reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Cześć Dziewczyny :) chciałam się przywitać, bo jestem nowa na forum :) staramy się od niedawna. Czy polecacie jakieś suplementy? Co sądzicie o femibion 0?
 
reklama
Cześć Dziewczyny :) chciałam się przywitać, bo jestem nowa na forum :) staramy się od niedawna. Czy polecacie jakieś suplementy? Co sądzicie o femibion 0?
Femibion 0 – opinia Pana Tabletki:
2/5 – słabo.Kwas foliowy jest, i to w dwóch formach. Jod na plus. Witamina B12 ok.

Witamina D w dawce „mydlącej oczy”. Brakuje żelaza i kwasów omega.
Polecam -> Link do: Jakie witaminy PRZED ciążą? I jak wybrać kwas foliowy? Analiza i opinie - Pan Tabletka
I -> Link do: Witaminy w ciąży - jak wybrać najlepsze? Ranking 25 popularnych suplementów diety. - Pan Tabletka
Ja biorę mama dha premium, bo zawiera wszystko to, co trzeba w staraniach, a i cena dobra. :)
Witaj na forum! :) Opowiedz, od kiedy się staracie? Macie juz dzieci? :)
 
Dzien dobry Pięnkne❣️
u mnie 4 dc, 2 dzien brania lametty, u mnie 6 cykl starań zobaczymy jak sie zakonczy. O staraniach wie kuzynka i przyjaciółka... No i mąż😂.
Bardzo bym chciała ale chyba po dotychczasowych przebojach i tym jak było pod górkę nabrałam pokory i spokojnie czekam na rozwój wydarzeń. W sobotę monit żeby podglądać co kurnik wyhodował☺️
milego i słonecznego dnia ☀️❄️
 
My jesteśmy po 3cs- zakończonych dwoma przedwcześnie skończonymi ciążami (piszę tak bo nie wiem czy to poronienie czy biochemiczna czy co to było, jedynie testy wychodziły pozytywne i beta powyżej 20 i spadała).
Czekam na 4cs. Może będzie jeszcze w grudniu, może dopiero w styczniu
 
U nas wie tylko moja przyjaciółka, a mija nam właśnie 4 cs i już wiem, że niestety to nie będzie ostatni 😏 Ale obiecałam sobie, że zabieram się za badania i próbuję znaleźć przyczynę. Żałuję, że wcześniej się za to nie wzięłam 🥺
4cs to jeszcze wcześnie, nie dołuj się, że nie zrobiłaś jeszcze badań... Pamiętaj że nawet zdrowe pary mają tylko max 30% szans w cyklu na zajście w ciąże 😉
 
4cs to jeszcze wcześnie, nie dołuj się, że nie zrobiłaś jeszcze badań... Pamiętaj że nawet zdrowe pary mają tylko max 30% szans w cyklu na zajście w ciąże 😉
Tylko, że ja już wiem, że coś jest nie tak z progesteronem prawdopodobnie. Wcześniej wydawało się, że wszystko ok jest, zrobiłam USG, cytologię i pozostało tylko działać. No ale widocznie coś tam jednak słabo jest z hormonami. Za dwa tygodnie dowiem się co na to lekarz, bo mam wizytę. Planuję iść już na nią z kompletem podstawowych badań. Kiedy zrobić prolaktynę, FSH i LH?
 
reklama
Do góry