reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Mam małe pytanie. Mam przepisany teraz 2x1 letrozol od 2-6dc, czy mam brać dwie tabletki rano czy rozłożyć rano i wieczór? Do tego mam miovelie nac 2x1 i metformine 2x1 ☺️☺️☺️ I miovelie i metformine rozdzielam na rano i wieczór 😀 czy letrozol tez najlepiej?? Czy nie ma znaczenia?
 
Mam małe pytanie. Mam przepisany teraz 2x1 letrozol od 2-6dc, czy mam brać dwie tabletki rano czy rozłożyć rano i wieczór? Do tego mam miovelie nac 2x1 i metformine 2x1 [emoji3526][emoji3526][emoji3526] I miovelie i metformine rozdzielam na rano i wieczór [emoji3] czy letrozol tez najlepiej?? Czy nie ma znaczenia?

Leteozol jedna rano jedna wieczorem.
 
Dziewczyny a czy olej z wiesiołka można brać od połowy cyklu? Dziś mam 6dc i się zastanawiam czy brać czy nie. Na innej stronie piszą, że trzeba od 1dc
 
reklama
Do góry