reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny, pomóżcie! To moje pierwsze testy owu i potrzebuję porady bardziej doświadczonych 😉 Testy zaczęłam robić 7 DC (cykle 26-28 dni) i wczoraj, czyli 9 DC już coś było widać, więc zrobiłam kolejny dziś rano. Czy on już jest pozytywny, czy pewnie ten wieczorny to będzie to? W ogóle 10 dc już owulacja by była? 🤔
 

Załączniki

  • IMG_20201119_103801.jpg
    IMG_20201119_103801.jpg
    3,3 MB · Wyświetleń: 74
Dziewczyny, pomóżcie! To moje pierwsze testy owu i potrzebuję porady bardziej doświadczonych 😉 Testy zaczęłam robić 7 DC (cykle 26-28 dni) i wczoraj, czyli 9 DC już coś było widać, więc zrobiłam kolejny dziś rano. Czy on już jest pozytywny, czy pewnie ten wieczorny to będzie to? W ogóle 10 dc już owulacja by była? 🤔
jak masz cykle 26 dniowe to tak. ten test wyglada na bardzo blisko pozytywnego. Zrobiłabym na Twoim miejscu jeszcze za 2-3 godziny. Piłaś coś przed zrobieniem testu? Nie powinno się zażywać płynów 2 godziny przed zrobieniem testu
 
jak masz cykle 26 dniowe to tak. ten test wyglada na bardzo blisko pozytywnego. Zrobiłabym na Twoim miejscu jeszcze za 2-3 godziny. Piłaś coś przed zrobieniem testu? Nie powinno się zażywać płynów 2 godziny przed zrobieniem testu
Piłam 10 min wcześniej herbatę, więc myślę, że to nawet nie doleciało jeszcze 🤭
 
Cześć dziewczyny 😊 tak jak przewidywałam witam się w 1dc, zaraz lecę na badania dzisiaj skontroluję poziom witamin i cały pakiet tarczycowy, w 3dc zrobię hormony i tak samo jak @Mila90 umówiłam się na monitoring w 10dc 😉 Miłego dnia dla Was! ❤️
To będziemy wszystko będziemy mieć w podobnym czasie 😊 a jakie hormony idziesz badać w 3dc? Bo właśnie się waham czy jutro iść zbadać czy poczekać na decyzję gina. Do tej pory jedynie prolaktynę kontrolowałam niedawno bo z tym miałam problem w zeszłym roku i hormony tarczycy chciał gin oglądać, więc też robiłam ale tu wyszło ok 🤔
 
To będziemy wszystko będziemy mieć w podobnym czasie 😊 a jakie hormony idziesz badać w 3dc? Bo właśnie się waham czy jutro iść zbadać czy poczekać na decyzję gina. Do tej pory jedynie prolaktynę kontrolowałam niedawno bo z tym miałam problem w zeszłym roku i hormony tarczycy chciał gin oglądać, więc też robiłam ale tu wyszło ok 🤔
Ja już wolę przyjść z całym pakietem badań, żeby mnie nie musiała odsyłać na nie 😉 w sobotę w 3dc będę robić te badania 👇
Screenshot_20201119_105318.jpg
 
reklama
Mam go zrobić 3x wiec kurczę muszę pokombinować bo u w soboty i niedziele nie robią... jak zrobie w 6dpo to następna będzie 10 dpo i 12 dpo wiec na sama @ i wartość może być już niska. I czy jakbym zrobiła w 5 dpo, 7 dpo i 10 dpo czy wyniki będą miarodajne, czy ten 5 dpo nie za wczesnie

Wiem ze bada się proga czasem właśnie przyrostowo ale nie wiem czy od 7dpo czy inaczej i czy co dzień czy co 2 dni. Powinien Ci ginek wskazać [emoji6] ale napewno gdzieś w necie będą podobne historie, tylko nie mam jak teraz zerknąć na to [emoji39]
 
Do góry