reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Myślę że powinno być dobrze i już coś widać, dziewczyny mi tak tu doradziły żebym jednak szła i nie przenosiła wizyty, przez to że okres mi się spóźniał przez opóźnioną owulację 3 dni to wypada w 9dc tak to byłby 11-12 dc 🤷‍♀️
ja też w tym cyklu idę pierwszy raz na monitoring. Wybrałam czwartek i to będzie 12dc, ale ja owulacje obserwuje na 16-18dc więc myśle ze powinno byc ok
 
reklama
Wow 😱❤ ale super, ważne że ładnie Ci rosną pęcherzyki i pękają, czekam z niecierpliwością w takim razie na info po wizycie 😁
No też już czekam z niecierpliwością 😁 🙉
Osobiście uważam, że monitoring bardzo dużo mówi o cyklu, owulacji. Jeśli ktoś rozpoczyna starania to myślę, że to dobry pierwszy krok żeby w ogóle potwierdzić ten najważniejszy moment podczas cyklu, bo jeśli tej owulacji na przykład nie ma to lekarz też pomoże podjąć jakieś działania żeby wszystko wróciło do normy...

Pierwszy raz będziesz miała monitorowany cykl? 😊
 
No też już czekam z niecierpliwością 😁 🙉
Osobiście uważam, że monitoring bardzo dużo mówi o cyklu, owulacji. Jeśli ktoś rozpoczyna starania to myślę, że to dobry pierwszy krok żeby w ogóle potwierdzić ten najważniejszy moment podczas cyklu, bo jeśli tej owulacji na przykład nie ma to lekarz też pomoże podjąć jakieś działania żeby wszystko wróciło do normy...

Pierwszy raz będziesz miała monitorowany cykl? 😊
tez tak myśle. I tak tez mi mówił gin jak dopiero zaczynałam wspominać, że powoli myślimy o ciąży. Jestem po laparoskopii jajnika i sam powiedział już wtedy, że warto się przejść zobaczyć czy ten jajnik wgl pracuje, więc myśle że to dość istotne żeby określić czy owulacje są, czy pecherzyki pękają itp
 
No też już czekam z niecierpliwością 😁 🙉
Osobiście uważam, że monitoring bardzo dużo mówi o cyklu, owulacji. Jeśli ktoś rozpoczyna starania to myślę, że to dobry pierwszy krok żeby w ogóle potwierdzić ten najważniejszy moment podczas cyklu, bo jeśli tej owulacji na przykład nie ma to lekarz też pomoże podjąć jakieś działania żeby wszystko wróciło do normy...

Pierwszy raz będziesz miała monitorowany cykl? 😊
Tak pierwszy raz, myślę że 5 cykl starań to dobry czas na monitoring
 
ja też w tym cyklu idę pierwszy raz na monitoring. Wybrałam czwartek i to będzie 12dc, ale ja owulacje obserwuje na 16-18dc więc myśle ze powinno byc ok

Super trzymam kciuki, żeby wszystko pozytywnie przebiegło i żebyś mogła nam tu przynieść dobre wieści 😊

Tak pierwszy raz, myślę że 5 cykl starań to dobry czas na monitoring
Jak najbardziej, koniecznie daj znać co się tam dowiesz 😁
 
reklama
Do góry