reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Byłam dzisiaj na badaniach tarczycy i proga i chyba jest ok-znaczy się z tarczyca,bo za progiem czekam do poniedziałku ☺️
 

Załączniki

  • IMG_0166.jpg
    IMG_0166.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 67
reklama
Owulacja często się przesuwa, mi lekarka też mówiła, że jest strasznie wrażliwa na stresy, a że ten rok cały w stresie, to zaliczyliśmy niespodziankę, tyle że się szybko skończyła
Jeżeli owulacja faktycznie była w piątek i sobotę bo tak pokazowaly testy to okres powinien być max jutro? Czy w niedziele ? Testy owulacyjnych byly robione w piątek i sobotę o 18.00. Wspomnę tylko ze w niedziele test już nie wykazał owulacji, była jedna delikatna kreska.
 
Hej dziewczyny, potrzebuje waszej porady!

Staramy się już jakiś czas, dwa tygodnie temu robiłam testy owulacyjne, dwie moce kreski wyszły 13nastego i 14nastego listopada w te dni tez były próby. Dziś dwa testy ciążowe negatywne, czy możliwe ze dwa tygodnie po jest jeszcze za wcześnie? Nie mam żadnych objawowo.. jedynie trochę piersi. Okres nie jest regularny, pomiędzy 28 a 32 dni😌
Jeśli 13.11 test był pozytywny, to dolicz do tego nawet dwa dni do owulacji a od owulacji nawet 12 dni na zagnieżdżenie co by mogło wskazywać ze zarodek zagnieżdża się dopiero dziś więc to absolutnie za wcześnie na test. Powtórz go za parę dni jeśli @ nie przyjdzie.
 
Jeżeli owulacja faktycznie była w piątek i sobotę bo tak pokazowaly testy to okres powinien być max jutro? Czy w niedziele ? Testy owulacyjnych byly robione w piątek i sobotę o 18.00. Wspomnę tylko ze w niedziele test już nie wykazał owulacji, była jedna delikatna kreska.
A ile trwa Twoja druga faza? .. Musisz ile dpo jesteś, ile trwa Twoja druga faza itd itd
 
Jeżeli owulacja faktycznie była w piątek i sobotę bo tak pokazowaly testy to okres powinien być max jutro? Czy w niedziele ? Testy owulacyjnych byly robione w piątek i sobotę o 18.00. Wspomnę tylko ze w niedziele test już nie wykazał owulacji, była jedna delikatna kreska.
Test owulacyjny nie pokazuje, że owulacja właśnie trwa tylko, że może być ale nie musi
 
Mam różne cykle pomiędzy 28-31, dziś jest 29 dc wiem obstawiam ze w niedziele max powinien być okres. Zastanawiam się tylko dlaczego ciążowe negatywne jeżeli już dwa tygodnie po owulacji.
Bo być może nie jesteś w ciąży? Wiesz, że zajscie w ciążę nie jest takie łatwe? Nie wystarczy się nie zabezpieczać 🤷‍♀️ i testy owu nie gwarantują w 100% że owu będzie, jedynie przypuszczalnie ją przepowiadają. I każda zdrowa para, w każdym cyklu ma 30% szans, że uda się zajść 🤷‍♀️
 
Mam różne cykle pomiędzy 28-31, dziś jest 29 dc wiem obstawiam ze w niedziele max powinien być okres. Zastanawiam się tylko dlaczego ciążowe negatywne jeżeli już dwa tygodnie po owulacji.

Weź pod uwagę, że mogło się po prostu nie udać. To nie jest takie oczywiste, że była owu i 2 tygodnie później ciąża.
Życzę by było inaczej, ale trzeba patrzeć realnie.
 
reklama
Do góry