reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dziewczyny jak myślicie ominęłam peak? Według kalendarza owu ma być jutro, nic mnie nie kuje, mam tylko trochę śluzu jak białko jaja kurzego i pozatym nic co mogłoby wskazywać na owu 🤷‍♀️
IMG_20201130_163539.jpg
 
reklama
U mnie w tym miesiącu jest masakra, jedna appka mówi ze owulacja była 2 dni temu (niemożliwe), druga ze dziś (tez raczej nie możliwe) a trzecia ze w czwartek będzie [emoji23][emoji1787]
A ja się tak cieszyłam że przez ostatnie 4 miesiące idealnie trafiałam w peak i zawsze miałam wszystkie objawy owu 😅 no to mnie teraz mój organizm zrobił w bambuko 🥴 z tego dzieci nie będzie 🤷‍♀️
 
A ja się tak cieszyłam że przez ostatnie 4 miesiące idealnie trafiałam w peak i zawsze miałam wszystkie objawy owu [emoji28] no to mnie teraz mój organizm zrobił w bambuko [emoji3061] z tego dzieci nie będzie [emoji2368]

Jak to mój się śmieje, nie zaszkodzi i tak ćwiczyć tego jak się dzieci robi [emoji1787][emoji1787][emoji41]

Który dzień cyklu masz?

Ja powiem wam ze mam drugie podejście do suplementu maca (kiedyś próbowałam i nic nie zauważyłam) i libido jest wyższe tez wiec w to mi graj [emoji28] (chyba ze to efekt placebo haha)
 
Zainstalowałam sobie Femometer - świetna jest ta apka! Dużo bardziej mi się podoba niż Flo [emoji5] wcześniej w kwestiach obserwacji cyklu byłam tradycjonalistką, od momentu zmiany telefonu odkryłam świat apek [emoji23]

Flo wskazywała mi owulację na ubiegły piątek (15dc), lekarka określiła tego dnia, że do owulacji jeszcze chwila, a testy owu wskazały peak 111% dziś o północy. Nie mam możliwości zadziałania do jutrzejszego popołudnia, myślicie że nadal jest szansa? Czy raczej spisać cykl na straty, jak uważacie?

Tez używam Femometer [emoji4] (i dwóch innych [emoji41]) w każdej lubię coś innego nie mogę tylko na jednej pracować :)
 
Muszę wam się pochwalić to mój dru i cykl w którym badam się testami owulacyjnymi owu przewidywana na 19 dc dzisiaj 15 dc. A tu śluz mega lepki i ciągnący, robię testy a tu takie rzeczy jak na zdjęciach 😉 już myślałam że ten test nigdy nie będzie ciemniejszy no i migająca minka na clear blue 😁 dzisiaj i przez najbliższe 2 dni się przytulamy z mężem oby coś z tego było 😉
 

Załączniki

  • db847c3d-8230-4cf7-957b-9064d5287f8f.jpg
    db847c3d-8230-4cf7-957b-9064d5287f8f.jpg
    129,3 KB · Wyświetleń: 87
  • f6b28dc4-4f5b-4bb5-8673-69fde52eeaee.jpg
    f6b28dc4-4f5b-4bb5-8673-69fde52eeaee.jpg
    53,3 KB · Wyświetleń: 83
Dziewczyny jak myślicie ominęłam peak? Według kalendarza owu ma być jutro, nic mnie nie kuje, mam tylko trochę śluzu jak białko jaja kurzego i pozatym nic co mogłoby wskazywać na owu 🤷‍♀️ Zobacz załącznik 1208402
A testy robisz raz dziennie? W zeszłym miesiącu miałam tak, że te wieczorne wszystkie miały kreski jaśniejsze i tylko jednego dnia ok 11 wyszedł mi test pozytywny, więc gdybym robiła raz dziennie to bym peaku nie wychwyciła. Tak samo będzie pewnie w tym cyklu bo test z południa jest pozytywny, test z 15 już ciut mniej, a wieczorny pewnie będzie negatyw 🙂 no i jest druga opcja, że owu się przesunęła 😉
 
reklama
Muszę wam się pochwalić to mój dru i cykl w którym badam się testami owulacyjnymi owu przewidywana na 19 dc dzisiaj 15 dc. A tu śluz mega lepki i ciągnący, robię testy a tu takie rzeczy jak na zdjęciach 😉 już myślałam że ten test nigdy nie będzie ciemniejszy no i migająca minka na clear blue 😁 dzisiaj i przez najbliższe 2 dni się przytulamy z mężem oby coś z tego było 😉
To jesteśmy na tym samym etapie 🤗 powodzenia życzę 💪
 
Do góry