reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

no dokładnie :). Tylko mi zniknęła,nie zdążyłam zdjęcia zrobić haha [emoji23][emoji23] . Nigdy nie testowałam różnymi firmami itd a,że tu dołączyłam Wy bardziej doświadczone w testach to się pytam po ludzku ;)
Ja już bym dawno osiwiała gdybym tyle testowała[emoji28] w ciągu całych starań zdążyłam zrobić test tylko raz kiedy @ spóźniała się 5 dni. Potem za każdym razem @ była pierwsza bo zawsze czekam do terminu[emoji6]
 
reklama
Nadrabiam wstecz i odpisuję na bieżąco. 🙈 Mój ma tak samo! Jak mu mówię, że mam zaraz dni płodne, on czuje taką presję, że ma problemy z erekcją czasem nawet, z dojściem... I czasem robię tak, że 4 dni przed owu, mówię mu, że już jestem po i koniec starań na ten miesiąc (mimo, że owu tak naprawdę przede mną!) i z niego schodzi ciśnienie, nagle jest jak młody bóg i może nawet dwa razy dziennie i sam mnie atakuje. 🤣 Panowie nie lubią presji!
To jest bardzo dobry pomysł 😁
 
rozumiem doskonale i ja też tak robię tyle ile producent zaleca to czekam o odczytuję wynik aczkolwiek to nie było tak z tym testem,że poszłam i wróciłam za jakiś czas to się działo na bierząco w ciagu tego czasu oczekiwania na wynik :) dlatego pytam czy może są mniej czułe czy może wadliwe. Nie znam się jak już wcześniej powiedziałam :D
Czasami jak mocz przepływa to tak się dzieje. Kreska jest ważna tylko jak się pojawi na stałe w wyznaczonym czasie. Ile Ty tych testów w ciągu doby robisz? 😳
 
rozumiem doskonale i ja też tak robię tyle ile producent zaleca to czekam o odczytuję wynik aczkolwiek to nie było tak z tym testem,że poszłam i wróciłam za jakiś czas to się działo na bierząco w ciagu tego czasu oczekiwania na wynik :) dlatego pytam czy może są mniej czułe czy może wadliwe. Nie znam się jak już wcześniej powiedziałam :D
Mi się zdarzył wadliwy test, co prawda owulacyjny, kreska była pośrodku :D
 
Czasami jak mocz przepływa to tak się dzieje. Kreska jest ważna tylko jak się pojawi na stałe w wyznaczonym czasie. Ile Ty tych testów w ciągu doby robisz? 😳
ten wczorajszy to te z allegro co przyszło w gratisie nawet na to uwagi nie zwracałam :D 2 zrobiłam i na tym koniec ;) zrobiam bo 3 dni temu bolało mnie jak na @ a od tamtej pory cisza a,że poroniłam wcześniej wole dostać leki jakby była ciążą ;)
 
Mężczyźni są bardziej wrażliwi, niż się spodziewamy, bardzo łatwo zranić męską dumę. Jak widzę, że mąż nie ma ochoty, to nie naciskam, nic wymuszonego nie sprawia przyjemności, tylko krzywdę można zrobić.
Tylko, że u Nas chęci były z dwóch stron i naprawdę chciał i biedny się podłamał wczoraj, było widać że jest zdziwiony całą tą sytuacją...
 
reklama
Do góry