reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

No mi właśnie wszystkie apki z temperatury ustawiły się na bodajże 17/18dc a Femometer został przy jakiejs prognozie na kilka dni przed. Nie wiem czemu, nie wnikam, dam mu trochę czasu [emoji16] napewno nie miałam owu w dacie z Femometer bo byłam na monitoringu w 16dc wiec wiem, ze się pomylił [emoji39]

Mi na bóle miesiączkowe mało co pomaga niestety, ale jak jestem w domu i mogę leżeć i nic nie robić to termofor pomaga bardziej niż wszystkie tabsy. No tylko musze leżeć, bo jak go odkładam to zaczyna się armagedon [emoji2356][emoji23]
Zainteresowałaś mnie ostatnio FF i postanowiłam wrzucić moje dane i ta apka też wstawiła owu na 15 dc, więc chyba tym razem femometer sie zwyczajnie u mnie myli
 
reklama
Zainteresowałaś mnie ostatnio FF i postanowiłam wrzucić moje dane i ta apka też wstawiła owu na 15 dc, więc chyba tym razem femometer sie zwyczajnie u mnie myli

FF w ustawieniach masz metody wg których on działa. Ja zmieniłam na taka, jakiej wszędzie indziej uzywam czyli FAM. Sprawdź [emoji6]

Edit: dobra doczytałam w końcu porządnie [emoji23] złe Cię zrozumiałam. Ale i tak polecam obejrzeć te ustawienia choćby nawet z ciekawości i poczytać czym się różnią te metody [emoji39] ja nie znałam wiec coś tam się dowiedziałam.
 
Mój to sam mnie przesuwa i poduszkę pod tyłek przynosi :D

Mi ostatnio femometer przesunął owu na 13 dc według temperatury... a według testów owu była 15 dc

Ja od dłuższego czasu staram się w ogóle nie brać żadnych leków przeciwbólowych

Mi do tej pory wszystkie pokazywały tak samo +/- jeden dzień, a tutaj 5dni różnicy właśnie, ale najpierw pokazywał tak samo jak inne, dopiero kilka dni po tym drugim skoku temp. zmienił, mimo, że żadnych innych objawów owu wtedy nie było, a wcześniej owszem [emoji848] dziwne to... Zobaczymy jak w tym miesiącu będzie, bo odkąd zabrali te skróty bezpośrednio ze strony głównej do interesujących mnie funkcji to jest niewygodne i chciałam odinstalować, a teraz to nie wiem co z tą apką zrobić [emoji1745]
 
Hmm ja nie widzę żadnych zmian, poza tym, że czas minał i już nie mam dostępu do płatnych funkcji. Używasz ios czy android?
 
Ja właśnie odbyłam tele poradę. Od piątku mam lekki bol gardla i temperaturę 37.2 i dostałam skierowanie na badanie covid. Aż po prostu nie wierze bo czuje się bardzo dobrze . Dodatkowo lekarz nie przepisal mi żadnych leków, bo skoro mogę być w ewentualnej ciąży mam brać paracetamol witaminę d i c . Nie sądziłam ze rozdają te testy na covid ot tak . 🙄😱
 
Są nawet tampony borowinowe 😱 daj znać jak Ci po tych okładach 😁
Tampony borowinowe robią tylko w tych uzdrowiskach. Czytałam o nich i sama bym się nie odważyła zrobić 🤣
W tym cyklu zaczęłam okłady robić od 6dc chyba🤔 I od samego początku czuje wzmożoną pracę tam na dole. Ra zlewy raz prawy jajnik i cała reszta. A owulacje mam teraz z lewego Jajnika, czego nie miałam od nie pamiętam kiedy 😅 więc jeśli chodzi o działanie, to na mnie jakoś podziałała, ale jak to się okaże po 6 grudnia 😁
 
Hmm ja nie widzę żadnych zmian, poza tym, że czas minał i już nie mam dostępu do płatnych funkcji. Używasz ios czy android?
Android. A masz aktualizacje automatyczne włączone? U mnie teraz to wygląda tak jak na zdjęciu, a wcześniej mogłam ustawić te funkcje, które chce na wierzchu, ja miałam temp, testy owu, śluz i szyjkę, a teraz albo nie umiem, albo to zabrali, mimo, że dalej można wybrać jakie się chce w tym szybkim dostępie...
Screenshot_20201124-142413_Femometer.jpeg
Screenshot_20201124-142540_Femometer.jpeg
 
Hmm ja nie widzę żadnych zmian, poza tym, że czas minał i już nie mam dostępu do płatnych funkcji. Używasz ios czy android?

Ja iOS. Wydaje mi się ze ustawienie metody nie jest funkcja premium [emoji848]

Edit: o przepraszam, Twoja odpowiedz chyba nie była skierowana do mnie [emoji6]
 
reklama
Android. A masz aktualizacje automatyczne włączone? U mnie teraz to wygląda tak jak na zdjęciu, a wcześniej mogłam ustawić te funkcje, które chce na wierzchu, ja miałam temp, testy owu, śluz i szyjkę, a teraz albo nie umiem, albo to zabrali, mimo, że dalej można wybrać jakie się chce w tym szybkim dostępie... Zobacz załącznik 1205752Zobacz załącznik 1205754

Na iOS wszystko dalej na wierzchu [emoji16]
 
Do góry