reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Mamba Twoje dziecko serio nie ma co jeść? Może ci wyśle mleko dla małej...zadne dziecko nie powinno być głodne
Przecież Mamba mówiła, że mają na jedzenie odłożone z pensji męża... Pamiętam, bo sama pytałam, czy serio ma 50 zł na przeżycie 3 i pół tygodnia, to mówiła, że nie i że na jedzenie itd. mają z pensji męża... 🤔
A co do zachowania tej baby od okien - zawsze znajdzie się taki Janusz (albo Grażyna) biznesu, co myśli, że za 10 zł to jej cały dom sprzątniesz, a na koniec i tak Ci nie zapłaci, bo mała szkodliwość czynu, to nitkt jej nic nie zrobi...
 
reklama
Przecież Mamba mówiła, że mają na jedzenie odłożone z pensji męża... Pamiętam, bo sama pytałam, czy serio ma 50 zł na przeżycie 3 i pół tygodnia, to mówiła, że nie i że na jedzenie itd. mają z pensji męża... [emoji848]
A co do zachowania tej baby od okien - zawsze znajdzie się taki Janusz (albo Grażyna) biznesu, co myśli, że za 10 zł to jej cały dom sprzątniesz, a na koniec i tak Ci nie zapłaci, bo mała szkodliwość czynu, to nitkt jej nic nie zrobi...
Tez pamiętam, że tak pisała ale wiesz różnie w życiu bywa. A skoro teraz napisała, że dziecko nie ma juz jedzenia to się trochę zaniepokoilam o to dziecko.
 
No do końca rozumiem w takiej sytuacji staranie się o dziecko skoro nie stać Cię na wyżywienie jednego. Może warto najpierw ustabilizować swoją sytuację finansową i podejść do tego w jakimś lepszym i mniej stresujacym momencie?
Chciałam napisać to samo, ale nie chcialam by bylo, że się czepiam... Może warto przerwac starania i przełozyć je na późniejszy termin, gdy sytuacja sie ustabilizuje...
 
Hej! Co tam?
U mnie kiepsko. Baba wyujala mnie na 100 zł. Miałam iść umyć 5 okien, jak się okazało było 6, ale 6 nie umyłam, dodatkowo zanim miałam je umyć to musiałam posprzątać syf, bo nie szło dojść do okna, z okna wszystko wziąć, meble przesuwać, zdjąć firanki, wyprac je, wyprasować i powiesić, a szlam tam tylko umyć okna.... A kazała wszystko robić, głupia byłam, bo 1 raz to robiłam. Powiedziała, że zapłaci mi 100 zł, jak dokończę swoją pracę, czyli powieszę firanki. Zawiadomiłam policje i policja stanęła po mojej stronie, że rzeczywiście umyłam 5 okien z czego dodatkowo powinna zapłacić mi za pracę oprócz okien. Zaczęła się drzeć po mnie i nie zapłaciła mi w ogóle. Na szczęście z urzędu pracy dzisiaj babeczka dzwoniła akurat jak kłóciłam się z tą baba... Ze mam przyjść w poniedziałek złożyć papiery, a chciałam dorobić parę groszy, bo dziecko nie miało już jedzenia.... Jestem tak wkurzona, że siedzę i płaczę. Byłam tam od 10 do 15.30.... Ogarniacie jaki był tam syf żeby dojść do okna? Mam dość
emoji31.png
Zobacz załącznik 1207296
Raczej nie wchodziłam w potyczki między Tobą a innymi dziewczynami, ale Ty tak serio?! Dziecko nie ma co jeść a Ty chcesz kolejne?! 😲 Czy napisałaś to żeby kolejna gownoburze wywołać, brak słów
 
Ja też jestem po poronieniu.
No niestety tak się zdarza. A robiłaś jakieś badania jeszcze? Dobrze kojarzę, że coś w kierunku krzepliwości krwi?
Tak, ten zespół antyfosfolipidowy, pakiet tsh, lh, fsh, estradiol, testosteron, prolaktyne i progesteron.
Miałam jeszcze coś porobić ale lekarz powiedział żebym się na koszta nie narażała tylko abyśmy próbowali. Jeżeli zdarzy się ze znowu poronie to 3 poronienie kwalifikować mnie będzie do badań genetycznych na nfz.
I mam nadzieje ze nie będę musiała go robić. Marzy mi się takie rozowe słodkie maleństwo tak jak i Wam i trzymam mocno kciuki by żadna z nas nie musiała wchodzić do wątku staraczek 2021 roku
 
Raczej nie wchodziłam w potyczki między Tobą a innymi dziewczynami, ale Ty tak serio?! Dziecko nie ma co jeść a Ty chcesz kolejne?! [emoji44] Czy napisałaś to żeby kolejna gownoburze wywołać, brak słów

Jestem na wątku już od jakiegoś czasu i maba pojawia się regularnie a z nią jakaś drama, gownoburze itp nie wiem czy to są prowokacje celowe czy takie zaaferowane życie, ciągle jakieś afery nieporozumienia, to brak kasy, to problemy z labo, to dziwne cykle, a teraz akcja że sprzątaniem. Nie chce być nie miła ale ja właśnie To to odbieram.
A właśnie dziś nawet sobie pomyślała jak wróciłam z oracy i zaczęłam czytać forum, że dawno tu maby nie było i proszę [emoji23]

Tak, ten zespół antyfosfolipidowy, pakiet tsh, lh, fsh, estradiol, testosteron, prolaktyne i progesteron.
Miałam jeszcze coś porobić ale lekarz powiedział żebym się na koszta nie narażała tylko abyśmy próbowali. Jeżeli zdarzy się ze znowu poronie to 3 poronienie kwalifikować mnie będzie do badań genetycznych na nfz.
I mam nadzieje ze nie będę musiała go robić. Marzy mi się takie rozowe słodkie maleństwo tak jak i Wam i trzymam mocno kciuki by żadna z nas nie musiała wchodzić do wątku staraczek 2021 roku

Masz rację obyś nie musiała się kwalifikowac na te badania genetyczne na NFZ.. bardzo mocno trzymam kciuki. I jak najszybciej byś zobaczyła upragnione 2 kreski
 
reklama
Do góry