reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Wg mnie to ciąża biochemicznej. Bhcg zaczęło rosnąć, wtedy też testy wychodziły dodatnie. Zaczęłaś plamić i bhcg zaczęło spadać. Lekarz u którego byłaś nie mógł nic widzieć. Wprowadził Cię w błąd. Wtedy już bhcg była tak niska, że testy były ujemne. Plamisz bo zaraz zacznie się krwawienie...

Przykro mi, trzymaj się.
A według mnie lekarz wcale nic tak nienl mógł zobaczyć, a skoro testy wychodzilusmy negatywne to może wcale jej nie było, przy biochemicznej fakt spada, ale cień na teście chyba jeszcze by był. Chyba, że brta była znikoma.

Trzymaj sie kochana 😉
 
reklama
Dziewczyny ja wczoraj przeżyłam horror na IP pytanie 1 co mi daleka 2 gdzie mam książeczkę ciąży 3 dlaczego z lekkim plamieniem jestem na IP i panikuje jak nastolatka w końcu zostałam przebadana i cytuje JA NIC TUTAJ NIE WIDZĘ proszę zrobić jeszcze raz test z porannego moczu (zrobiłam test i wyszedł negatywny) [emoji24] A dlaczego plamie nadal nie wiem [emoji2368] @ to chyba nie jest ja już nie mam siły na to wszystko [emoji3064]chyba się poddaje
Wg mnie, jak już wcześniej pisałam, nie ma co iść na IP. Tylko niepotrzebny stres. Dobili i wysłali do domu... Brawo [emoji122]
Teraz zostaje Ci czekać kochana, kiedy masz następny termin u ginekologa?
Miałaś pęcherzyk widoczny?
Zrób betę. Ważny jest dowód, że byłaś w ciąży dla dalszej diagnostyki.


EDIT: przepraszam, może źle to zabrzmiało, że byłaś w ciąży. Wg mnie nadal jesteś. Szpitale mają czesto stare sprzęty i małego pęcherzyka nie widzą. Z tego co pamiętam to byl u Ciebie pęcherzyk, prawda? Możliwe że się wchlonal, albo tam jest I się rozwija, ale ten lekarz z IP nie widział. Nie chcę Ci robić nadziei, ale nie chce zebys myślała że wszystko stracone. Wg mnie zrobiłaś wszystko co mogłaś. We wczesnej ciąży i tak nie da się nic wiecej zrobić.


P. S. Mój lekarz nie wierzy w testy ciążowe.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny czy któraś z was po ovitrelle miała mocne kłucie w jajniku? Możliwe, że to od pęknięcia pęcherzyka? I drugie pytanie, czy podczas przytulanek też z tej jednej strony bardziej czułyście jajnik? 🤔 Jestem zielona jeśli chodzi o stymulacje owu 😲 1wszy cykl mam zastrzyk 😅
Klucia i po 3,4 dniach bardzo wrażliwe sutki, ja mam takie objawy po zastrzyku. Jajniki jak zaczynają bolec tak zawsze już bolą do @
 
A według mnie lekarz wcale nic tak nienl mógł zobaczyć, a skoro testy wychodzilusmy negatywne to może wcale jej nie było, przy biochemicznej fakt spada, ale cień na teście chyba jeszcze by był. Chyba, że brta była znikoma.

Trzymaj sie kochana 😉
Właśnie mnie dziwi, że lekarz widzi.. Raczej się mylą w druga stronę.. Kurcze dziwna sytuacja. Spróbuj z ta beta. :)
 
Robiłam po wizycie i nawet dzisiaj zrobiłam ale wychodzą negatywne @ brak a to plamienie sama nie wiem co myśleć
Zrób betę i to jak najszybciej. Miałam podobnie, tylko testy mi bardzo blade wychodziły nawet po kilku dniach, a na becie przyrost był. Więc jak najszybciej betę i jeśli poziom się zgadza to szybko do gina z powrotem...
 
Może widział torbiel lub coś innego, przecież pęcherzyk dopiero się pojawia przy becie pinad 1000. Ja bym zmieniała lekarza..
Ja miałam kiedyś taką sytuację że @ mi się spóźniał a dobre 2 czy 3 tygodnie.. A leczyłam torbiel na jajniku i lekarz mnie opieprzył że ewentualnie operacja mnie czeka a ja w ciążę zaszłam.. To mu mówię że raczej nie możliwe bo się zabezpieczalismy.. To on ryp na łóżko i usg.. Nie wierzył co mowilam i tak długo patrzył ze upatrzył 😂 wydrukował mi zdjęcie jakieś kropki. Za parę dni dostałam @... Człowiek głupi że mimo wszystko się nakręcił a bo może plemniki znalazły w gumce jakieś super przejście 😂 i poprosiłam go o skierowanie na jakieś hormony to powiedział że nie ma potrzeby bo pacjentki właśnie przychodzą i oczekują skierowań a ja na początek na własną rękę zrobiłam i wyszedł mi testosteron podwyższony. Zmieniłam lekarza
 
reklama
Zrób betę i to jak najszybciej. Miałam podobnie, tylko testy mi bardzo blade wychodziły nawet po kilku dniach, a na becie przyrost był. Więc jak najszybciej betę i jeśli poziom się zgadza to szybko do gina z powrotem...
Wg mnie bezsensu tracić kasę na bhcg. Dwa testy z moczu dwa dni pod rząd ujemne, wczoraj lekarz na IP nic nie widział. Na dodatek plamienie. Nie ma sobie robić nadziei... Jeden lekarz coś widział ( mimo to nie dostała zdjęcia, zawsze jak jest ciąża lekarze dają na pamiątkę, i kazał zrobić test ciążowy) wg mnie się pomylił, więcej bym do niego nie poszła.
Można zrobić bhcg tylko po co. Nic nie wyjdzie skoro już nawet testy nie pokazują kreski.
Naprawdę przykro mi, ale to prawdopodobnie ciąża biochemiczna.
 
Do góry