reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Jak to mój się śmieje, nie zaszkodzi i tak ćwiczyć tego jak się dzieci robi [emoji1787][emoji1787][emoji41]

Który dzień cyklu masz?

Ja powiem wam ze mam drugie podejście do suplementu maca (kiedyś próbowałam i nic nie zauważyłam) i libido jest wyższe tez wiec w to mi graj [emoji28] (chyba ze to efekt placebo haha)
Dziś 12 dzień cyklu
 
A testy robisz raz dziennie? W zeszłym miesiącu miałam tak, że te wieczorne wszystkie miały kreski jaśniejsze i tylko jednego dnia ok 11 wyszedł mi test pozytywny, więc gdybym robiła raz dziennie to bym peaku nie wychwyciła. Tak samo będzie pewnie w tym cyklu bo test z południa jest pozytywny, test z 15 już ciut mniej, a wieczorny pewnie będzie negatyw 🙂 no i jest druga opcja, że owu się przesunęła 😉
Od zakończenia @ raz dziennie im bliżej owu to wtedy 2 razy dziennie dzisiaj wieczorem sikne drugi raz, zobaczymy czy kreska będzie ciemnieć 🤷‍♀️
 
U mnie w tym miesiącu jest masakra, jedna appka mówi ze owulacja była 2 dni temu (niemożliwe), druga ze dziś (tez raczej nie możliwe) a trzecia ze w czwartek będzie [emoji23][emoji1787]

Aplikacje to tylko algorytm więc kompletnie bym się tego na poważnie nie brała, jedynie można się tym sugerować i np zacząć to ić testy owu

Jak to mój się śmieje, nie zaszkodzi i tak ćwiczyć tego jak się dzieci robi [emoji1787][emoji1787][emoji41]

Który dzień cyklu masz?

Ja powiem wam ze mam drugie podejście do suplementu maca (kiedyś próbowałam i nic nie zauważyłam) i libido jest wyższe tez wiec w to mi graj [emoji28] (chyba ze to efekt placebo haha)

Tego maca brałaś ty czy twój parter tylko ? Myślałam że to jest dla facetow
 
Dziewczyny jak myślicie ominęłam peak? Według kalendarza owu ma być jutro, nic mnie nie kuje, mam tylko trochę śluzu jak białko jaja kurzego i pozatym nic co mogłoby wskazywać na owu [emoji2368] Zobacz załącznik 1208402
Rób dalej testy. Moim zdaniem jesteś jeszcze przed owu. Ja w tym cyklu z dnia na dzień miałam peak, kreski nie robiły się codziennie ciemniejsze tylko od razu wyszedł pozytyw. I tak samo nic mnie wcześniej nie bolało, nie było żadnego kłucia. Ból i kłucie zaczęło się ok 12h po peaku. Także spokojnie rób testy, bo owu dopiero przed Tobą [emoji6]
 
Aplikacje to tylko algorytm więc kompletnie bym się tego na poważnie nie brała, jedynie można się tym sugerować i np zacząć to ić testy owu



Tego maca brałaś ty czy twój parter tylko ? Myślałam że to jest dla facetow
Wiem ze to tylko algorytm niestety ale nie staram się od dziś.

Robię testy owu, mierze temp, mam bransoletkę Ava, sprawdzam śluz i co tam jeszcze wiec nie opieram się tylko na appkach, spokojnie :)

Ja. Aktualnie wychodzę z założenia ze nie zaszkodzi mi już niczego spróbować.
 
reklama
Wiem ze to tylko algorytm niestety ale nie staram się od dziś.

Robię testy owu, mierze temp, mam bransoletkę Ava, sprawdzam śluz i co tam jeszcze wiec nie opieram się tylko na appkach, spokojnie :)

Ja. Aktualnie wychodzę z założenia ze nie zaszkodzi mi już niczego spróbować.
Mozesz coś więcej powiedzieć o tej bransoletce Ava, gdzieś mi się kiedyś rzuciła w oczy z tego co pamiętam to jest dosyć droga prawda? Polecasz? Jakie ma funkcje?
 
Do góry