reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
No przecież widaaać! 😍 Jejjju, wiedziałam wczoraj jak Ci odpisywałam żeby jeszcze wszystkiego nie przekreślać. Wiedziałam, że jest coś na rzeczy 🧐

Po cichutku gratuluję i czekamy na kolejne pozytywne aktualizacje 🙃😀

Dziękuję bardzo, wczoraj twój wpis mnie podniósł na duchu i dziś wzięłam się rano w garść i do tego taka niespodzianka.... jeszcze nie zapeszam, ale jak 6go grudnia nie przyjdzie do mnie@ to .... przyjdzie mikołajkowy prezent :) wymarzony już od 1,5 roku... :)
 
Mnie w ogóle mój partner zaskakuje [emoji85]
Ma nocki ostatnio i seksu nie ma od 3 dni. We wtorek przyłapał mnie na przyklejaniu testów owu i zaczął dopytywać co i jak.
A dziś pytam czyy szansę na seks jak się wyśpi [emoji1787][emoji1787][emoji1787] a on do mnie "pokaż te paski czy to już" [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
 
Dziękuję bardzo, wczoraj twój wpis mnie podniósł na duchu i dziś wzięłam się rano w garść i do tego taka niespodzianka.... jeszcze nie zapeszam, ale jak 6go grudnia nie przyjdzie do mnie@ to .... przyjdzie mikołajkowy prezent :) wymarzony już od 1,5 roku... :)
Bardzo się cieszę, jestem dobrej myśli i trzymam kciuki by wszystko się potwierdziło 😊
 
Ja to tylko się cieszę, że wczoraj podziałaliśmy z mężem bo za dnia i wieczorem tak mnie bolał lewy jajnik, że dałabym sobie rękę uciąć, że pękał wtedy ten pęcherzyk 🧐😊
 
Mnie w ogóle mój partner zaskakuje [emoji85]
Ma nocki ostatnio i seksu nie ma od 3 dni. We wtorek przyłapał mnie na przyklejaniu testów owu i zaczął dopytywać co i jak.
A dziś pytam czyy szansę na seks jak się wyśpi [emoji1787][emoji1787][emoji1787] a on do mnie "pokaż te paski czy to już" [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
No i pięknie, mąż zainteresowany i chętny to trzeba korzystać 😁
 
reklama
Do góry