reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Kurcze trochę zalamka😔w sobotę miałam jechać na badania a kierownik mi dzisiaj powiedział żebym w sobotę przyszła do pracy, zanim pomyślałam to się zgodziłam i niewiem jak teraz te badania ogarnąć, czy jeśli uda mi się znaleźć labo które jest dłużej czynne czy mogę po pracy zrobić badania tarczycowe, albo np. 6 dc czyli w niedzielę?
 
Kurcze laski jestem przerażona :p
Moja kuzynka, 4 lata młodsza czyli ma 22 lata.. Jest w ciąży, końcówka.
Leży właśnie w szpitalu, sama nie wie dlaczego bo jeszcze nie rodzi i nic jej nie jest.
Nie ogarnia świata.
Najlepsze że ma jeszcze roczną córkę.
Jestem przerażona jak ona poradzi sobie z dwójką.
I to nie jest zazdrość żebyście mnie źle nie zrozumiały.
Po prostu dziewczyna nie została w domu nauczona niczego. Nie potrafi zrobić obiadu, ogarnąć zakupów nic..
Jak ona ogarnie wszystko mając dwójkę....
I męża który jej przy dziecku nie pomaga...
Takim to udaje się od razu... No i dodam że obydwoje dzieci nie były planowane..
 
Kurcze trochę zalamka😔w sobotę miałam jechać na badania a kierownik mi dzisiaj powiedział żebym w sobotę przyszła do pracy, zanim pomyślałam to się zgodziłam i niewiem jak teraz te badania ogarnąć, czy jeśli uda mi się znaleźć labo które jest dłużej czynne czy mogę po pracy zrobić badania tarczycowe, albo np. 6 dc czyli w niedzielę?
Musisz być na czczo. A tarczycę możesz zrobić w każdym dniu cyklu czyli może być niedziela
 
Czyli okres prawdopodobnie nadchodzi u mnie:(
Nie patrz tak na to, fizjologia jest dziwna 😁 ... Ja już od tygodnia siedzę jak na szpilkach, bo pewnie okres będzie wcześniej.... Dzisiaj też... czuję, że to już ? A tam nic... Nie ogarniam 🤔 Niby jeszcze 3-4 dni ale żeby takie numery ? Nie mówiąc o tym, że przez pogodę mam dzisiaj mdłości i śpię jak mops xd ale zrobiłam sobie i mężowi plan na badania 😁 także zrobimy mu badania, ja powtórzę sobie podstawową krew i sprawdzę hormony tarczycy....wtedy się umowie tak jak lekarz kazał w 13-14 dniu cyklu na wizytę i będziemy myśleć dalej 😎😁
 
Kurcze laski jestem przerażona :p
Moja kuzynka, 4 lata młodsza czyli ma 22 lata.. Jest w ciąży, końcówka.
Leży właśnie w szpitalu, sama nie wie dlaczego bo jeszcze nie rodzi i nic jej nie jest.
Nie ogarnia świata.
Najlepsze że ma jeszcze roczną córkę.
Jestem przerażona jak ona poradzi sobie z dwójką.
I to nie jest zazdrość żebyście mnie źle nie zrozumiały.
Po prostu dziewczyna nie została w domu nauczona niczego. Nie potrafi zrobić obiadu, ogarnąć zakupów nic..
Jak ona ogarnie wszystko mając dwójkę....
I męża który jej przy dziecku nie pomaga...
Takim to udaje się od razu... No i dodam że obydwoje dzieci nie były planowane..
Ja czuję się trochę niesprawiedliwie, mam taką jedną w rodzinie, pije piwo od rana więcej nawet od swojego chłopa, dzieci kolejno 19l,11l,7l,6l,3l i rok, dzieci się same wychowują ale czuję taka złość, że ona się raz nie zabezpieczy i już jest w ciąży, palenia nie rzuca wogole, wypala prawie 2 paczki czerwonych dziennie, zamiast jedzenia woli się napić piwa, z utrzymaniem ciąży niema problemów, na szczęście dzieciaki zdrowe, piersią karmić nie będzie bo dla niej to uciążliwe, chłop w nocy wstaje z butelka, przez dzień to wsadzi butelkę do buzi i nawet jej nie trzyma, tak oprze żeby nie spadła, jak wypadnie to poprawi, do odbicia nie bierze, sześciolatka ma krzywa główkę bo na boku leżała ciągle do telewizora, ten 3latek tył głowy płaski bo ciągle na plecach leżał, wyć się chce, jest mi żal dzieci że rodzą się w takich rodzinach, a tam gdzie miały by miłość i opiekę to te pary nie mogą mieć dzieciątka😔a tam to wygląda tak jakby te dzieci wiecznie im przeszkadzały
 
reklama
Moja ostatnio była bardzo nisko, ale tak naprawdę bardzo, a teraz ledwo jej dotknęłam tak poleciała do góry
Przypomnij, który masz dc, kiedy powinna @ przyjść, bo ja jeszcze nie do końca na szyjce się poznałam, ale jeśli moja zeszła w końcu na dół, czyli jak na @ przystało, a w ciąży powinna iść wysoko to może coś jest u Ciebie na rzeczy😉
 
Do góry