reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny powiedzcie czy beta hcg wyrazona w mlU/ml to jest to samo co beta w U/l ? Znajoma zrobiła dwa razy betę (w odstępie czasowym dwa dni) tylko w dwóch różnych labo i jedne dały wynik w mlU/ml a drugi wynik w U/L i teraz się martwi czy ma dobry przyrost czy nie. Ja już się pogubiłam bo różnie piszą w internetach. Jeśli to jest to samo (bo chodzi o stosunek U/L) to ma za mały przyrost bo 30% a jeśli ma pomnożyć przez 1000 to jest przyrost ok :-) Taka zagadka przed spaniem. Jutro idzie powtórzyć wynik ale do tego czasu zeswiruje 🙈
Sam przedrostek ,,m" wskazuje, że obie wartości są po prostu tysiąc razy większe, ale ich stosunek do siebie jest taki sam. Także jednostka jest obojętna, ważna jest liczba. 1mIU/mL=1IU/L
 
Poczekaj jeszcze.. chociaż do terminu @ wtedy będzie miarodajny najbardziej :) teraz może być za wcześnie..ja będę testować jutro albo w czwartek, wtedy mam termin @.. napewno dam znać, choć jak wcześniej miałam dobre przeczucie tak teraz zaczynam powątpiewac, że się udało..

O kurde, trzymam kciuki!!!!
 
Dzień dobry 😁 z przyjemnością chciałam dołączyć do Was starających się o ciążę. Mam już jednego synka urodzonego w 2017 roku i od dziś staramy się o kolejne dziecko, mam nadzieję wszystko pójdzie pozytywnie 😊
Będzie mi miło oczekiwać z Wami i zasięgać Waszej wiedzy i porad w razie potrzeby. Pierwsza ciąża jest z pierwszego cyklu starań, teraz na nic się nie nastawiam, po prostu cieszę próbami i wspólną czasem 🤩
 
Dzień dobry [emoji16] z przyjemnością chciałam dołączyć do Was starających się o ciążę. Mam już jednego synka urodzonego w 2017 roku i od dziś staramy się o kolejne dziecko, mam nadzieję wszystko pójdzie pozytywnie [emoji4]
Będzie mi miło oczekiwać z Wami i zasięgać Waszej wiedzy i porad w razie potrzeby. Pierwsza ciąża jest z pierwszego cyklu starań, teraz na nic się nie nastawiam, po prostu cieszę próbami i wspólną czasem [emoji2956]

Życzę Ci, żeby druga ciąża przydarzyła się tak samo szybko i skończyła tak samo szczęśliwie [emoji3590]
 
reklama
my się staramy dopiero 4cykl starań. Sama pracuje w ochronie zdrowia i wiem, że te schematy nie są opracowywane na oko, tylko jednak zazwyczaj się sprawdzają. Mamy jedno dziecko więc mimo wszystko wychodzę z założenia, że jesteśmy zdrowi i potrzeba czasu.
Nie chce czekać sto lat, ale uważam za całkiem rozsądne przeczekanie chociaż tych 6-8msc. Nie robię też nic na własną rękę, ponieważ nie jestem lekarzem, chce aby to on mnie leczył. Mamy stanowić zespół, więc rozmawiamy, przedstawiamy na wizycie swoje przemyślenia i razem opracowujemy plan działania.
Podstawowym badaniem dla mnie jest monitoring, skoro tam jest książkowo to z diagnostyką się jeszcze wstrzymujemy.!
Ja również mam już dziecko i wydawałoby się, że jeśli wtedy udało się za pierwszym razem to teraz też tak powinno być. A tu niespodzianka... Dlatego ja nie czekam tylko diagnozuje się, bo ufam mojej intuicji która mi podpowiada że coś jest nie tak. Jestem po cesarce i to ona mogła wyrządzić szkody w moim organizmie, przez co nie mogę teraz zajść.
 
Do góry