reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Tylko, że ja już wiem, że coś jest nie tak z progesteronem prawdopodobnie. Wcześniej wydawało się, że wszystko ok jest, zrobiłam USG, cytologię i pozostało tylko działać. No ale widocznie coś tam jednak słabo jest z hormonami. Za dwa tygodnie dowiem się co na to lekarz, bo mam wizytę. Planuję iść już na nią z kompletem podstawowych badań. Kiedy zrobić prolaktynę, FSH i LH?
3-5 dc
 
reklama
Tylko, że ja już wiem, że coś jest nie tak z progesteronem prawdopodobnie. Wcześniej wydawało się, że wszystko ok jest, zrobiłam USG, cytologię i pozostało tylko działać. No ale widocznie coś tam jednak słabo jest z hormonami. Za dwa tygodnie dowiem się co na to lekarz, bo mam wizytę. Planuję iść już na nią z kompletem podstawowych badań. Kiedy zrobić prolaktynę, FSH i LH?
FSH i LH najlepiej na początku cyklu 3 dzień myślę że optymalnie, prolaktyna z tego co mi endo mówił obojętnie
 
U Nas będzie to 2 cs ale powiem Wam dziewczyny,że tych cykli jest więcej bo owulacja +\- wiedziałam kiedy jest zawsze jajniki bolą masakrycznie to jak dodam to,że przez 3 lata nic a każdy rok 12 miesięcy to wychodzi z tymi 2 cs nawet 38 cs 😅.
 
U Nas będzie to 2 cs ale powiem Wam dziewczyny,że tych cykli jest więcej bo owulacja +\- wiedziałam kiedy jest zawsze jajniki bolą masakrycznie to jak dodam to,że przez 3 lata nic a każdy rok 12 miesięcy to wychodzi z tymi 2 cs nawet 38 cs 😅.
Jak to możliwe? 😧 Nie rozumiem... Trzy lata bez zabezpieczenia i nic? 🤔 O kurcze...
 
reklama
Tak jak każda z Nas na początku 😁 ja to w pierwszym cyklu byłam przekonana że jestem w ciąży, miałam wszystkie objawy 😅
Nie no wszystkich nie mam. Ale piersi zaraz po owu zaczely mnie tak lekko pobolewać, w takim znaczeniu, że jakieś takie pełniejsze są, i skutki mam wrażliwe...
A tak to więcej nic..
Jestem mega pozytywnie nastawiona, zobaczymy..
 
Do góry