reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Cześć dziewczyny 😊 tak jak przewidywałam witam się w 1dc, zaraz lecę na badania dzisiaj skontroluję poziom witamin i cały pakiet tarczycowy, w 3dc zrobię hormony i tak samo jak @Mila90 umówiłam się na monitoring w 10dc 😉 Miłego dnia dla Was! ❤
Najważniejsze to mieć jakiś plan działania, a tutaj wyczuwam plan na grudniowe II kreski pod choinkę 😊🎄🎁
 
reklama
Najważniejsze to mieć jakiś plan działania, a tutaj wyczuwam plan na grudniowe II kreski pod choinkę 😊🎄🎁
Nie ma co czekać na gwiazdkę z nieba ja zdecydowanie wolę szczęściu pomoc i sama sobie po nią sięgnąć 😉 przynajmniej będę wiedzieć na czym stoję, o hormony tarczycy się nie martwię bo jestem pod kontrolą endo i biorę tabletki, witaminy zbadam w sumie z ciekawości czy suplementy które biorę działają i czy nie mam jeszcze jakiś niedoborów 😉 a hormony typu lf, fsh, AMH chcę zbadać żeby moja ginekolog miała lepszy obraz mojego organizmu i mi powiedziała co dalej robić 😊
 
Dziewczyny, podpowiedzcie.
Mam zrobić prolaktyne i progesteron w 21 dc przy założeniu ze owu jest w 14 dc? Czyli jak mam dzisiaj 10 dc i test owu pozytywny to powinnam zeobic badanie za 7 dni?
10dc test owu pozytywny
11 dc owu
I liczę 7 dzień od 12 dc? Powinnam zrobić 27 czy 28 listopada?
 

Załączniki

  • 75D16BDB-A537-4A1A-BCD8-D35C95522693.jpeg
    75D16BDB-A537-4A1A-BCD8-D35C95522693.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 59
Dziewczyny, podpowiedzcie.
Mam zrobić prolaktyne i progesteron w 21 dc przy założeniu ze owu jest w 14 dc? Czyli jak mam dzisiaj 10 dc i test owu pozytywny to powinnam zeobic badanie za 7 dni?
10dc test owu pozytywny
11 dc owu
I liczę 7 dzień od 12 dc? Powinnam zrobić 27 czy 28 listopada?
Jeśli owulacja nastąpi jutro czyli 11dc, to wydaje mi się, że według tego co piszesz badanie powinno być 27 listopad 🙂
 
Tak coś właśnie czuje, że może wyjść negatywny. 6 dni przed @ mam ból cycków, i pobolewanie podbrzusza. Zazwyczaj boli przed samym okresem, a ten ból w zasadzie jest od owu 🤷🏼‍♀️ 🤔
Na razie mam jednak cichą nadzieje, że będą II kreski.
Ja w pierwszych cyklach starań miałam masę dziwnych objawów.... Z nadwrażliwością na zapachy i mdłościami 🙂 po kilku miesiącach jak już trochę odpuściłam nadzieję wróciłam do względnej normy. Już wiem, że potrafią mnie boleć piersi od dnia po owu, brzuch 6-10 dni po owu i inne takie. Niestety jeszcze dwóch kresek nie widziałam.
 
Dziewczyny, podpowiedzcie.
Mam zrobić prolaktyne i progesteron w 21 dc przy założeniu ze owu jest w 14 dc? Czyli jak mam dzisiaj 10 dc i test owu pozytywny to powinnam zeobic badanie za 7 dni?
10dc test owu pozytywny
11 dc owu
I liczę 7 dzień od 12 dc? Powinnam zrobić 27 czy 28 listopada?

Nie zrobi to większej różnicy. Ja robiłam proga raz 6dpo, raz 7dpo i były ok [emoji6]
 
Nie zrobi to większej różnicy. Ja robiłam proga raz 6dpo, raz 7dpo i były ok [emoji6]
Mam go zrobić 3x wiec kurczę muszę pokombinować bo u w soboty i niedziele nie robią... jak zrobie w 6dpo to następna będzie 10 dpo i 12 dpo wiec na sama @ i wartość może być już niska. I czy jakbym zrobiła w 5 dpo, 7 dpo i 10 dpo czy wyniki będą miarodajne, czy ten 5 dpo nie za wczesnie
 
Byłam na becie. Ja pierdziele. Czym bliżej tym drożej. Za betę zapłaciłam 43 zł!!!
A w szpitalu 28 plus 5 zł pobranie. Nie dość, że babkę musiałam prosić żeby mi pobrała, to jeszcze zapomniałam, że nie mam klucza do klatki, a nikogo w klatce nie ma, bo pracują. Stałam prawie godzinę na zimnie z dzieckiem na rekach.
Po tym czasie ktoś chyba wstał z nocki i mi otworzył domofonem. No masakra...
 
Byłam na becie. Ja pierdziele. Czym bliżej tym drożej. Za betę zapłaciłam 43 zł!!!
A w szpitalu 28 plus 5 zł pobranie. Nie dość, że babkę musiałam prosić żeby mi pobrała, to jeszcze zapomniałam, że nie mam klucza do klatki, a nikogo w klatce nie ma, bo pracują. Stałam prawie godzinę na zimnie z dzieckiem na rekach.
Po tym czasie ktoś chyba wstał z nocki i mi otworzył domofonem. No masakra...
kiedy będziesz miała wyniki ?
 
reklama
Do góry