją @ lub zaraz po niej. A teraz w 10dpo, i nie pytam o lampkę wina, tylko o spotkanie ze znajomymi gdzie tego alkoholu raczej sporo się przez stół przewinie, widujemy się bardzo rzadko, wiec jak już nam się wszystkim uda zgrać terminy to wiadomo szykujemy raczej fajną posiadówkę. Z jednej strony mam w głowie myśli, że starania mogą potrwać jeszcze ładne miesiące/lata i nie chce zafiksować się na tym punkcie tylko starać się, ale nadal żyć pełnią życia, ale z drugiej 10dpo to już taki niebezpieczny termin. Jakie jest wasze podejście do tematu ?
Ja miałam parę imprez tuż przed @ i rozmawiałam o tym z moim ginekologiem. Powiedziała, że zarodek jest chroniony, a ja nie mam pewności, że się udało 🤷‍♀️ Także zawsze bawiłam się dobrze 😉
 
reklama
A tak w ogóle to cześć dziewczyny 😉 ja już dzisiaj po wizycie u dentysty a teraz już w pracy 😉 15dc, za dwa tygodnie wszystko stanie się jasne 😎 A u Was który dc? Jak się czujecie? Miłego dnia dla Was 💚

Ja w ubiegłym roku leczyłam wszystkie zęby, zostawiłam u ortodonty i stomataloga takie kwoty, że nawet nie chcę do tego wracać 🙈😅
To teraz tylko spokój przez te najbliższe dwa tygodnie i cierpliwość ✊ Trzymam kciuki!

U mnie 20dc, wczoraj zakładam, że była owulacja, także zaraz będę na tym etapie co Ty, dwa tygodnie i wszystko jasne 🙃
 
Ja w ubiegłym roku leczyłam wszystkie zęby, zostawiłam u ortodonty i stomataloga takie kwoty, że nawet nie chcę do tego wracać 🙈😅
To teraz tylko spokój przez te najbliższe dwa tygodnie i cierpliwość ✊ Trzymam kciuki!

U mnie 20dc, wczoraj zakładam, że była owulacja, także zaraz będę na tym etapie co Ty, dwa tygodnie i wszystko jasne 🙃
Ja w tym roku byłam już 7 razy 🙊 czekają mnie jeszcze 3 wizyty, na szczęście to już tylko kwestie estetyczne 😊
 
reklama
Do góry