reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Niestety to że pecherzyk owulacyjny pęknie nie oznacza że zostanie zaplodniony i zagnieździ się w ścianie macicy. Ale zwiększa to szanse jeśli naturalnie Ci nie pękają pecherzyki. Nie wiewiem jak teraz ale ja płaciłam dwa lata temu 150zl za taki zastrzyk w aptece więc nie jest to tania sprawa [emoji85]
To teraz pewnie jest znacznie drożej bo ceny z roku na rok raczej rosną niż spadaja
 
reklama
A z wiekiem wiadomo że ciężej jest zajść w ciążę. Ja synka urodziła mając 27 lat, rocznikowo właściwie 28 a teraz mam już 30 lat od wczoraj oficjalnie więc też jest na pewno ciężej [emoji2370]plus z synkiem wyniki wszytskie były ok a teraz niestety hormony nie koniecznie wydają się ok
To jesteśmy na podobnym etapie. U mnie też 5 cs, z synkiem zaszłam w pierwszym cyklu po odstawieniu anty i nawet się nie spodziewałam że tak.szybko pójdzie. Tylko, że wtedy miałam 23 lata [emoji12] a teraz mam 31 i cesarkę za sobą. I coś nie chce wyjść...
 
A z wiekiem wiadomo że ciężej jest zajść w ciążę. Ja synka urodziła mając 27 lat, rocznikowo właściwie 28 a teraz mam już 30 lat od wczoraj oficjalnie więc też jest na pewno ciężej [emoji2370]plus z synkiem wyniki wszytskie były ok a teraz niestety hormony nie koniecznie wydają się ok
Najlepszosci 😁😁 witam po magicznej stronie 30❤️😅
 
A z wiekiem wiadomo że ciężej jest zajść w ciążę. Ja synka urodziła mając 27 lat, rocznikowo właściwie 28 a teraz mam już 30 lat od wczoraj oficjalnie więc też jest na pewno ciężej [emoji2370]plus z synkiem wyniki wszytskie były ok a teraz niestety hormony nie koniecznie wydają się ok
O to najlepszego 🎂🤗 witaj w klubie 30stek 😜
 
To teraz pewnie jest znacznie drożej bo ceny z roku na rok raczej rosną niż spadaja
Pewnie tak choć warto zapytać się kilku aptekach o cenę bo różnice czasem są kolosalne. Mi ginekolog mówił że u niego tam gdzie przyjmuje w innym punkcie w aptece koszt tego ovitrelle 160zl wiev się cieszyłam że kupiłam taniej a na forum potem dziewczyny pisały że w Ziko chyba kupują po 90 zł! Ten sam zastrzyk!
 
Ja nie mam problemu z wbijaniem sobie igły w cialo, nawet w usta wbijam igłę 😜
A w usta po co?? 🙈 Ja na początku się bałam i prosilam męża ale on nie chciał więc musiałam sama. Potem miał kontuzje i przez 3 miesiące musiał robić sobie zastrzyki w brzuch więc też mu odmówiłam 😈 Miał za swoje haha
 
Zdj nie odbija tak jak w realu,ale z niebieskich są jaśniejsze. Na różowych kontrolna była taka mocna a na niebieskich z prześwitami. W ogóle zastanawia mnie czy prawidłowe jest to, że przy pierwszych sek od zamoczenia ten test wygląda jakby zalany. Po min i więcej już bladnie, ale przy tym niebieskim zostaje takie czerwone. Dołączam zdj. W różowych też tak nie miałam. Szczerze to trochę zła jestem na te testy. Dwa niebieskie są z dzisiaj. Zobaczymy za kilka dni jak sprawa będzie się przedstawiać ale chyba będę robić o 15 i 20 tak dla pewności [emoji57]

A Ty nie jesteś już po peaku?
 
reklama
A z wiekiem wiadomo że ciężej jest zajść w ciążę. Ja synka urodziła mając 27 lat, rocznikowo właściwie 28 a teraz mam już 30 lat od wczoraj oficjalnie więc też jest na pewno ciężej [emoji2370]plus z synkiem wyniki wszytskie były ok a teraz niestety hormony nie koniecznie wydają się ok

Witamy w gronie 30-latek [emoji16] najlepszego! [emoji3590]
 
Do góry