reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

No ja teraz wkładam luteine to nawet jej nie dotykam. 😂 Ale tam jest tak ciasno teraz
No ja teraz wkładam luteine to nawet jej nie dotykam. 😂 Ale tam jest tak ciasno teraz ze masakra
uuuuu rozpulchnie dobrze 😊🤞 przepraszam, ale nie pamiętam ty wciąż starajaca się? przd @, tak? wybacz mam szkraba 17m-cy i nie nie nadarzam za forum, chodz bardzo się staramy, teraz ma drzemke 😛 chodz po woli juz z nich rezygnuje, wulkan energii.
 
reklama
Mnie się udało. Ale jakoś się nie mogę rozstać z dziewczynami. Kocham je za wsparcie jakie mi dały i często tu zaglądam. Udało mi się w 11 cyklu starań, po tym jak stwierdziłaam, że muszę trochę poczekać bo zmieniłam pracę 🤷‍♀️😂
tak to typowe 😂 zmiana kierunku myśli, a tu ciąża ❤ trzymam mocno kciuki za ciebie, a który to tydzień?
 
tak to typowe 😂 zmiana kierunku myśli, a tu ciąża ❤ trzymam mocno kciuki za ciebie, a który to tydzień?
Według OM 10t3d a według usg 9t4d. Czekam aż dziewczyny mnie stąd wygonia 🙈 ale i tak będę czytać. Dziś przeniosłam się już na lipcowe. Powoli czuje się pewniej. Ale nadal boję się że coś się stanie.
 
Według OM 10t3d a według usg 9t4d. Czekam aż dziewczyny mnie stąd wygonia 🙈 ale i tak będę czytać. Dziś przeniosła się już na lipcowe. Powoli czuje się pewniej. Ale nadal boję się że coś się stanie.
Ty się przestań bać! Sama widzisz jaki to wojownik 😊 teraz tylko zapisuj sobie co by mu wygarnąć 😁
 
[QUOTE="Silence85
ja tak mialam z synem tydzień później wg usg bo ja mam późne owulacje, znam ten strach, ale najczęściej zle rzeczy dzieje się koło 6tyg kiedy serduszko sie tworzy, później juz jest coraz bezpieczniej, na pewno będzie wszystko dobrze 🤞 trzymam kciuki
 
reklama
Mnie się udało. Ale jakoś się nie mogę rozstać z dziewczynami. Kocham je za wsparcie jakie mi dały i często tu zaglądam. Udało mi się w 11 cyklu starań, po tym jak stwierdziłaam, że muszę trochę poczekać bo zmieniłam pracę 🤷‍♀️😂
I co teraz w pracy? Nie patrzyli krzywo jak dałaś L4? Przedłużyli Ci umowę do dnia porodu? Czy masz na czas nieokreślony? Sorry za tyle pytań ale interesuje mnie temat pracy 😊
 
Do góry