reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Wybaczcie, ze tak dlugo mnie nie bylo, ale zajelam sie na maksa staraniami i nie chcialam niepotrzebnie sie stresowac i zawracac glowe niepotrzebnymi muslami [emoji846][emoji846]
Chyba udalo mi sie pik uchwycic [emoji846]Zobacz załącznik 1203998
Jeszcze nie pik, ale jest blisko :) spójrz jak to u mnie wyglada:
BDAFA47E-5471-4F9F-A671-973F53F2153A.jpeg
 
reklama
Przyznam, ze dla mnie również najbardziej czytelne wykresy daje FF i Premom, przy czym funkcjonalność FF mi bardziej odpowiada. Flo ma strasznie dziwnie wyskalowany wykres, OF tez tylko w druga stronę. Tylko jak tak ostatnio czytałam, to niektóre te aplikacje uznają skok temp za 0,2F czyli ok. 0,11C, a nie tak jak gdzieś czytałam 0,2C i mam zagwozdke które podejście jest prawidłowe, bo różnica jednak spora [emoji848]

W OvuView jest to fajnie rozpisane w której metodzie jaki skok się uznaje, ale wszystkie łączy to, że trzecia temp. musi być o co najmniej 0.2°C wyższa od poziomu niskich, więc chyba jednak C a nie F
Tak to wygląda
Screenshot_20201120-124412_OvuView.jpeg
 
W OvuView jest to fajnie rozpisane w której metodzie jaki skok się uznaje, ale wszystkie łączy to, że trzecia temp. musi być o co najmniej 0.2°C wyższa od poziomu niskich, więc chyba jednak C a nie F
Tak to wygląda Zobacz załącznik 1204047

Rozumiem. Trafiłam na takie info i mnie to zmieszało trochę. [emoji116]
IMG_3858.jpg
 
reklama
Do góry