reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Swoją droga myśle ze wszystkie dane są dostępne po zalogowaniu na konto [emoji2368]
No właśnie z jednej aplikacji zapisało a z drugiej nie. Przed odinstalowaniem aplikacji trzeba zapisać dane w chrzurze, na dysku, w pamięci lokalnej czy gdzieś tam a potem jakinstaluje na nowo to przywracam kopie zapasową
 
reklama
ja mam OvuView i kiedyś wszystko mi przeszlo, a teraz w czerwcu zmieniałam tele i niestety bez konta premium wszystko straciłam.
Też nie mam konta premium a z aplikacji Ovu wszystko przeniosło. Natomiast miałam też dla porównania "mój kalendarzyk" i wcześniej kopie zapisywało a teraz wszystko stracone. Szkoda, bo na tej drugiej aplikacji temperatura była bardziej czytelna
 
Plamienie implantacyjne jest bardzo rzadkie. Częściej zdarzają się plamienia śródcykliczne. Ale jasne, nie można wykluczyć🤷‍♀️ który dc I dpo?
20 DC, 6 dpo. Ja się nie nakręcam, bo już miewałam @ wcześniej o tydzień, dwa (raz w roku). Nigdy nie miałam plamień w środku cyklu ale możliwości są tysiące 🙂
 
20 DC, 6 dpo. Ja się nie nakręcam, bo już miewałam @ wcześniej o tydzień, dwa (raz w roku). Nigdy nie miałam plamień w środku cyklu ale możliwości są tysiące 🙂
ja tak miłam w poprzednim cyklu, śródcykliczne pierwszy raz w życiu ale to przez to,że w głowe wbiłam sobie,że na 100% ciążą więc wszystko może być możliwe.
 
ja tak miłam w poprzednim cyklu, śródcykliczne pierwszy raz w życiu ale to przez to,że w głowe wbiłam sobie,że na 100% ciążą więc wszystko może być możliwe.
Wbijanie sobie w głowę przeszło już dawna 🙂 teraz jest determinacja u badania 😂 ale ten rok ogólnie jest dziwny i ciężki, od tego też organizmy fiksują
 
Wbijanie sobie w głowę przeszło już dawna 🙂 teraz jest determinacja u badania 😂 ale ten rok ogólnie jest dziwny i ciężki, od tego też organizmy fiksują
Masakryczny rok. Nigdy niepomyślałabym,że przyjdzie mi żyć w czasach jakiejś chorej zarazy ... no tak organizm dostosowuje się do sytuacji,tym bardziej że media nakrecają wszystko a ludzie jak pelikany łykają ;).
Także joga nam pozostała na wyciszenie chyba 😅
 
reklama
Też nie mam konta premium a z aplikacji Ovu wszystko przeniosło. Natomiast miałam też dla porównania "mój kalendarzyk" i wcześniej kopie zapisywało a teraz wszystko stracone. Szkoda, bo na tej drugiej aplikacji temperatura była bardziej czytelna
ooooo
to może sprobuje twojej aplikacji, bo moja zrobiła mnie w jajo, mam nowa femometer od kilku dni ale tylko dlatego że mam ich nowy termometr
 
Do góry