reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Wg mnie, jak już wcześniej pisałam, nie ma co iść na IP. Tylko niepotrzebny stres. Dobili i wysłali do domu... Brawo [emoji122]
Teraz zostaje Ci czekać kochana, kiedy masz następny termin u ginekologa?
Miałaś pęcherzyk widoczny?
Zrób betę. Ważny jest dowód, że byłaś w ciąży dla dalszej diagnostyki.


EDIT: przepraszam, może źle to zabrzmiało, że byłaś w ciąży. Wg mnie nadal jesteś. Szpitale mają czesto stare sprzęty i małego pęcherzyka nie widzą. Z tego co pamiętam to byl u Ciebie pęcherzyk, prawda? Możliwe że się wchlonal, albo tam jest I się rozwija, ale ten lekarz z IP nie widział. Nie chcę Ci robić nadziei, ale nie chce zebys myślała że wszystko stracone. Wg mnie zrobiłaś wszystko co mogłaś. We wczesnej ciąży i tak nie da się nic wiecej zrobić.


P. S. Mój lekarz nie wierzy w testy ciążowe.
Teraz mam wizytę w poniedziałek niby był widoczny pęcherzyk ale ja już nie mam nadzieji
 
Dziewczyny czy test owu zwiastuje owulacje.. Byłam na usg we wtorek był pęcherzyk teraz śluz inny szyjka otwarta a test taki..
 

Załączniki

  • IMG_20200730_113156.jpg
    3,4 MB · Wyświetleń: 60
Zrobiłam głupią rzecz, czyli samobadanie szyjki macicy. Wiem, że nie powinno się tego robić samodzielnie.
No ale, moje obserwacje:
Parę dni temu była nisko, twarda. Nie wiem czy zamknięta czy otwarta, bo nie wiem nawet jak to rozpoznać 🤦‍♀️
Teraz poszła mocno w górę i jest bardzo miękka.
Co to znaczy? Nie mam pojęcia. Może wy wiecie? @ za 4 dni ( o ile test nie kłamał)
No i kolejne pytanie. Dlaczego po takim delikatnym dotyku szyjki zaczynają boleć mnie jajniki? Ginekologicznie jestem zdrowa.
Ja badałam szyjkę, głównie pod kątem owulacji dla świętego spokoju i doprowadziłam się do zapalenia bakteryjnego i grzybicy....zawsze higienicznie pod prysznicem ale wypłukałam florę bakteryjną i dupa 😞 od momentu jak się wyleczyłam i zrobiłam kurację dla przywrócenia flory nie dotykam szyjki 🙂 Ja raczej przed okresem też miałam taką strasznie miękką
 
Ja badałam szyjkę, głównie pod kątem owulacji dla świętego spokoju i doprowadziłam się do zapalenia bakteryjnego i grzybicy....zawsze higienicznie pod prysznicem ale wypłukałam florę bakteryjną i dupa 😞 od momentu jak się wyleczyłam i zrobiłam kurację dla przywrócenia flory nie dotykam szyjki 🙂 Ja raczej przed okresem też miałam taką strasznie miękką
Czyli okres prawdopodobnie nadchodzi u mnie:(
 
U mnie różnie z tymi cyklami bo hormony... Nie sądziłam że się uda bo ja mam od zawsze problem. A tak jak napisałam, poszłam do lekarza ze względu na silny ból
Szook 😯😯
W sumie moja ciotka nie miała pół roku okresu i jak poszła do gina to jej powiedział jak Pani nie dostanie okresu przez tydzień to dostanie Pani za 9 miesięcy, a ona nie skumała i wyszła haha i sobie myśli pół roku nie miałam to co mi tam 9 miesięcy 🤣🤣 dopiero jak w domu powiedziała wszyscy gratulowali to zrozumiała hahah
 
reklama
Do góry