reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Przede wszystkim na te wczesne testy szkoda kasy bo co ma być to będzie czy w dniu @ czy 3 dni po.

Ja sie przyznaje bez bicia ze jestem okropnie niecierpliwa jeśli o to chodzi i nie będę nawet starać się ukrywać ze tak nie jest.

Ja tracę kasę na testy jak głupia jak nawet kreska jest już tak czy siak bo po moich biochem mam tak ze muszę widzieć ze ta kreska ciemnieje i koniec bo nie mam jak zrobić bety. To zle i dobrze z jednej stront ale swoje nerwy i kasę tracę jak coś wiec [emoji2370]
Ja często mam jeden w domu i to bobo test, który czeka na odpowiedni moment 😅 niestety w okolicznych aptekach rządzi pink 🤷‍♀️
 
reklama
Ja kiedyś, dawno temu miałam po 6[emoji28][emoji1787] Teraz robię jak się spóźnia, bo wiem, że jak nasikam to małpa przyjdzie [emoji28] zawsze[emoji1787]

Tez miałam taki plan [emoji19] ale bez pomyślenia obcym nawet zaczelam brać ten castagnus wiec zrobie test w dniu @ ale już wiem ze nici z tego. Jakoś czuje.
 
Racja w sumie, tak na chłopski rozum, ale się naczytałam i teraz sama nie wiem [emoji21] mam jeszcze czas żeby pomyśleć jak coś o tyle dobrze [emoji23]


Wyglada na to ze mam ok 2 tygodni żeby się zastanowićZobacz załącznik 1209657
Ja brałam normalnie cały czas, jak okres się opóźniał to robiłam test🤷‍♀️ jeśli wyjdzie Ci pozytyw to odstaw 😉
 
reklama
Do góry