reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

@Gryfin trzeba to indywidualnie ocenić, ale w internetach podają takie średnie wartości dla większości przypadków 😉 tylko jak np. brałaś długo anty to pewnie będzie AMH wyższe, niż by było gdybys ich nie brała 😉 za zbyt wysokie czytałam ze uznaje się powyżej 6, które może wskazywać na PCOS, za niskie poniżej 1.
 

Załączniki

  • B4D20A9C-E39C-436F-830A-70622A4D9897.png
    B4D20A9C-E39C-436F-830A-70622A4D9897.png
    13,6 KB · Wyświetleń: 55
  • 635CBCB9-656D-4BE5-84C5-809584BE3DB3.jpeg
    635CBCB9-656D-4BE5-84C5-809584BE3DB3.jpeg
    146,4 KB · Wyświetleń: 56
  • F0F07927-CC5D-4E51-8EF3-30561956A72F.jpeg
    F0F07927-CC5D-4E51-8EF3-30561956A72F.jpeg
    157,1 KB · Wyświetleń: 54
reklama
@Gryfin trzeba to indywidualnie ocenić, ale w internetach podają takie średnie wartości dla większości przypadków 😉 tylko jak np. brałaś długo anty to pewnie będzie AMH wyższe, niż by było gdybys ich nie brała 😉 za zbyt wysokie czytałam ze uznaje się powyżej 6, które może wskazywać na PCOS, za niskie poniżej 1.
wow, dzięki za info! 😁 Dam znać jakie mi AMH wyszło i reszta hormonów, jutro idę trzymajcie kciuki za dobre wyniki ✊😉
 
@Gryfin trzeba to indywidualnie ocenić, ale w internetach podają takie średnie wartości dla większości przypadków [emoji6] tylko jak np. brałaś długo anty to pewnie będzie AMH wyższe, niż by było gdybys ich nie brała [emoji6] za zbyt wysokie czytałam ze uznaje się powyżej 6, które może wskazywać na PCOS, za niskie poniżej 1.
Ja brałam anty przez 6 lat i dlatego mam takie AMH właśnie[emoji3526] Przynajmniej coś dobrego z tych tabsów oprócz migren wynikło [emoji23]
 
Cześć dziewczyny, bardzo dawno mnie tu nie było :) Ale i niewiele się zmieniło.
Jak to jest u Was z owulacją? Mam cykle 28-dniowe, ale mam wrażenie, że owulację mam w 9/10 dniu cyklu, a wszędzie wszyscy piszą, że 14 dzień być powinna.
 
Cześć dziewczyny, bardzo dawno mnie tu nie było :) Ale i niewiele się zmieniło.
Jak to jest u Was z owulacją? Mam cykle 28-dniowe, ale mam wrażenie, że owulację mam w 9/10 dniu cyklu, a wszędzie wszyscy piszą, że 14 dzień być powinna.
To kiedy powinna a to kiedy jest to dwie różne sprawy niestety 🙄 ja też powinnam mieć w 14dc a od dwóch miesiący mam w 16dc-17dc 🤷‍♀️ a robisz testy owulacyjne?
 
Kiedyś próbowałam, ale raczej nieudolnie.
Bardzo zmienia mi się śluz, czuję też czasem bóle w podbrzuszu, więc są to wyraźne oznaki :)
Ale od 2 lat niestety nic z tego nie wynika.
A Ty w jaki sposób rozpoznajesz owulację? :)
 
To kiedy powinna a to kiedy jest to dwie różne sprawy niestety 🙄 ja też powinnam mieć w 14dc a od dwóch miesiący mam w 16dc-17dc 🤷‍♀️ a robisz testy owulacyjne?
Kiedyś próbowałam, ale raczej nieudolnie.
Bardzo zmienia mi się śluz, czuję też czasem bóle w podbrzuszu, więc są to wyraźne oznaki :)
Ale od 2 lat niestety nic z tego nie wynika.
A Ty w jaki sposób rozpoznajesz owulację? :)
 
reklama
Do góry