reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Mozesz coś więcej powiedzieć o tej bransoletce Ava, gdzieś mi się kiedyś rzuciła w oczy z tego co pamiętam to jest dosyć droga prawda? Polecasz? Jakie ma funkcje?

Nie wiem czy mogę polecić bo kupiłam ja we wrześniu czy koniec sierpnia chyba i od wtedy dopiero używam. Niby potrzebuje min 3 pełne cykle żeby nauczyć się naszego ciała.[emoji2370]

Byłam w ciąży dwa razy od kiedy ja mam co prawda ale uzywalam kombo wszystkiego testy owu, temp, Ava, lubrykant specjalny itd wiec nie mogę powiedzieć ze tak na pewno to ona pomogła a nie coś tam innego.[emoji848]

Jeśli mam być szczera to w zeszłym cyklu np gdyby nie bransoletka i ze na tej appce mi wyskoczyło ze już mam tydzień płodny to bym nie zaczęła robić wcześniej testów owu (mam zazwyczaj dłuższe cykle ok 35dni a w zeszłym miesiącu tydzień prędzej prawie owulacje miałam koniec końców) wiec gdyby nie ona to bym przegapiła owu po prostu.




Jest droga (£249 u nas) ale ja uwielbiam gadżety i chciałam zobaczyć czy działa czy to tylko wymysł a patrząc za ile schodzą używane (£160-200) wiem ze jak już nie będę potrzebować to ja sprzedam lekka ręka i odzyskam czesc kasy wiec dla mnie win-win.

Pokazuje puls, częstotliwość oddechów, temp ale wiadomo to nie jest temp BBT tylko skin temperature i takie tam
IMG_6262.PNG

To chyba jedyna stronka po polsku gdzie znalazłam coś na jej temat

Ogólnie są grupy na fb i więcej info po angielsku.
 
A ja się tak cieszyłam że przez ostatnie 4 miesiące idealnie trafiałam w peak i zawsze miałam wszystkie objawy owu 😅 no to mnie teraz mój organizm zrobił w bambuko 🥴 z tego dzieci nie będzie 🤷‍♀️
😂😂😂 ja to samo, wczoraj pisałam do dziewczyn, że jajniki bolą ale śluzu nie więc znowu mi się owu przesunęła. A dziś na usg „ o pięknie pęcherzyk już pękł, najprawdopodobniej wczoraj”. Wychodzi na to, że u mnie jedynym pewnikiem jest ból, a śluz to kwestia zmienna. Jeśli się nie uda to sobie w następnym cyklu zapodam wiesiołka i próbujemy dalej. Dobrze, że wczoraj mąż się uparł, bo opierając się na moich wyliczeniach cykl byłby spisany na straty 😂
 
Hej dziewczyny.
Ciężko Was nadrobić ... 😁
Ja raczej tez przechodzę z Wami na 2021 rok , bo jakoś tak wewnętrznie czuje że w tym cyklu nici z bobo 🤭
 
reklama
Miałam umowę zlecenie. Więc tak jakby z ręką w nocniku zostałam 😂 ale należy mi się zasiłek dla bezrobotnych. No i po porodzie wracam do pracy. Szefowa chciała mi dać umowę, ale musialabym miesiąc przepracowac, a jak sama wiesz nie dało rady 😔 dobrze ze mąż zarabia nieźle, więc martwić się nie musimy.
Ej, na zleceniu nie wybrałaś dobrowolnego chorobowego? Pewnie już po ptokach żeby podziałać. Pamiętaj, że macierzyński gwarantowany 1000 się należy jak coś
 
Do góry